تزریق ژل لب ارزان | تزریق ژل با کیفیت و مرغوب(لب،گونه، چانه)

0

Notice: Undefined index: rate in /home/zibaanir/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 165

Notice: Undefined index: rate in /home/zibaanir/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 169

Notice: Undefined index: rate in /home/zibaanir/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 170

Notice: Undefined index: rate in /home/zibaanir/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 203

Notice: Undefined index: rate in /home/zibaanir/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /home/zibaanir/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 212

Warning: A non-numeric value encountered in /home/zibaanir/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 213

تزریق ژل لب ارزان

تزریق ژل لب ارزان

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - تزریق ژل لب ارزان | تزریق ژل با کیفیت و مرغوب(لب،گونه، چانه) پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - تزریق ژل لب ارزان | تزریق ژل با کیفیت و مرغوب(لب،گونه، چانه) پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - تزریق ژل لب ارزان | تزریق ژل با کیفیت و مرغوب(لب،گونه، چانه) نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

چندی پیش در یک جمع زنانه نشسته بودم و صحبت از این شد که چه روشی بهترین اثر را روی حجم دهی لب ها دارد؟! همه متفق القول بودیم که تزریق ژل لب بهترین راه است.اما یکی از زنانی که در جمع بود به شدت اعتراض داشت و می گفت که تزریق ژل برای لب هایش انجام داده اما به هیچ وجه به نتیجه ی مورد نظر نرسیده است و لب هایش بیش از آن چه که می خواسته برجسته شده است.با بحث و گفتگوی بیشتر متوجه شدیم که در خیابان تراکتی گرفته که تبلیغ یک پزشک را می کرده است و بدون این که تحقیقات کافی راجع به این مرکز و پزشک انجام دهد به آن جا مراجعه کرده و تزریق ژل کرده است!

168 - تزریق ژل لب ارزان | تزریق ژل با کیفیت و مرغوب(لب،گونه، چانه)
تزریق ژل لب ارزان

آن خانم می گفت که از دقیقه ی اول درمان ، احساس درد و ناراحتی می کرده و پس از این که تزریق تمام شده ، متوجه بروز ورم شدیدی روی لب هایش شده است.اما پزشک آن مرکز به او اطمینان داده بود که این مسئله کاملا طبیعی است و بعد از مدتی این ورم کاملا از بین خواهد رفت.

اما نه تنها ورم نخوابید بلکه روز به روز بیشتر شد و پس از مدتی به حدی رسید که به هیچ وجه تناسبی با دیگر اجزای صورتش نداشت.

خلاصه این که آن خانم به شدت از انجام این عملیات پشیمان بود و می گفت که دیگر حاضر نیست تزریق ژل را تکرار کند.

اما نکته ای که از آن غفلت شد و تنها من نسبت به آن توجه داشتم ، قیمت بسیار پایین ژل لب آن خانم بود.واقعیت این است که همواره قیمت های پایین یک خدمات ، شاخک های مرا حساس می کرد و می دانستم که مشکلی وجود دارد.

ژل ها انواع و اقسام دارند و هر کدام کارکرد مخصوص به خود را خواهند داشت.اما معروف ترین ژل ها ، در واقع آن هایی هستند که محتوی هیالورونیک اسید می باشند.

هیالورونیک اسید چیست ؟

بدن ما حاوی مواد مختلفی است.یکی از مهم ترین موادی که جهت حفظ رطوبت و شادابی پوست در بدن ما وجود دارد ، هیالورونیک اسید می باشد.این ماده که به طور طبیعی در بدن ما تولید می شود ، مسئولیت حفظ و نگه داری رطوبت پوست را بر عهده دارد.اما نکته این جاست که با بالا رفتن سن انسان ، تولید این ماده ی حیاتی در بدن رو به کاهش می رود.

در واقع هیالورونیک اسید نوعی قند طبیعی است.

169 - تزریق ژل لب ارزان | تزریق ژل با کیفیت و مرغوب(لب،گونه، چانه)
تزریق ژل لب ارزان

فیلرهای حاوی هیالورونیک اسید

مزیت فوق العاده ی ژل ها در این است که حاوی هیالورونیک اسید می باشند.با تزریق این فیلرها در پوست ، بدن دوباره به این ماده ی جادویی دست پیدا می کند و می تواند شادابی و رطوبت خود را حفظ کند.

شماره های تماس سریع بهترین تخفیف های زیبایی

مرکز زیبایی قلهک:

  ☎ 02122612108 ☎ 22612171_021

  ☎09027610748

فیلرهای پوست به چین و چروک ها تزریق می شوند تا ظاهر آن را روی پوست کاهش دهند.این فیلرها علاوه بر هیالورونیک اسید حاوی کلاژن نیز می باشند و همان گونه که گفتیم هر دوی این مواد به طور طبیعی در بافت های همبند پوست یافت می شوند.این مواد آب را به خود جذب می کنند و حجم بیشتری به پوست داده و در نهایت موجب رفع چین و چروک ها می شوند.اما بدن انسان در طول چند ماه ، به طور کامل این مواد را جذب می کند و اثرات فیلر از بین خواهد رفت.به همین خاطر نیاز به تزریق مجدد می باشد.

چرا چین و چروک ها به وجود می آیند ؟

همه ی ما با پروسه ی پیری آشنایی داریم اما شاید به طور علمی و دقیق ندانیم که چرا با گذشت زمان ، پوست ما رو به تحلیل رفته و چین و چروک ها ظاهر می شوند. واقعیت این است که پیری و بروز چین و چروک ها دو دلیل اصلی دارد :

اول این که تولید مواد حیاتی پوست ( مثل کلاژن ، هیالورونیک اسید و الاستین ) در بدن کاهش پیدا می کند.

دوم این که با تکرار حالات بیانی چهره (مثل اخم کردن ) عضلات رو به تحلیل رفته و به تدریج چروک ها ظاهر می شوند.

در واقع با رسیدن به سنین 40 سالگی ، چربی های صورت تحلیل می روند و همین تحلیل موجب چروک افتادن روی پوست می شود!

اثر تزریق ژل بر روی چروک های صورت

همان گونه که گفتیم ، علائم پیری به چند دلیل روی پوست ظاهر می شوند :

 • بالا رفتن سن
 • قرار گرفتن در معرض آفتاب
 • سبک زندگی نا سالم

به مرور زمان تولید هیالورونیک اسید در پوست کاهش پیدا می کند و به همین علت پوست رطوبت ، الاستیسیته و فرم خود را از دست می دهد.درمان های مبتنی بر تزریق هیالورونیک اسید امکان بازگشت زیبایی را به پوست فراهم می آورند و از بروز علائم ناخواسته ی پیری جلوگیری می کنند.علاوه بر این نازکی پوست ، حجم از دست رفته صورت و ظاهر چروک ها را بهبود می دهند.

با تزریق هیالورنیک اسید به پوست ، صورتمان جوانی و زیبایی خود را دوباره به دست خواهد آورد

172 - تزریق ژل لب ارزان | تزریق ژل با کیفیت و مرغوب(لب،گونه، چانه)
تزریق ژل لب ارزان

معمولا از تزریق فیلرهای هیالورونیک اسید برای نواحی زیر استفاده می شود :

 • رفع چین و چروک های میان دو ابرو
 • اطراف بینی
 • لب ها
 • گوشه های چشم ها

این درمان تقارن چهره را بهبود می بخشد ، به گونه و لب ها حجم اضافه می کند و برجستگی آن ها را بیشتر خواهد کرد.

پس از این که تزریق ژل انجام شد ، پوست صورت نرم تر شده و حالات بیانی طبیعی به آن باز خواهد گشت!

 

فیلرهایی که برای تزریق استفاده می شوند حاوی هیالورونیک اسید استریل شده هستند که در حال حاضر نیز در بدن انسان وجود دارند.هدف اصلی تزریق فیلرهای حاوی هیالورونیک اسید این است که :

 • رطوبت را به پوست برگرداند
 • پوست را شاداب تر کند
 • انعطاف و الاستیسیته ی پوست را بیشتر کند.

اثرات ناشی از تزریق هیالورونیک اسید 6 الی 12 ماه دوام خواهند داشت و این مسئله به بدن بیمار و محصولی که استفاده کرده است خواهد داشت.

تزریق فیلر چگونه انجام می شود ؟

برای تزریق فیلرهای حاوی هیالورونیک اسید از سوزن های بسیار ریزی استفاده می شود.این فیلرها حاوی اندکی مواد بی حسی نیز می باشند.برای نواحی حساس صورت (مثل اطراف چشم ) از کرم های بی حسی نیز استفاده می شود.

در کل ، تمام عملیات تزریق فیلر حدود 20 دقیقه طول خواهد کشید.

پس از تزریق فیلر چه اتفاقاتی می افتد ؟ | مراقبت های بعد از تزریق ژل چیست ؟

 • ممکن است در محل تزریق اندکی دچار تورم شوید که البته پس از چند روز به طور کامل از بین خواهند رفت!(در صورتی که این علائم از بین نرود فورا به پزشک مراجعه کنید )
 • نتایج حاصل از تزریق بلافاصله مشخص خواهند شد اما برای این که نتیجه ی کلی و نهایی را مشاهده کنید باید تا 10 روز صبر کنید
 • برای این که نتایج حاصل از تزریق ژل ماندگار شوند باید هر 6 الی 12 ماه تزریق فیلرها را تکرار کنید.
171 - تزریق ژل لب ارزان | تزریق ژل با کیفیت و مرغوب(لب،گونه، چانه)
تزریق ژل لب ارزان

خرید ژل لب از داروخانه : درست یا نادرست ؟

یکی از نکاتی که باید نسبت به آن توجه ویژه ای داشت این است که به هیچ وجه اقدام به خرید سرخودانه ی ژل لب از داروخانه نکنید!اگر لحظه ای به سرتان زد که تزریق ژل را خودتان در منزل انجام دهید یا به دست کسی بسپارید که تزریق بلد است ، فورا این مسئله را فراموش کنید! عواقب ناشی از این تصمیم می تواند تا همیشه گریبان شما را بگیرد.

چندین نکته ی مهم درباره ی این مسئله وجود دارد :

اول از همه این که شما ژل های مرغوب و با کیفیت را نمی شناسید.ممکن است تحت تاثیر فروشنده یا قیمت ارزان آن قرار بگیرید!

دوم این که تزریق ژل گرچه کار ساده ای به نظر می رسد اما به هیچ وجه راحت نیست.این مسئله نیاز به تجربه و مهارت دارد.تنها پزشک است که می داند دقیقا باید در چه نواحی ای تزریق را انجام دهد.هرگونه اقدام سرخودانه می تواند منجر به بروز عوارض جانبی خطرناکی شود. متاسفانه در حال حاضر پزشکان زیادی اقدام به تزریقات زیبایی می کنند.مراقب این دسته از پزشکان نیز باشید.تزریق ژل تنها باید توسط پزشک متخصص زیبایی یا پوست و مو انجام شود.

تزریق ژل لب ارزان در تهران

در حال حاضر در هر چند قدم به مراکز و مطب هایی بر می خورید که تزریقات زیبایی را انجام می دهند اما واقعیت این است که نمی توان به هر پزشک یا مرکزی اعتماد کرد.

سایت تخفیفان یا نت برگ را هم که باز کنید ، تخفیف های جالبی راجع به تزریق ژل لب خواهید دید که حتی تا 90 درصد هم در خدمات خود تخفیف قائل می شوند.اما به محض خرید بُن تخفیف و مراجعه به مرکز ، با انواع و اقسام هزینه ها مواجه خواهید شد که چه بسا از قیمت اصلی تزریق ژل لب نیز گران تر شود.

173 - تزریق ژل لب ارزان | تزریق ژل با کیفیت و مرغوب(لب،گونه، چانه)
خرید ژل لب از داروخانه

چندین نکته را درباره ی این مراکز ارزان متذکر می شویم :

خیلی مواقع تخفیف های بالا و یا قیمت های ارزان به خاطر این است که مواد تزریقی ژل رو به منقضی شدن هستند و پزشکان برای استفاده از آن ها تخفیف می زنند.اما نکته این جاست که تزریق این گونه ژل ها ممکن است موجب بروز عوارض جانبی روی پوست و صورت شما شوند.

نکته ی دیگر این است که احتمالا در مرکز مربوطه از مواد بی کیفیت یا تقلبی استفاده می شود.برای آشنایی بیشتر شما دو نوع ژل رایج و معتبر را معرفی می کنیم :

بهترین ژل برای تزریق در لب ، ژل های خانواده ی ژوویدرم هستند.این دسته از ژل ها که حاوی هیالورونیک اسید می باشند ،معمولا در لابراتورهای آمریکا ساخته می شود و توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) نیز تایید شده است.

ژوویدرم به خوبی لب ها را برجسته کرده و به علت استفاده از مواد طبیعی (هیالورونیک اسید ) هیچ گونه عوارض جانبی از خود بر جای نمی گذارد!

علاوه بر حجم دهی لب ها ، از ژوویدرم برای رفع چین و چروک های پوست (پیشانی و خط اخم ) ، خط خنده و هم چنین حجم دهی به گونه ها نیز استفاده می شود.

نتایج حاصل از تزریق ژل ژوویدرم کاملا طبیعی است و ماندگاری خوبی دارد ( 6 الی 12 ماه )!

رستیلن نیز یکی از فیلرهای تایید شده توسط سازمان FDA می باشد که از هیالورونیک اسید انسانی ساخته می شود.

این نوع ژل که در آزمایشگاه های مجهز تولید می شود کاملا ایمن و بدون خطر است و برای افرادی که به برخی از غذاها مثل گوشت ، گوشت مرغ و تخم مرغ حساسیت دارند به خوبی جواب می دهد.برای تزریق رستیلن نیازی به هیچ گونه تست حساسیت پوستی قبل از درمان نخواهید داشت.

رستیلن برای رفع چین چروک های (خفیف تا شدید ) صورت مثل چین های میان دو ابرو استفاده می شود.

پس از این که رستیلن به زیر پوست تزریق شد ، می تواند به بافت پوست نفوذ کرده و مولکول های آب را در خود نگه دارد (و موجب حفظ رطوبت پوست شود) و هم چنین حجم صورت را بیشتر کند.رستیلن به تدریج توسط مکانیزم خود بدن تخریب شده و بدون این که عوارضی از خود بر جای بگذارد ، از بین خواهد رفت.نتایج حاصل از تزریق رستیلن فورا قابل مشاهده هستند و تا 6 ماه دوام خواهند داشت.بسته به محل تزریق ، برخی بیماران ممکن است بیشتر از 6 ماه هم نتایج تزریق رستیلن را در صورت خود داشته باشند!

نکته ی مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که هیالورونیک اسید موجود در این ژل ، کاملا از منابع انسانی (و نه حیوانی) تهیه شده است

167 300x150 - تزریق ژل لب ارزان | تزریق ژل با کیفیت و مرغوب(لب،گونه، چانه)
تزریق ژل لب ارزان در تهران

هزینه تزریق ژل لب

اما با تمام نکاتی که راجع به تزریق ژل لب و قیمت آن ارائه دادیم ، هزینه ی واقعی تزریق ژل لب چقدر است ؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بستگی به این دارد که از کدام فیلر استفاده می کنید. ژل های رستیلن به علت مرغوبیت بالا قیمت بیشتری دارند. علاوه بر این هر پزشکی قیمت های مخصوص به خود را دارد و بسته به مهارت و تجربه ی خود ، هزینه ی متفاوتی را ارائه می کند.

مهم ترین نکته در تزریق ژل لب دو چیز است :

 • انتخاب یک ژل مرغوب و با کیفیت
 • انتخاب یک مرکز و پزشک ماهر و معتبر

با دقت به دو نکته ی بالا می توانید از نتایج شگفت انگیز تزریق ژل لب بهره مند شوید!

تصورتان بر این نباشد که تنها شما هستید که تصمیم به تزریق ژل لب گرفته اید. در حال حاضر خیلی ها به فکر انجام آن هستند. از سلبریتی های معروف گرفته تا سیاستمداران و ورزشکاران! همه و همه به دنبال کاربردهای شگفت انگیز تزریق فیلر هستند.

تزریق ژل لب برای مردان

کلیشه های ذهنی تان را دور بریزید و فکر نکنید که تنها زنان می توانند از مزایای تزریق ژل لب بهره مند شوند. در حال حاضر مردان زیادی هم هستند که به هر علت و دلیلی تمایل به تزریق ژل لب دارند.

برای این دسته از دوستان نیز توصیه ویژه ای داریم . مرکز زیبایی برکه افتخار دارد که بهترین خدمات تزریق ژل لب را برای آقایان نیز انجام دهد.

با تهران اسکین در تماس باشید و از آفرهای جدید تزریق ژل و فیلر با خبر شوید.

مترجم و محقق : ندا ناصری

منبع 1

منبع 2

منبع 3

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: