مرجع زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,لیزر مو،جراحی زیبایی،تخفیف لیزر موهای زائد در تهران، بهترین مرکز لیزر مو در تهران،دستگاه لیزر بدون درد،اقدامات قبل از لیزر مو، مرکز لیزر شریعتی

۸ روش موثر در درمان خانگی میخچه ها و پینه ها

0 3
رای دادن به این پست
8 روش موثر در درمان خانگی میخچه ها و پینه ها
8 روش موثر در درمان خانگی میخچه ها و پینه ها

۸ روش موثر در درمان خانگی میخچه ها و پینه ها

با استفاده از این روش ها در آشپزخانه ی خود به رفع میخچه ی پای خود بپردازید.


تخفیفات ویژه بهار در مرکز زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل

الکساندرایت در ایران (اسکلپیون، مدیواستار 2018)

 22612171_021  021-22612108

09027610748


 

سرکه سیب
سرکه سیب
  1. روغن کرچک و سرکه سیب

تشتی را با اب داغ و صابونی پر کنید، سپس قبل از اینکه پاهایتان را در آن فرو ببرید یک فنجان سرکه ی سیب به آن اضافه کنید. به مدت ۱۵ دقیقه پاهایتان را در آن بخیسانید و بعد از نرم شدن میخچه شروع به سنگ پا زدن آن کنید.

پس از خیس شدن پاها، مقداری روغن کرچک را روی میخچه بمالید. میخچه ها پس از ۱۰ روز شروع به لایه لایه شدن می نمایند.

ویتامین
ویتامین
  1. ویتامین E یا A

قبل از خواب هر شب با یک سوزن کپسول های ویتامین A و E را باز کرده و مواد آن را بر روی میخچه تان بمالید. بعد از اینکه مواد جذب شد با یک پنبه ی خیس روی آن را بپوشانید و به تخت بروید. هر شب این روش را عملی کنید تا زمانیکه میخچه به کلی از بین برود.

لیمو
لیمو
  1. لیمو

قبل از خواب شب ها، لیمویی را تکه تکه کرده و قسمتی از آن را به اندازه ی انگشت پای خود ببرید. سپس موادش را بر روی میخچه قرار دهید، آن را ببندید و سر بانداژ را با یک پنبه تمیز و خیس در طول شب بپوشانید. این کار را تازمان ناپدید شدن میخچه ادامه دهید.

پیاز
پیاز
  1. پیاز

در یک ظرف شیشه ای، مقداری سرکه روی پیاز بریزید و ظرف را در ول روز در گرما قرار دهید. سپس میخچه را با این ماده قبل از رفتن به تخت بپوشانید. از یک بانداژ برای سفت نگهداشتن محلول در هنگام خواب استفاده کنید. اگر میخچه صبح آماده ی برداشتن نبود این روش را بارها تکرار کنید.

نان
نان
  1. نان

تکه ای نان را در سرکه ی سیب فرو ببرید. سپس روی میخچه با استفاده از پلاستیک نگه دارید.

روغن کرچک
روغن کرچک
  1. روغن کرچک

این روغن را توسط پد O شکل روی میخچه بمالید. سپس با یک نوار آن را ببندید. این ماده در طول شب از دستمال ها و نوارهای پارچه ای به بیرون تراوش می کند.

آسپرین
آسپرین
  1. آسپرین

۴ یا ۵ آسپرین بدون پوشش را در سرکه ی سیر و آب مخلوط نمایید. محلول آماده شده را بر روی میخچه بمالید و منتظر بهبود آن شوید. از یک بانداژ برای نگه داشتن آسپرین بر میخچه استفاده می شود. و پس از ملایم شدن با سنگ پا آن را بسایید.

نمک
نمک
  1. نمک اسپوم

محلولی از آب گرم و نمک بسازید و پاهایتان را در آن فرو کنید. حدود ۱۰ دقیقه منتظر بمانید. به محض اینگه حس کردید میخچه نرم شده است با سنگ پا یا سوهان ناخون بسابیدش. بعد از هر دوش گرفتن این کار را انجام دهید.

تمام این روش ها و یا تنها یکی از آن ها را استفاده کنید.

لینک منبع

گردآورنده: میترا کرمانیان

لطفا روش های دیگر را به ما معرفی کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error:
در حال بارگذاری