هزینه پاکسازی صورت و پاسخ به 7 سوال رایج!

0

هزینه پاکسازی صورت

هزینه پاکسازی صورت چقدر است؟

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه الکس مونولیت (مدیواستار)

22212952_021 22234012_021

6634846_0910

پوست ما، ارزشمندترین چیزی است که ما در اختیار داریم. این پوست قرار است تمام ارگان ها و اندام های داخلی بدن ما را از گزند هر چیز خارجی محافظت کند. اما در صورتی که خود پوست سالم و سرحال نباشد، مشکلات و دردسرهای زیادی به وجود خواهد آمد.

یکی از بهترین روش هایی که برای سلامت پوست در نظر می گیرند، پاکسازی پوست است. در مطالب قبلی وب سایت زیبان در مورد پاکسازی پوست توضیحات خیلی زیادی ارائه کرده ایم. اما در این مطلب می خواهیم به 7 سوال متدوالی که در مورد هزینه پاکسازی پوست دارید پاسخ بدهیم.

اگر تصمیم دارید که این پروسیجر را انجام بدهید اما خبری از هزینه پاکسازی صورت ندارید، توصیه می کنیم ادامه ی این مقاله را مطالعه کنید.

پاسخ به سوالات رایج درباره هزینه پاکسازی صورت

در ادامه می خواهیم به برخی از مهم ترین سوالاتی که در مورد هزینه پاکسازی صورت وجود دارد پاسخ بدهیم. با ما همراه باشید.

هزینه فیشیال صورت 1401 چقدر است؟

دوره های آموزش آنلاین 82 - هزینه پاکسازی صورت و پاسخ به 7 سوال رایج!
هزینه پاکسازی صورت

همه چیز بستگی به روند درمان شما دارد. اگر در روند فیشیال پوست از مراحل و روش های مختلفی برای درمان و پاکسازی پوست استفاده شود، احتمالا هزینه های شما نیز بالاتر خواهد بود. اما به طور کلی ممکن است هزینه ی فیشیال صورت از 200 هزار تومان آغاز شود و با توجه به پروسیجرهایی که صورت می گیرد، بالاتر برود. خوشبختانه در حال حاضر درمان های بسیار زیادی برای افزایش سلامت پوست صورت می گیرد که پاکسازی صورت تنها یکی از این روش هاست.

قیمت پاکسازی صورت در آرایشگاه زنانه ارزان تر از کلینیک است؟

لزوما نمی توان پاسخ مثبتی به این سوال دارد. خیلی از سالن های آرایشگری زنانه اقدام به انجام پاکسازی پوست صورت می کنند اما واقعیت این جاست که این کار را به صورت تخصصی و حرفه ای انجام نمی دهند. شاید هزینه پاکسازی صورت در آرایشگاه از کلینیک و مرکز پزشکی تخصصی ارزان تر باشد، اما باید در نظر داشته باشید که:

  • از ماسک های مرغوبی برای آبرسانی و …استفاده نمی شود
  • در یک مرکز زیبایی از دستگاه های پیشرفته ای مثل فیس آپ برای پاکسازی و لایه برداری استفاده می شود اما در سالن های زیبایی این کار توسط بخوردهی و ابزارهای دستی صورت می گیرد.
  • تشخیص محصولات مغذی مناسب برای پوست فرد در مراکز زیبایی توسط پزشک متخصص صورت می گیرد در حالی که در سالن های آرایشی، برای تمام افراد با شرایط پوستی مختلف، یک نوع محصول ثابت استفاده می شود.

تمام این دلایل باعث می شود که هزینه پاکسازی صورت در سالن های آرایشی به دردسرهایش نیارزد.

دوره های آموزش آنلاین 83 - هزینه پاکسازی صورت و پاسخ به 7 سوال رایج!

هزینه پاکسازی پوست در مطب چقدر است؟

باز هم باید اشاره کنیم که هزینه پاکسازی صورت بستگی به عوامل زیادی دارد. از جمله:

  • شرایط پوستی بیمار
  • مواد و ماسک هایی که برای پوست فرد استفاده می شود
  • تعدد پروسیجرهای درمانی برای جوانسازی و سلامت پوست فرد
  • مهارت و تخصص پزشک درمانگر

با توجه به تمام این نکات، ممکن است هر مرکزی، قیمت متفاوتی داشته باشد. اما توصیه می کنیم روند پاکسازی پوست صورت را سر سری نگیرید و حتما به سراغ بهترین روش های جوانسازی پوست بروید. بیشترین قیمتی که برای جوانسازی پوست صورت در یک مرکز با کیفیت عرضه می شود، بیشتر از 800 هزار تومان (در سال 1400) نخواهد بود. قیمتی که برای سلامت و زیبایی پوست، رقم ناچیزی است.

شماره های تماس سریع بهترین تخفیف های زیبایی

مرکز زیبایی قلهک:

  ☎ 02122612108 ☎ 22612171_021

  ☎09027610748

مرکز زیبایی قیطریه:

 22212952_021 ☎ 22234012_021

6634846_0910

هزینه پاکسازی صورت مردانه با صورت زنان متفاوت است؟

فرقی نمی کند که خدمات پاکسازی صورت برای مردان انجام شود یا زنان! چرا که قیمت و هزینه های آن یکسان خواهد بود. البته متاسفانه در برخی از مراکز زیبایی، به دلایل واهی و غیرمنطقی این رقم را برای آقایان افزایش می دهند اما با مراجعه به یک مرکز زیبایی معتبر و مناسب، می توانید بهترین خدمات پوست را از پوست خود دریافت کنید. بدون توجه به این که مرد هستید یا زن!

پاکسازی صورت تو خونه به صرفه تر نیست؟

شما خودتان هم می توانید هر دو روز یکبار، بخور بگیرید و سپس با ماسک های ساده یا ترکیبات گیاهی مثل گلاب و ماست و…پوست خود را پاکسازی کنید. اما واقعیت این جاست که این روش های خانگی تنها برای مدت کوتاهی جوابگو هستند و بعد از چند ساعت، پوست به حالت اولیه ی خود باز می گردد. در ضمن روش هایی مثل ماسک های خانگی نمی توانند به لایه های عمیق پوست نفوذ کنند و به همین دلیل است که پاکسازی آن ها به صورت سطحی خواهد بود. در حالی که آلودگی ها هم چنان در لایه های عمیق تر پوست حضور خواهند داشت.

دوره های آموزش آنلاین 84 - هزینه پاکسازی صورت و پاسخ به 7 سوال رایج!
هزینه پاکسازی صورت

آیا به عکس های قبل و بعد پاکسازی صورت می توان اطمینان کرد و هزینه نمود؟

همه چیز به خودتان بستگی دارد. ما در این مقاله تصمیم نداریم شما را به انجام یکی از روش های پاکسازی صورت متقاعد کنیم. اما بهتر است با خودتان صادق باشید و قبل از هر چیزی به آینه نگاه کنید. اگر پوست صورتتان پژمرده و افسرده شده است، شاید زمان آن رسیده که هزینه پاکسازی صورت را بپردازید. خیلی از تصاویری که در اینترنت می بینید ممکن است نتیجه ی یک فوتوشاپ کار قوی باشند. اما به هرحال، نمی توان علم را هم زیر سوال برد و گفت که تمام روش های جوانسازی پوست بی نتیجه هستند.

اگر به دنبال بهترین روش های پاکسازی و جوانسازی پوست صورت هستید، حتما به سراغ یک مرکز زیبایی معتبر بروید که پزشک ماهری هم داشته باشد. در این صورت می توان گفت که نتیجه ی خوبی از پاکسازی صورت در انتظارتان خواهد بود. در غیر این صورت چندان امیدوار نباشید که با روش های خانگی یا پاکسازی صورت در آرایشگاه، بتوانید بهترین نتیجه ی ممکن را دریافت کنید.

هزینه پاکسازی صورت با فیس آپ چقدر است؟

در واقع فیس آپ یکی از مراحل فیشیال پوست صورت است. روندی که از صفر تا صد پوست شما را جلا خواهد داد و جوان می کند. اما به هرحال فیس آپ یکی از مهم ترین مراحل است. این دستگاه می تواند در وهله ی اول لایه های مرده ی پوست را بردارد و به سطوح عمیق تر دسترسی داشته باشد. سپس با استفاده از یک هندپیس و ماساژ دورانی، جریان خون را بهتر می کند و به این ترتیب پوست را برای دریافت مواد مغذی آماده می سازد. فیس آپ را می توان برای رفع تیرگی های زانو، زیربغل، آلت تناسلی و…نیز به کار برد. بنابراین نمی توان قیمت مشخصی را تعیین کرد.

در نهایت باید عنوان کنیم که اگر سوال دیگری هم دارید که در این مقاله پاسخ داده نشده است، می توانید به صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید و با همکاران ما در تماس باشید. یا این که سوال خود را در زیر همین مطلب کامنت کنید.

مقالات مرتبط:

هزینه جوانسازی و پاکسازی پوست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: