5 دلیل برای اینکه برای حذف موهای زائد خود به مرکز لیزر اهواز مراجعه کنید!

هنگامی که شما تصمیم می گیرید موهای زائد خود را لیزر کنید ، باید به یک مرکز معتبر و حرفه ای لیزر مراجعه کنید که....

0

5 دلیل برای اینکه برای حذف موهای زائد خود به مرکز لیزر اهواز مراجعه کنید!

LaserHairRemoval 357x210 - 5 دلیل برای اینکه برای حذف موهای زائد خود به مرکز لیزر اهواز مراجعه کنید!
5 دلیل برای اینکه برای حذف موهای زائد خود به مرکز لیزر اهواز مراجعه کنید!

اگر شما در جستجوی راه حل مؤثر برای از بین بردن موهای زائد بدن تان در بلند مدت هستید ، ممکن است بخواهید به مرکز لیزر اهواز بیایید.  با حذف لیزر موهای زائد در مرکز لیزر اهواز شما دیگر می توانید تراشیدن موها و یا اپیلاسیون را برای همیشه فراموش کنید.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - 5 دلیل برای اینکه برای حذف موهای زائد خود به مرکز لیزر اهواز مراجعه کنید! پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - 5 دلیل برای اینکه برای حذف موهای زائد خود به مرکز لیزر اهواز مراجعه کنید! پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - 5 دلیل برای اینکه برای حذف موهای زائد خود به مرکز لیزر اهواز مراجعه کنید! نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

دیگر وقت آن است که با تیغ و ژِلت و موم خداحافظ کنید و از شر دردسرهای آنها و التهاب همیشگی پوست تان راحت شوید و به یک پوست صاف و نرم و بدون مو سلام کنید.

 

5 دلیل برای حذف موهای لیزر در مرکز لیزر اهواز

7 - 5 دلیل برای اینکه برای حذف موهای زائد خود به مرکز لیزر اهواز مراجعه کنید!
5 دلیل برای حذف موهای لیزر در مرکز لیزر اهواز

هزاران نفر از مردم ، هم مردان وهم زنان به طور برابر ، لیزر موهای زائد را به روش های دیگر ترجیح می دهند.  چون مزایای لیزر موهای زائد خیلی بیشتر از روش های دیگر از بین بردن موهای ناخواسته است.

هنگامی که شما تصمیم می گیرید موهای زائد خود را لیزر کنید ،  باید به یک مرکز معتبر و حرفه ای  لیزر مراجعه کنید که اپراتورهای با تجربه و آموزش دیده آن ، خدمات مورد نظر شما را در اختیارتان بگذارند.   لیزر موهای زائد در مرکز لیزر اهواز مزایایی دارد که برای تان می گوییم :

 

  1. حداقل اثرات جانبی

روش رفع موهای زائد با لیزر که موها را در عرض چند روز محو می کند ، تنها عوارض جزئی دارد!  مانند قرمزی و التهاب پوست به مدت چند ساعت که ممکن است اصلاً اتفاق نیفتد.  خوشبختانه بعد از جلسه لیزر می توانید بلافاصله فعالیت های روزمره خود را از سر بگیرید.

 

  1. صرفه جویی در هزینه ها

هنگامی که درمان با لیزر را انجام می دهید ، دیگر نیازی به صرف هزینه  برای خرید تیغ و موم و کرم های موبر و یا سایر روش های موقت حذف موهای زائد ندارید.

البته شاید در ابتدا لیزر موهای زائد به نظرتان کمی گران برسد ، اما در مقایسه با دائمی بودن نتایج و صرفه جویی در خرید لوازم اصلاح در واقع شما هزینه های اضافی را برای یک عمر صرفه جویی می کنید.  نه تنها در هزینه ها بلکه در وقت و زمان خود تان هم صرفه جویی می کنید.

 

  1. موها دیگر رشد نمی کنند

آن زمانی را به یاد بیاورید که مجبور بودید صبر کنید تا موهای پاهای تان بلند شوند و بعد اپیلاسیون کنید. در این مدت باید یا شلوار یا دامن بلند می پوشید تا پاهای پشمالو را قایم کنید.  اما بعد از لیزر موهای زائد دیگر نیازی به مخفی کاری نیست.

برای اینکه بخواهید لیزر کنید ، لازم نیست موهای تان بلند باشد.  حتی می توانید روز قبل موها را با ژیلت بزنید چون لیزر فقط با زیر پوست کار دارند نه با موهای روی سطح پوست.

در کلینیک لیزر و زیبایی اهواز به هیچ  مویی نیاز ندارید. در حقیقت شما می توانید هر وقت که بخواهید چه قبل از جلسه لیزر درمانی و چه در فاصله بین جلسات لیزر و درست بعد از جلسه موهای خود را تیغ بزنید.

شماره های تماس سریع بهترین تخفیف های زیبایی

مرکز زیبایی قلهک:

  ☎ 02122612108 ☎ 22612171_021

  ☎09027610748

 

  1. موهای زیر پوستی نابود می شوند

برخلاف روش هایی مانند تیغ زدن و بند انداختن و اپیلاسیون که همیشه باعث می شوند موهایی داخل پوست فرو بروند و پوست را برجسته نشان بدهند ، بعد از لیزر درمانی نه تنها مویی زیر پوست رشد نمی کند ، بلکه موهایی هم که از قبل زیر پوست بودند ، از بین می روند و درمان می شوند.  بعد از لیزر موهای زائد شما پوست خودتان را نرم و صاف می بینید.

 

  1. درمانی مؤثر برای پوست های مختلف

ما در کلینک لیزر اهواز ، درمان موهای زائد با لیزر را تقریباً برای رنگ پوست های مختلف انجام می دهیم.  مردم خوزستان رنگ پوست های مختلفی دارند از سبزه غلیط تا سفید و بور.

ما همه تلاشمان را می کنیم تا با دستگاه های جدیدی که در اختیار داریم موهای زائد شما را از بین ببریم و مطمئن باشید که اگر دستگاه قادر به از بین بردن موهای سفید یا خیلی روشن شما نباشد ، شما را از انجام لیزر موهای زائد منصرف می کنیم.

اکثر بیماران برای درمان موهای زائد خود نیاز به 4 تا 8 جلسه لیزر درمانی دارند.  که بین جلسات لیزر باید 4 تا 6 جلسه فاصله وجود داشته باشد.  هر منطقه از بدن خود را که بخواهید لیزر کنید ، از زیر بغل و صورت گرفته تا پا و ناحیه بیکینی ، مطمئن باشید که تکنسین های ما بهترین درمان را به صورت حرفه ای و مؤثر دریافت خواهید کرد.

 

لیزر برای چه مدت موهای زائد را از بین می برد؟ 

images 3 2 - 5 دلیل برای اینکه برای حذف موهای زائد خود به مرکز لیزر اهواز مراجعه کنید!
لیزر برای چه مدت موهای زائد را از بین می برد؟

 پیش از این همیشه در فکر بوده اید که با رشد موهای ناخواسته چکار می توانید بکنید.  همیشه در حال جنگیدن با موهای زائد خود بودید.  خبر خوب این است که لیزر موهای زائد یک راه حل دراز مدت برای رفع موهای بدن به شما ارائه می دهد.

 

اثر بخشی لیزر موهای زائد  

اثربخشی لیزر موهای زائد تا حد زیادی بستگی به نوع و رنگ موی شما و همچنین رنگ پوست شما دارد. از آنجا که انرژی لیزر توسط رنگدانه موهای شما جذب می شود ، زمانی که تفاوت قابل توجهی در رنگدانه بین پوست و مو شما وجود داشته باشد ، لیزر کارآیی بالایی دارد.

پس حذف موهای زائد با لیزر برای موهای تیره و پوست روشن مؤثرتر خواهد بود. برای رنگ های روشن تر پوست ما از لیزر های خاص  استفاده می کنیم که باعث می شود این روش سریع تر و راحت تر از همیشه باشد!  پس از چند جلسه شما کاهش موها را به میزان 70 تا 90 درصد خواهید دید.

جنوبی هایی که به دلیل تابش شدید آفتاب پوست تیره دارند ، زیاد هستند .و در حال حاضر حدود 40٪ از جمعیت را تشکیل می دهند.   مردم تیره پوست با چالش های مختلفی که به رنگ پوست شان مربوط است  ، مانند رشد موهای زائد در بدن ، درگیر هستند.

برای پوست های تیره تر، ما از لیزر Nd: YAG سریع و قدرتمند استفاده می کنیم که روی پوست های تیره به خوبی عمل می کند.  علاوه بر این در طول درمان برای راحتی بیشتر شما از سیستم خنک کننده پوست استفاده می کنیم.

لیزرND- YAG   برای از بین بردن موهای زائد پوست های تیره بسیار ایمن است.  زیرا این لیزر به طور مستقیم ریشه مو را از بین می برد.  و اگر مویی دوباره رشد کند ، نازک تر و نرم تر از قبل است.

 

آیا حذف موهای زائد با لیزر واقعاً دائمی است؟

full face permanent painless laser hair removal 3 357x210 - 5 دلیل برای اینکه برای حذف موهای زائد خود به مرکز لیزر اهواز مراجعه کنید!
آیا حذف موهای زائد با لیزر واقعاً دائمی است؟

متاسفانه ، هیچ درمان واقعاً دائمی برای از بین بردن موهای زائد بدن وجود ندارد.  مزیت لیزر درمانی برای موهای زائد این است که شما تا مدت ها و گاهی حتی برای همیشه از موهای زائد خود خلاص می شود.  ادامه دادن به جلسات لیزر نتیجه خوبی در تأثیر و نتایج آن دارد.

جلسات لیزر خود را نیمه کاره رها نکنید و طبق برنامه پیش بروید.  بعد از اتمام جلسات باید هر 6 ماه تا یک سال برای یک جلسه شارژ به ما مراجعه کنید.  موهایی که دوباره رشد می کنند نرم و ریز هستند ، به طوری که ممکن است حتی خودتان آنها را نبینید.

اما باز هم این لیزر موهای زائد است که از هر روش دیگری بهتر و مؤثرتر است و شما می توانید نفس راحتی از دست موهای زائد خود بکشید.

در حالی که 4 تا 8 جلسه لیزر درمان لیزر برای نتایج طولانی مدت لازم است ، هر جلسه با دستگاه لیزر مدرن ما ، با توجه به وسعت منطقه فقط چند دقیقه طول می کشد.

تعداد دقیق جلسات مورد نیاز بستگی به تن پوست ، نوع و رنگ مو و منطقه مورد درمان بدن شما دارد.

 

لیزر موهای زائد مردان در مرکز لیزر اهواز

8 - 5 دلیل برای اینکه برای حذف موهای زائد خود به مرکز لیزر اهواز مراجعه کنید!
لیزر موهای زائد مردان در مرکز لیزر اهواز

لیزر موهای زائد مردان در مرکز لیزر اهواز برای راحتی بیشتر آقایان انجام می شود.  داشتن موهای انبوه و تیره روی کمر و سینه باعث عرق کردن زیاد و خارش و سوزش پوست مردان می شود.

مردان امروزی برای راحتی خود ، لیزر موهای زائد را انتخاب می کنند.   حذف موهای زائد با لیزر یک راه حل مؤثر برای موهای بیش از حد بدن است و از جمله مزایای متعددی که برای مردان به وجود می آورد ، زیبایی و بهداشت است.

در مرکز لیزر اهواز ما می توانیم هر قسمت از بدن شما از جمله پشت ، سینه ، دست ها ، پاها ، و زیر بغل را درمان کنیم.  علاوه بر این ، ما روش حذف موهای ناحیه بیکینی را هم به آقایان پیشنهاد می کنیم که در سال های اخیر محبوبیت زیادی به دست آورده است.

برای اینکه اطلاعات بیشتری در مورد لیزر موهای زائد داشته باشید اینجا کلیک کنید.   

برای اطلاع بیشتر از لیزر موهای زائد این مقاله را مطالعه کنید.

محقق و مترجم : مینو شفیعی minoo shafie

وبسایت مرکز برکه : www.tehranskin.com

اینستاگرام مرکز برکه : berkelyzerr 

هزینه تزریق بوتاکس و ژل در مرکز برکه

رفع چین و چروک صورت با تزریق ژل و بوتاکس در مرکز برکه

 

 

منبع لینک منبع لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: