رفع چین و چروک با پلاسما | ایا پلاسما جت عوارض دارد | هزینه پلاسما جت پلک

پلاسما تکنولوژی بسیار جدیدی است که بدون هیچ برش و بخیه ای قادر است جایگزین جراحی لیفت صورت و گردن شود.

0

رفع چین و چروک با پلاسما لیفت فیبربلاست

در تکنولوژی پلاسما جهت بهبود و تقویت پوست شل و افتاده از یک قلم برای فعالسازی سلول های فیبربلاست در درم استفاده می شود؛ فیبروبلاست، سلول های اصلی بخش میانی پوست هستند که کلاژن و ماتریس برون سلولی را تولید می کنند. این ابزار منجر می شود این سلول ها سطوح بالاتری از کلاژن و الاسین را تولید کنند. اثربخشی این درمان بسیار فوری و بلند مدت است و اثر ضد پیری آن کاملا طبیعی است؛ چرا که نیاز به هیچ گونه تزریق و یا مواد شیمیایی ندارد.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - رفع چین و چروک با پلاسما | ایا پلاسما جت عوارض دارد | هزینه پلاسما جت پلک پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - رفع چین و چروک با پلاسما | ایا پلاسما جت عوارض دارد | هزینه پلاسما جت پلک پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - رفع چین و چروک با پلاسما | ایا پلاسما جت عوارض دارد | هزینه پلاسما جت پلک نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

در طی این فرآیند، فلش پلاسمای کوچک که همچنین به عنوان قوس الکتریکی نیز شناخته می شود، از نوک هندپیس پلاسما تخلیه می شود. این ابزار هرگز با پوست تماس برقرار نمی کند، اما فلش پلاسما یک نقطه کوچک بر روی منطقه مورد نظر ایجاد می کند. در این روش درمان هیچ گونه برش یا خونریزی وجود ندارد. این تکنولوژی نوآورانه از فرایند تصعید (تبدیل از حالت جامد به گاز) استفاده می کند، بدین مفهوم که به طور مستقیم به گاز تبدیل می شود تا بافت پوست مستحکم تر شود. تصعید در بافت هدف، منجر به ایجاد هیچ گونه آسیب به نواحی اطراف و یا لایه های عمیق تر پوست نمی شود. اثرات درمان بسیار قابل توجه هستند و بلافاصله پس از جلسه درمان قابل رویت می باشند. با این حال، نتایج کامل بعد از 2 تا 4 هفته قابل مشاهده خواهد بود. شما می توانید بلافاصله پس از درمان، فعالیت های روتین خود را با حداقل ناراحتی از سر بگیرید.

 

فیلم پلاسما جت

موارد کاربرد پلاسما

fibroblast pro - رفع چین و چروک با پلاسما | ایا پلاسما جت عوارض دارد | هزینه پلاسما جت پلک
رفع چین و چروک با پلاسما
 • جوانسازی پلک (غیر تهاجمی): با استفاده از انرژی حرارتی و قوس الکتریکی، پوست پلک به فاز ترمیم می رود و در نتیجه سطح پوست جوان می شود.
 • لیفت گردن و جوانسازی پوست (غیر تهاجمی): با استفاده از انرژی حرارتی و قوس الکتریکی، پوست به فاز ترمیم می رود و در نتیجه سطح پوست کشیده و جوان می شود.
 • لیفت و کشیدن پوست شکم (غیر تهاجمی): با استفاده از انرژی حرارتی و قوس الکتریکی، پوست به فاز ترمیم می رود و در نتیجه سطح پوست شکم صاف می شود.
 • لیفت ضد پیری و لیفت صورت (غیر تهاجمی): با استفاده از انرژی حرارتی و قوس الکتریکی، پوست به فاز ترمیم می رود و در نتیجه سطح پوست ناحیه هدف درمان می شود.
 • پاک کردن تاتو (تنها تاتو آرایشی – بر پایه رنگدانه): این تکنولوژی بر روی لایه های درم که در آن رنگدانه ها کاشته شده اند، عمل می کند، و بدین ترتیب ما می توانیم رنگدانه ها را از طریق تکنیکی به نام اسپری برداریم. قلم پلاسما لیفت عمدتا با استفاده از دمای شدید و هدایت شده به ناحیه هدف، خراش کوچکی ایجاد می کند. لایه های بافت که رنگدانه را حفظ و نگهداری می کنند، به صورت سطحی آسیب می بینند و در نتیجه موجب می شود فرایند بهبودی به جریان بیافتد. با هر جلسه درمان، تاتو به میزان قابل توجهی کمرنگ تر می شود.
 • رفع چین و چروک با پلاسما: به واسطه این قلم، سلول فیبروبلاست فعال می شود اما اعمال گرما (انرژی حرارتی) به محل درمان باعث تولید مقدار زیادی کلاژن و الاستین می شود و بنابراین سطح پوست به شکلی بسیار طبیعی جوانسازی می شود و چین و چروک ها از بین می روند.
 • پلاسما جت برای جای جوش: پلاسما لیفت می تواند به راحتی و به طور موثری در 1 تا 3 جلسه درمان، بافت اسکار را از بین برده و منجر شود بدن، سلول های پوستی جدید تولید کند تا به واسطه آن پوست جدید جایگزین شود. در نتیجه بافت اسکار از بین خواهد رفت. این روش در درمان اسکار های ناشی از پیوند مو، زخم جراحی پلاستیک، جای جوش، و در کل همه نوع بافت اسکار (به جز زخم های دهلیزی) بسیار موثر است.
 • پلاسما جت دور لب (بدون نیاز به تزریق): قلم پلاسما می تواند بافت لب را در اطراف مرز ورمیلیون (بافت قرمز رنگ لب) تقویت و جوانسازی کند. از طریق سوزاندن کنترل شده میکرو-تروما، پوست پینچ می شود و باعث می شود که خط و خطوط و چروک لب ها باز شوند و ظاهر برجسته تر و پر تری به لب ها داده شود.

این روش می تواند بر روی پوست های نوع 1 تا 4 انجام شود:

Fitz - رفع چین و چروک با پلاسما | ایا پلاسما جت عوارض دارد | هزینه پلاسما جت پلک
انواع پوست

 

مزایای پلاسما در مقایسه با جراحی

 • بدون برش بر روی پوست
 • بدون نیاز به هیچ گونه بخیه
 • روشی بسیار کم خطر
 • عوارض جانبی حداقل و زمان از کار افتادگی به مراتب کمتر
 • روشی سریع و آسان
 • هیچ گونه خطر نابینایی وجود ندارد، در صورتی که جراحی وجود دارد
 • بدون نازک شدن پوست
 • صرفه جویی قابل توجه در هزینه

 

موارد منع

فیبروبلاست پلاسما پوست در موارد زیر توصیه نمی شود:

 • اگر مستعد ابتلا به زخم های کلئوئیدی هستید.
 • اگر دچار دیابت، اختلالات بهبودی یا مشکلات غدد لنفاوی هستید.
 • اگر سابقه ی هیپرپیگمانتاسیون (تیره شدن پوست) دارید.
 • اگر از دستگاه ضربان ساز استفاده می کنید.
 • اگر باردار هستید یا در دوران شیردهی به سر می برید.
 • این درمان تنها برای افراد دارای پوست روشن تا متوسط توصیه می شود. افرادی که دارای پوست رنگ تیره تر هستند، در معرض خطر ابتلا به هیپرپیگمانتاسیون قرار دارد.
 • نباید هیچ گونه علائمی از ویروس هرپس سیمپلکس (تب خال) در شما وجود داشته باشد. اگر در معرض شیوع این وضعیت هستید، درمان خود را به تعویق بیاندازید. چنانچه در گذشته بیماری ویروس هرپس سیمپلکس را تجربه کرده اید، باید به پزشک تان مراجعه کرده و نسخه والترکس (والاسیکلوویر) دریافت کنید و 3 روز قبل از درمان و 4 روز بعد از درمان آن را مصرف کنید.

 

عوارض پلاسما جت

درمان انتظار می رود پس از درمان، تورم حاصل شود. بنابراین اثر جانبی تورم، کاملا طبیعی است. اقداماتی برای کاهش تورم وجود دارد اما نمی توان از بروز آن اجتناب کرد. شما نمی توانید از بروز تورم جلوگیری کنید و یا آن را درمان کنید. این یک پاسخ طبیعی به ضربه و جراحت است. تورم به طور طبیعی طی چند روز از بین خواهد رفت.

 

هزینه پلاسما جت پلک

هزینه پلاسما جت در هر ناحیه بر اساس میزان چین و چروکی که دارد محاسبه می گردد، جهت اطلاع دقیق از قیمت ها به این لینک مراجعه کنید.

 

مراحل فرایند بهبودی

IMG 2007 min 5ba2bda12b3c2 1140x1140 300x300 - رفع چین و چروک با پلاسما | ایا پلاسما جت عوارض دارد | هزینه پلاسما جت پلک
دستگاه پلاسما

روز اول: سعی کنید با قرار دادن بالش پشت خود، طوری دراز بکشید که در زاویه 45 تا 60 درجه (پوزیشن فالرز) قرار گرفته باشید. به طور کامل افقی دراز نکشید. خارج شدن آب از ناحیه تحت درمان، طبیعی است و همچنین امکان درد و ناراحتی نیز وجود دارد. احتمالا تورم در صبح ها بدتر خواهد شد و هر چه به سمت شب پیش بروید، کاهش خواهد یافت. ممکن است صبح روز بعد از درمان برای تان دشوار باشد که چشم های تان را باز کنید، اما این عارضه در طول روز از بین می رود. ناراحتی آن را مشابه یک آفتاب سوختگی بد است.

روز دوم: به طور معمول، طی روز 2 تورم افزایش می یابد. بنابراین اگر تورم در روز دوم بدتر شد، شگفت زده نشوید و وحشت نکنید. به یاد داشته باشید که تورم در صبح بدتر می شود و در طول روز کاهش می یابد. تورم همچنین می تواند به ناحیه زیر چشم برسد. این رویداد نیز کاملا طبیعی است. پلک فوقانی و تحتانی به هم متصل هستند، بنابراین مایعات پلک فوقانی به قسمت پایین چشم نیز نفوذ می کند. این نیز کاملا زود گذر است. ناراحتی و درد همچنان در روز دوم وجود دارد و انتظار می رود.

روز سوم: شما متوجه بهبود در تورم خواهید شد و نقاط به وجود آمده در اثر این درمان شروع به پوسته شدن و ورقه شدن خواهند کرد. از دست زدن به خراش ها و جرب ها خودداری کنید. اجازه دهید آنها خودشان بریزند. میزان درد و ناراحتی شما به طور چشمگیری کاهش خواهد یافت. درد کمی در روز سوم انتظار می رود. برای افرادی که تورم زیر چشم داشته اند، این درد همچنان وجود دارد.

روز چهارم: تورم بسیار ناچیزی همچنان در پلک فوقانی وجود دارد. اما دیگر درد و ناراحتی احساس نمی شود.

شماره های تماس سریع بهترین تخفیف های زیبایی

مرکز زیبایی قلهک:

  ☎ 02122612108 ☎ 22612171_021

  ☎09027610748

روز پنجم: تورم باید به طور کامل برطرف شده باشد. با این حال ممکن است همچنان وجود داشته باشد. در هر دو صورت، تورم زیر چشم باید تقریبا به طور کامل رفع شده باشد.

 

مراقبت های قبل از درمان پلاسما

چنانچه علائم سرماخوردگی یا آنفولانزا در خود احساس می کنید، درمان را باید به زمان دیگری موکول کنید.

هنگام انجام پلاسما جت پلک های فوقانی، لنزهای تماسی باید برداشته شوند.

پیش از درمان، پوست نباید در ناحیه ی درمان، ملتهب شود.

چنانچه آفتاب سوختگی شده یا پوست تان را برنزه کرده اید، باید تا 8 هفته یا تا زمانی که نشانه های سوختگی یا تیرگی پوست تان ناپدید شود، منتظر بمانید و درمان را به تعویق بیاندازید.

از مصرف هر یک از محصولات مراقبت از پوست حاوی AHA و یا رتینول، 4 هفته قبل از این درمان خودداری کنید.

در صورت داشتن اکستنشن مژه های فوقانی یا تحتانی حتما باید قبل از درمان آنها را بردارید و سپس پس از 8 هفته مجددا نسبت به متصل کردن آنها اقدام نمایید.

استفاده از هر گونه پاک کننده، کرم و سرم های حاوی اسید مانند سالیسیلیک، گلیکولیک و لاکتیک را از 4 هفته قبل از انجام هر یک از درمان های پلاسمای صورت قطع نمایید.

