ژل لب رووفیل اولترا و تجربه ی یک زن خانه دار از تزریق این فیلر!!

0

Notice: Undefined index: rate in /home/zibaanir/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 165

Notice: Undefined index: rate in /home/zibaanir/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 169

Notice: Undefined index: rate in /home/zibaanir/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 170

Notice: Undefined index: rate in /home/zibaanir/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 203

Notice: Undefined index: rate in /home/zibaanir/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /home/zibaanir/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 212

Warning: A non-numeric value encountered in /home/zibaanir/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 213

ژل لب رووفیل اولترا و تجربه ی یک زن از تزریق این فیلر

ژل لب رووفیل یکی از بهترین انوع ژل های موجود در بازار است!!

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - ژل لب رووفیل اولترا و تجربه ی یک زن خانه دار از تزریق این فیلر!! پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - ژل لب رووفیل اولترا و تجربه ی یک زن خانه دار از تزریق این فیلر!! پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - ژل لب رووفیل اولترا و تجربه ی یک زن خانه دار از تزریق این فیلر!! نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

سن ما که بالاتر می رود ، چین  چروک ها با قدرت بیشتری روی پوستمان ظاهر می شوند.درست است که دیدن نشانه های پیری روی صورت می تواند موجب ناراحتی و افسردگی ما شود اما واقعیت این جاست که دلیلی برای نگرانی و ناراحتی وجود ندارد.امروزه ده ها روش و متد وجود دارد که می توان با استفاده از آن ها جوانی و زیبایی را به چهره ی خود بازگردانیم!

از بهترین روش هایی که برای بازگرداندن حجم از دست رفته ی صورت و رفع چین و چروک ها استفاده می شود ، تزریق فیلرهای پوستی است.این فیلرها که غالبا حاوی نوعی ماده به نام “هیالورونیک اسید” می باشند ، به خوبی می توانند موجب رفع چروک ها و هم چنین برجسته سازی صورت شوند.

191 - ژل لب رووفیل اولترا و تجربه ی یک زن خانه دار از تزریق این فیلر!!
ژل لب رووفیل

 هیالورونیک اسید چیست ؟

این ماده به طور طبیعی در بدن انسان و حیوان یافت می شود و مسئولیت مرطوب نگه داشتن پوست و جذب آب را بر عهده دارد.اما نکته ی غم انگیز این جاست که با افزایش سن ، تولید این ماده در بدن کاهش پیدا می کند و به همین خاطر ، پوستمان رو به چروکیدگی و افتادگی می رود.

فیلرهایی که حاوی این ماده هستند، به پوست تزریق می شوند و علاوه بر تامین هیالورونیک اسید مورد نیاز پوست ، موجب افزایش تولید کلاژن و الاستین می گردند!

انواع فیلرهای پوستی

فیلرها در مارک ها و برندهای مختلفی به بازار عرضه می شوند اما بهترین فیلرها آن دسته ای هستند که حاوی هیالورونیک اسید می باشند.

مهم ترین ژل های حاوی هیالورونیک اسید شامل موارد زیر است :

هر کدام از این ژل ها برای نقطه ی خاصی از صورت توصیه می شوند اما در نهایت تمامی آن ها نتیجه ی یکسانی را به همراه می آورند : رفع چین و چروک ها و برجسته سازی اجزای مختلف صورت ( مثل لب و گونه )

ژل رووفیل غالبا برای تزریق در لب استفاده می شود اما به خوبی قادر است که چروک ها را نیز برطرف کند. مهم ترین نواحی ای که تزریق فیلر در آن انجام می شود شامل موارد زیر است :

  • لب
  • گونه ها
  • چانه
  • سینه
  • باسن
  • زیر چشم و اطراف آن
  • برای رفع خط خنده
  • رفع چروک های پیشانی
  • رفع چروک های میان دو ابرو

پزشک شما بهتر از هر کسی تشخیص می دهد که کدام نوع از فیلر ، برای پوست شما مناسب تر است.

شماره های تماس سریع بهترین تخفیف های زیبایی

مرکز زیبایی قلهک:

  ☎ 02122612108 ☎ 22612171_021

  ☎09027610748

در ادامه ، تجربه ی زنی خانه دار را از تزریق فیلر رووفیل می خوانیم.توصیه می کنیم این مطلب خواندنی را از دست ندهید!

190 - ژل لب رووفیل اولترا و تجربه ی یک زن خانه دار از تزریق این فیلر!!
انواع فیلرهای پوستی

تزریق رووفیل و معجزه ی فیلرها بر پوست من!!

هر زنی لیاقت دارد که با عشق و محبت با وی رفتار شود.این گونه رفتارها نه تنها باعث زیبایی درونی زن می شود بلکه موجب درخشش و زیبایی بیرونی وی هم خواهد شد.

بنابراین ،من ژل رووفیل اولترا که نوعی فیلر نرم و سبک است را تزریق کردم.این درمان از پوستم مراقبت کرد و زیبایی ای که از دست داده بودم را به من برگرداند.

من یک زن خانه دار 40 ساله هستم.از وقتی که ازدواج کردم خودم را وقف همسر و کودکانم کرده ام.پس از یک سال بعد از ازدواج ، صاحب اولین فرزندم شدم و از آن زمان دیگر وقتی برای رسیدگی به ظاهر خودم نداشتم.همواره تلاش کرده ام که بهترین عملکرد را در قبال فرزندانم داشته باشم و هرآن چه که نیاز داشتند برایشان مهیا کنم.به قدری سرگرم رسیدگی به امور ازدواج و فرزندانم بودم که تقریبا یادم رفته بود که من زندگی شخصی خودم را نیز دارم.

پس از سال ها خدمت و زندگی کردن برای دیگران ، تصمیم گرفتم که اندکی به ظاهر خودم هم برسم چرا که معتقدم لایق زیبایی می باشم.به همین خاطر در سن 40 سالگی به دنبال روش هایی جهت بهبود وضعیت پوست و زیبایی خودم بودم!

استرس بچه ها و مدیریت خانه باعث شده بود که چین و چروک های عمیقی روی صورتم ظاهر شوند که موجب می شد همسرم حداقل 10 سال از من جوان تر به نظر برسد!

در ابتدا با یک درماتولوژیسن مشورت کردم.همه ی پزشکان به من گفتند که بهتر است از فیلرهای پوستی استفاده کنم.از دوستانم راجع به بهترین مارک فیلر سوال کردم و همه ی آن ها رووفیل پلاس را به من پیشنهاد دادند.این برند ، نوعی فیلر پوستی سبک است که برای افزایش الاستیسیته ی پوست استفاده می شود و این کار را با افزایش پروتئین و اسیدهای پوستی مثل کلاژن و هیالورونیک اسید انجام می دهد.

1932 - ژل لب رووفیل اولترا و تجربه ی یک زن خانه دار از تزریق این فیلر!!
تزریق رووفیل و معجزه ی فیلرها بر پوست من!!

اساسا این نوع فیلر از منابع طبیعی تهیه می شود و به همین خاطر هیچ گونه مشکلی در آینده برای پوست ایجاد نخواهد کرد.

تجربه ی تزریق ژل رووفیل فوق العاده بود چرا که با وجود داشتن چروک های عمیق پوستی در اطراف چشم و پیشانی ، متوجه شدم که در عرض یک ماه این چروک ها ناپدید شده اند.

این درمان غیر جراحی و هم چنین غیر دائمی است.به همین خاطر باید پس از مدتی دوباره این درمان را تکرار کنید.البته من اهمیت چندانی به این مسئله نمی دهم چرا که نتیجه ی حاصل از تزریق ژل به طرزی باور نکردنی ، سلامت و زیبایی را به پوستم برگردانده است!

خرید ژل رووفیل پلاس از داروخانه را فراموش کنید

ژل رووفیل ساخت کشور کره می باشد. به همین خاطر از مصرف هرگونه محصولی با این نام که ساخت کشور کره نیست ، خودداری کنید!

متاسفانه دیده شده است که افراد زیادی به جای این که پزشک خود اعتماد کنند ، ترجیح می دهند که خود شخصا به داروخانه رفته و این گونه داروها را خریداری کنند. نکته ی بدتر این جاست که عده ای دیگر اقدام به خرید آنلاین این گونه محصولات می کنند.

از همین جا توصیه می کنیم که چنین کاری را انجام ندهید.پزشک شما بیشتر از هر کس دیگری می داند که کدام ژل برای شما مفید است.به همین خاطر بهتر است به او اعتماد کرده و نتیجه را به او واگذار کنید!

سخن آخر

در نهایت همه چیز به انتخاب یک پزشک ماهر و حاذق بستگی خواهد داشت.به همین دلیل توصیه می کنیم که برای یافتن یک دکتر خوب تزریق ژل وقت صرف کنید و به اولین مرکزی که می بینید مراجعه نکنید.

به این ترتیب شاهد معجزه ی فیلر روی پوست خود خواهید بود.

مترجم و محقق : ندا ناصری

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: