مرجع زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,لیزر مو،جراحی زیبایی،تخفیف لیزر موهای زائد در تهران، بهترین مرکز لیزر مو در تهران،دستگاه لیزر بدون درد،اقدامات قبل از لیزر مو، مرکز لیزر شریعتی

هیدرودرم ابریژن و آبرسانی به پوست برای جوانسازی و درخشیدن

0 3
رای دادن به این پست
هیدرودرم ابریژن و آبرسانی به پوست برای جوانسازی و درخشیدن
هیدرودرم ابریژن و آبرسانی به پوست برای جوانسازی و درخشیدن

جوان سازی پوست

BIO-HYDRODERMABRASION


تخفیفات ویژه بهار در مرکز زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل

الکساندرایت در ایران (اسکلپیون، مدیواستار 2018)

 22612171_021  021-22612108

09027610748


 

عمل های جراحی پیشرفته مراقبت از پوست به طور مستمر در تکاپو برای ایجاد بهترین و پیشرفته ترین مکانیزم ها مانند بایو-هیدرودرم است. مایکرودرم ابریژن روشی است که در آن میله ای با سر الماس مانند پوست را به آرامی می مکد تا سلول های مرده پوست از بین بروند.، که سبب صافی و شفافیت پوست و همچنین لایه برداری بسیار ملایم می شود. اما متاسفانه برای برخی افراد ناراحت کننده است.

بایو-هیدرودرم برای همه ی انواع پوست مناسب است. که از ۳ سرم تزریقی  AQUAFUSEبرای کنترل میزان آکنه ها بر پوست و همچنین جلوگیری از پیری استفاده می شود. این روش در ازبین بردن چروک های ریز صورت، جای جوش ها و لکه ها ی پوستی کاربرد دارد.هیدرودرم ابریژن روشی نوین است که در آینده جایگزین بسیار عالی روش های سنتی گذشته پلینگ مکانیکی صورت خواهد بود.

این شیوه بسیار موثر و قوی ظاهر شده است به طوریکه بهترین روش برای لایه برداری پوست و حجیم کردن پوست به شمار میرود. نکته بسیار مهم در رابطه با روش بایو- هیدرودرم، عاری بودن آن از هرگونه ماده ی شیمیایی است. کاهش ظهور خطوط ریز و چین و چروک بدون التهابات مرتبط با کریستال و یا دیگر روش های میکرودرم خشک، که می تواند برای بسیاری از انواع پوست بیش از حد سخت و آزار دهنده باشد.

لایه برداری کریستالی دقیق، همراه با سیستم آکوافیوژنAQUAFUSE است که باعث خنک شدن پوست، راحتی و آبرسانی مجدد به پوست می شود. این روش جوانسازی پوست در واقع پوست را جوانتر، زیباتر و شفاف تر میکند..

BIO-HYDRODERMABRASION و کاربرد درمانی اش

این روش هیدرودرم ابریژن به بهبود بصری سریع در پوست می انجامد. و همچنین به عنوان یک سرویس پایه ضروری است که باعث دیگر فرایند های زیبایی نیز می شود:

  • منافذ باز پوست را درمان می کند
  • پوست را صافتر و شفاف تر می کند
  • جای جوش و زخم های گذشته را بهبود می بخشد
  • آفتاب سوختگی ها را تا جای ممکن درمان می کند
  • چین و چروک ها وخطوط را کاهش می دهد

چگونگی عملکرد هیدرودرم ابریژن

همانطور که در قسمت قبل به آن اشاره شد، میله ای با سر کریستالی دارد که به آرامی پوست را می مکد. میزان این مکش به راحتی اندازه گیری می شود و لایه برداری را به آرامی انجام می دهد. آب با قسمتی که به میکرودرم ابریژن متصل است به صورت مافوق صوت به پوست تزریق می شود و پوست را خیس می نماید.

آیا این روش برای همه افراد مناسب است؟

هیدرودرم ابریژن برای تمام انواع پوست ها مناسب است. خصوصا….

پوست های خسته

صاف کردن پوست

هیپرپیگمانتاسیون

آکنه خفیف تا متوسط

مدیریت سن، خط های ریز و چین و چروک


لینک منبع به این مطلب

گردآورنده: میترا کرمانیان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error:
در حال بارگذاری