 

مراقبت بعد از پلاسما

جهت جلوگیری از بروز عفونت، منطقه مورد نظر را تمیز نگه دارید، تا زمانی که خراش ها خشک شوند و خود به خود از بین ورقه ورقه شوند. دستورالعمل های مراقبت بعد از پلاسما را طبق موارد ذیل، به طور دقیق دنبال کنید تا مطمئن شوید بهترین نتیجه ممکن را کسب نمایید.

باید های بعد از درمان پلاسما:

بر روی محل درمان یخ قرار دهید (از یک حوله تمیز برای پوشاندن بسته یخ استفاده کنید). 10 دقيقه آن را قرار دهید و 10 دقيقه بردارید. این کار را تا به مدت ساعت در یکی، دو روز ابتدایی پس از درمان پلاسما انجام دهید.

محل درمان را با استفاده از گلیسیرین بدون بو یا صابون بدون بو، دو بار در روز (صبح و شب) تمیز کنید. محل درمان را به آرامی با آب سرد مرطوب کنید و به آرامی با صابون شستشو دهید و سپس کاملا آبکشی کنید. برای تمیز کردن پوست از فشار بسیار ملایم استفاده کنید.

محصول مراقبت پس از درمان را به آرامی (فقط با استفاده از دست های تمیز) به روی منطقه مورد نظر بمالید تا هر گونه درد یا خارش احتمالی را از بین ببرید.

نکته بسیار مهم!!! اجازه دهید جرب ها به خودی خود ور بیایند و بریزند. لذا از دستکاری کردن آنها خودداری کنید. این امر حصول بهترین نتایج ممکن را تضمین می کند و از بروز پیامدهایی همچون اسکار و عفونت جلوگیری می کند.

لازمه این فرایند این است که صبور باشید و برای بهبود و التیام به بدن تان وقت بدهید.

از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب و برنزه کردن تا تکمیل فرآیند پوسته پوسته شدن و لایه برداری جرب ها اجتناب کنید، حداقل به مدت 3 ماه پس از آخرین جلسه درمان پلاسما خود از یک ضد آفتاب طیف گسترده در ناحیه تحت درمان استفاده کنید. پوست در طی این مدت همچنان در حال بهبودی است و به راحتی می تواند تحت تاثیر اشعه های UV قرار گیرد و منجر به ایجاد هیپرپیگمانتاسيون شود.

نباید های بعد از درمان پلاسما:

از دست زدن به خراش ها و جرب ها خودداری کنید. اجازه دهید آنها خوشان بریزند. در غیر این صورت خطر ایجاد اسکار بالا می رود.

در 4 روز ابتدایی یا تا زمانی که فرایند پوسته ریزی جرب ها کامل شود (حدود 7 تا 10 روز) به هیچ وجه نباید از لوازم آرایش (حتی معدنی) استفاده کنید.

از اعمال هرگونه ماده چسبنده (چسب زخم) در مناطق تحت درمان خودداری کنید، زیرا انجام این کار می تواند روند طبیعی بهبودی را به تاخیر بیاندازد.

از انجام ورزش، شنا، رفتن در وان حمام داغ یا حمام بخار اجتناب کنید تا خراش های تان عرق نکنند یا مرطوب نشوند.

 

عکس های درمان قبل و بعد از درمان پلاسما

41947234 269783220319800 8995437980722135040 n 300x300 - رفع چین و چروک با پلاسما | ایا پلاسما جت عوارض دارد | هزینه پلاسما جت پلک
پلاسما جت دور لب
beforeafterundereyes2 300x300 - رفع چین و چروک با پلاسما | ایا پلاسما جت عوارض دارد | هزینه پلاسما جت پلک
هزینه پلاسما جت پلک
IMG 3863 300x300 - رفع چین و چروک با پلاسما | ایا پلاسما جت عوارض دارد | هزینه پلاسما جت پلک
رفع چین و چروک با پلاسما
neck lines removal 300x150 - رفع چین و چروک با پلاسما | ایا پلاسما جت عوارض دارد | هزینه پلاسما جت پلک
مراقبت بعد از پلاسما

امیدواریم اطلاعات خوبی در خصوص این درمان جوانسازی کسب کرده باشید. با این حال چنانچه سوالی دارید می توانید آن را در قسمت نظرات مطرح سازید یا توسط این لینک با ما تماس حاصل کنید یا وقت مشاوره بگیرید.

زیبا و سلامت باشید…

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منبع:

لینک پیوند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: