لیزر پا | از مشکلات بامزه موهای زائد پا تا بهترین روش رفع آنها!

0

لیزر پا

خیلی از شما احتمالا با سریال محبوب ملاقات با مادر و شخصیت های ماندگارش آشنایی دارید . این سریال کمدی یک قسمت جالب دارد که به شوخی با موهای زائد پا در زنان می پردازد. در این قسمت رابین که از رسیدگی مدام به موهای زائد پاهایش خسته شده است، و دیگر حوصله شیو کردن یا اپیلاسیون را به دلیل مشغله کاری و فکری اش ندارد، تصمیم می گیرد تا دیگر موهای زائد پایش را اصلاح نکند و در عوض همیشه شلوار بلند بپوشد.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - لیزر پا | از مشکلات بامزه موهای زائد پا تا بهترین روش رفع آنها! پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - لیزر پا | از مشکلات بامزه موهای زائد پا تا بهترین روش رفع آنها! پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - لیزر پا | از مشکلات بامزه موهای زائد پا تا بهترین روش رفع آنها! نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

ADFSD - لیزر پا | از مشکلات بامزه موهای زائد پا تا بهترین روش رفع آنها!
لیزر پا

چند مدتی از این تصمیم گذشته و رابین کاملا از خود و تصمیمش راضی است. چون موفق شده تا از شر شیو کردن های مداوم پاهایش خلاص شود. همه چیز به خوبی می گذرد تا اینکه در یکی از روزها، رابین به همراه همکارانش که دوستی رو دربایستی داری با آنها دارد به خرید لباس می رود. در هنگام خرید رابین یک لباس بسیار شیک و مجلسی با دامنی زیبا خریداری می کند، و به همراه دوستانش در حال بازگشت است که خبر می رسد رئیسشان یک مهمانی ناگهانی گرفته و همه را دعوت کرده است. دوستانش که از این پیشنهاد غافلگیرانه هیجان زده اند از رابین می خواهند که با آنها برود. اما رابین که از وضعیت پاهایش خبر دارد، سعی می کند با بهانه های مختلف از رفتن طفره برود، و بهانه لباس نامناسب را می آورد. اما حواسش نیست که تازه خرید کرده است و اتفاقا یک دست لباس مهمانی شیک دارد. از طرفی هم می داند که اگر به مهمانی نرود، برای موقعیت شغلی اش چندان خوب نیست.

پس هر طور شده راهی مهمانی می شود و در راه به صورت مخفیانه یک تیغ ژیلت می خرد تا در مهمانی به صورت قایمکی موهای پایش را اصلاح کند، تا بتواند لباس مجلسی اش را بپوشد. و این ماجرا اتفاقات مختلفی را برایش رقم می زند.

هرچند این موقعیت داستانی است، اما به خوبی می تواند اهمیت اصلاح موهای زائد را برساند. و به درستی به نکته مهمی اشاره می کند. اینکه خیلی از خانم ها واقعا دیگر از اصلاح کردن مداوم موهای زائد کلافه شده اند. این کلافگی دلیل محکمی است که هر خانمی به دنبال راهی برای رفع دائمی موهای زائد بدن، و مخصوصا پاهایش باشد. رفع دائمی موهای زائد بدن می تواند خیالی آسوده برای شما به همراه داشته باشد و البته در کنار جنبه های زیبایی، از نظر بهداشتی هم برایتان سودمند باشد.

.jpg - لیزر پا | از مشکلات بامزه موهای زائد پا تا بهترین روش رفع آنها!
لیزر پا

لیزر موهای زائد

روش های مختلفی هستند که نوید رفع دائمی موهای زائد را می دهند. روش های گیاهی، درمان های مختلفی مانند الکترولیز و غیره. اما در بین تمام روش هایی که تا کنون وجود داشته اند، و همچنان هم وجود دارند، لیزر کردن موهای زائد بهترین و موثر ترین است. هیچکدام از روش های دیگر نمی توانند به اندازه لیزر به خوبی موهای زائد را حذف کنند و تاثیری طولانی مدت و همیشگی داشته باشند.

لیزر روشی است که با کمترین خطرات ممکن (بر خلاف روش هایی مانند الکترولیز) به بهترین شکل موهای زائد را حذف می کند. شما می توانید با چند جلسه لیزر کردن موهای زائد نواحی مختلف بدن، برای همیشه از شر آنها خلاص شوید.

لیزر چگونه موهای زائد را حذف می کند؟

وقتی گفته می شود که لیزر موهای زائد روشی ایمن و کم خطر است، ممکن است خیلی ها آن را به سادگی باور نکنند. واقعیت این است که اشعه لیزر اتفاقا می تواند بسیار قدرتمند و خطرناک باشد. اما آنچیزی که این دسته از افراد به آن توجه نمی کنند، این است که اشعه لیزر کاملا کنترل پذیر هم هست. آن اشعه ای که در صنایع سنگین مورد مصرف دارد، کاملا خطرناک و بسیار قدرتمند است، اما اشعه لیزری که در دستگاه های لیزر مو مورد استفاده قرار می گیرد، اتفاقا به شدت ضعیف است.

.jpg - لیزر پا | از مشکلات بامزه موهای زائد پا تا بهترین روش رفع آنها!
لیزر پا

اشعه لیزر دو ویژگی اساسی دارد. یک اینکه در واقع چیزی نیست جز حرارت و گرمای به شدت متمرکز، و دو اینکه ماهیت نوری دارد. این دو خاصیت، اثرگذاری و ایمنی لیزرموهای زائد را فراهم می کنند. عملکرد لیزر به این صورت است که روی ناحیه مورد نظر، مثل پا هدفگیری می شود.

تفنگی لیزر مخصوص دوز مناسب تعیین شده با توجه شرایط پوست و موی فرد، از قبیل حساسیت، رنگ و غیره را به پوست می تاباند. ماهیت نوری اشعه این اجازه را می دهد که لیزر تنها جذب نقطه هایی از پوست بشود که از بقیه جاها تیره تر هستند. یعنی ریشه های مو. از طرف دیگر وقتی لیزر جذب ریشه مو می شود، فولیکول موجود در پیاز مو را می سوزاند و مو را از ریشه نابود می کند. البته بدن این اتفاق را یک آسیب تلقی کرده و بعد از مدتی دوباره یک ریشه مو در آنجا ایجاد می کند. اما زمانی که این اتفاق برای چند بار به صورت منظم تکرار شود، هم پیاز مو آنقدر ضعیف می شود که دیگر نمی تواند رشد کند، و هم بدن به به رشد ندادن موی جدید عادت می کند.

این ساده ترین توصیفی است که می تواند از فرآیند عملکرد لیزر ارائه داد.

شماره های تماس سریع بهترین تخفیف های زیبایی

مرکز زیبایی قلهک:

  ☎ 02122612108 ☎ 22612171_021

  ☎09027610748

قبل و بعد لیزر پا

وقتی پاهای خود را لیزر می کنید، تنها موهای زائد خود را برای همیشه از بین نمی برید. بر خلاف روش های سنتی، همانطور که اشاره کردیم لیزر ریشه موها را هدف قرار می دهد و پیاز آنها را نابود می کند.این اتفاق باعث می شود که کم کم منافذ پوستی که قبلا جای ریشه مو بود نیز بسته شوند، و فرد در نهایت پوستی کاما صاف و صیقلی داشته باشد. این اثر مخصوصا در لیزر پا محسوس خواهد بود.

setheger - لیزر پا | از مشکلات بامزه موهای زائد پا تا بهترین روش رفع آنها!
لیزر پا
.jpg - لیزر پا | از مشکلات بامزه موهای زائد پا تا بهترین روش رفع آنها!
لیزر پا

عوارض لیزر پا

اگر مرکزی به شما گفت که لیزر پا صد در صد هیچ خطری ندارد، به صداقتش شک کنید. لیزر هم مانند تمام روش ها و عمل های زیبایی دیگر خطراتی احتمالی دارد. اما شدت این خطرات و شانس بروز آنها است که اهمیت دارد. ریسک لیزر موهای زائد بسته به نوع پوست، رنگ مو، برنامه درمانی، رنگ پوست و غیره تفاوت می کند. رایج ترین عوارض لیزر پا عبارتند از:

  • التهاب پوستی. ناراحتی موقتی، قرمزی و ورم احتمالی بعد از لیزر از جمله رایجترین عوارض احتمالی هستند. اما هرگونه علامتی از این دست موقتی بوده و بعد از چند ساعت یا حداکثر چند روز از بین می رود.
  • تغییر رنگ. لیزر موهای زائد ممکن است باعث تیره تر یا روشن تر شدن رنگ پوست ناحیه تحت درمان شود. این تغییرات ممکن است موقت باشند یا دائم. روشن شدن پوست در وهله اول افرادی را تحت تأثیر قرار می دهد که بعد از درمان زیر نور خورشید نمی روند. همچنین در افرادی که پوست های تیره تری دارند هم شایع است.
.jpg - لیزر پا | از مشکلات بامزه موهای زائد پا تا بهترین روش رفع آنها!
لیزر پا

لیزر موهای زائد به ندرت می تواند باعث بروز عوارضی از قبیل تاول، پوسته‌پوسته شدن، زخم یا تغییراتی در بافت پوست شود. دیگر عوارض نادر لیزر عبارتند از خاکستری کردن رنگ موی لیزر شده یا رشد بیشتر موهای اطراف ناحیه درمان شده (مخصوصا برای پوست های تیره).

همچنین توصیه می شود که موهای مژه، ابروها و نواحی اطراف چشم را لیزر نکنید، چراکه اشعه می تواند به چشم ها آسیب بزند.

هرچقدر مرکزی که برای لیزر انتخاب کرده باشید با کیفیت تر باشد، شانس بروز عوارض جانبی هم کمتر می شود. مراکز خوب علاوه بر اینکه از تکنیسین ها و پزشکان متخصص برخوردارند، از بهترین و جدیدترین دستگاه های لیزر نیز بهره می برند. هرچه دستگاه لیزر جدیدتر باشد، اشعه های قابل کنترل تری ایجاد می کند و با خطرات کمتری فرآیند را به انجام می رساند.

مرکز لیزر شمال تهران، از جمله بهترین و با کیفیت ترین مراکز لیزر در پایتخت است که با بالاترین کیفیت و همچنین تعرفه هایی معقول و مناسب، بهترین خدمات لیزر را به مراجعین خود ارائه می کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: