لیزر بیکینی معکوس کردن خط بیکینی. چرا زنان هزینه های زیادی را برای لیزر اندام تناسلی پرداخت می کنند!

0

لیزر بیکینی 

در یک کلینیک محرمانه لندن، اما 32 ساله بر روی نیمکت نشسته با حالتی مظطرب به بیرون نگاه می کند،، او عصبانی است در انتظار یک درمانگر سفید پوست برای شروع کارو انجام لیزر بیکینی است آخرین بار که او در این موقعیت بود، 10 سال پیش،بود  او در حال پرداخت مبلغ 2،000 پوند در مورد لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی است. او قبلا  از این در  حال استفاده از موم هالیوود بود که  ماهانه برای حذف هر موهای زائد قسمت پایین بدن خود وقت و هزینه صرف می کردو چوناین کار دارای هزینه ای  گران، دردناک و ناخوشایند بود، هنگامی که آرایشگر او  را  این مرکز به لیزر معرفی کرد، او کاملا با انجام عمل لیزر بیکینی موافقت کرد. با اینکه شش جلسه دردناک گذراند ولی در نهایت احسا س خوشایندی نسبت به این کار داشت.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - لیزر بیکینی معکوس کردن خط بیکینی. چرا زنان هزینه های زیادی را برای لیزر اندام تناسلی پرداخت می کنند! پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - لیزر بیکینی معکوس کردن خط بیکینی. چرا زنان هزینه های زیادی را برای لیزر اندام تناسلی پرداخت می کنند! پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - لیزر بیکینی معکوس کردن خط بیکینی. چرا زنان هزینه های زیادی را برای لیزر اندام تناسلی پرداخت می کنند! نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

امروز، با حال آمدن به درمان جدیدتر و تقریبا به اندازه پرهزینه است که امیدوار است باعث شود که موهای غده فوق العاده از بین برود تا دوباره شکوفا شود. از آنجا که به نظر می رسد  که به نظر می رسد تعداد روزافزونی از زنان رنج می برد از آنچه خوانده شده است “تاسف هالیوود” و او را به ویکتور اسمیت، مدیر زیبایی شناسی مطلقه در لندن، برای کمک تبدیل شده است.

جهت کسب اطلا عات بیشتر اینجا کلیک کنید.

روش استفاده از لیزر بیکینی 

درمان پلاسما غنی از پلاکت (PRP) درمان است و این مشابه چهره “خون آشام” است که توسط کیم کارداشیان معروف شده است. این شامل رساندن خون از دست بیمار، جدا کردن پلاکت های غنی از رشد فاکتور، و سپس تزریق آنها را به پوست است.

اگر از  تراشیدن، تمیز کردن و یا موم کردن موها برای از بین بردن موهای ناخواسته خوشحال نباشید، لیزر موهای زائد ممکن است گزینه ای با ارزش باشد.حذف موی لیزر یکی از معمول ترین روش های آرایشی در ایالات متحده است. این لایه ها به شدت متمرکز به فولیکول های مو می شوند. رنگدانه در فولیکولها نور را جذب می کند. این مو را از بین می برد.

کدام نوع لیزر بیکینی برای شما بهتر است ؟

خب  شما تصمیم گرفتید  وسایل برقی ها و کیت های موم در خانه را دور بریزید و به جایی برداشتن موهای لیزر برای منطقه بیکینی خود سرمایه گذاری کنید. اجازه بدهید اولین کسی باشید که به شما در مورد تصمیم شما تبریک می گویم! حذف موی لیزر ارزش هر پنی را دارد! خودتان را با موم سوزانید زیرا درجه حرارت خیلی زیاد است و یا قادر به حذف موم از منطقه بیکینی خود نیست، زیرا موم در دمای مناسب قرار نگرفته است.

و هیچ نیازی به تیغ برای این کار نیست. آنچه که با استفاده از لیزر موی شما برطرف می شود، یک منطقه بی مو است که پس از تنها یک جلسه چندین جلسه مثل  یک کودک به عنوان منطقه بیکینی صاف به نظر می رسد (توصیه می کنیم حداقل 6 جلسه برای خلاص شدن از مو به طور دائم دریافت کنید). اما به طور مشابه به مو و اصلاح، شما کنترل چقدر مو شما را از منطقه bikini خود را رفته است. کدام یک از این پرسش ها را مطرح می کند: کدام نوع درمان لیزری بیکینی برای شما مناسب است؟ در اینجا در Barris Laser و Skincare ما سه نوع لیزر لیزر لیزری بیکینی را ارائه می دهیم. تفاوت بین آنها فقط در  دو بخش است: (1) مقدار مو خارج شده؛ و (2) قیمت درمان. بنابراین اجازه دهید شما را از طریق دنیای لیزرهای بیکینی، یک درمان در یک زمان، برپا کنید:

لیزر پایه بیکینی

لیزر پایه بیکینی موهای بیرون از خطوط پایین محل شستشو بمی دارد. از آن به عنوان پایه اصول اولیه فکر کنید. این درمان برای نوجوانان و مبتدیان برای حذف لیزر موثر است، زیرا موهای خود را از ناحیه بیکینی حذف می کند و در طول زمان کوتاه تر می شود و باعث می شود که بسیار حساس به درد باشد. قیمت لیزر پایه بیکینی نیز فقط 90 دلار است.

لیزر کامل بیکینی

همانطور که از نامش بر می آید، لیزر کامل بیکینی از موهای بیشتری در منطقه بیکینی حذف می شود تا لیزر پایه بیکینی. برای درک چگونگی رفع موهای این درمان، فکر می کنم اگر شما در حال سقوط روی صندلی بودید، این درمان مو را از بالاو با حالتی شلاقر مانند  برمی دارد  و همانطور که مایل هستید بروید. این نیز سه تا چهار انگشت روی ران گذاشته است، بنابراین کمی بیشتر از بیکینی پایه است، اما نه خیلی زیاد. از آنجا که این درمان زمان کمی طولانی تر می شود و شامل یک سطح بزرگتر از لیزر پایه بیکینی است، هزینه آن 110 دلار برای هر درمان است.

شماره های تماس سریع بهترین تخفیف های زیبایی

مرکز زیبایی قلهک:

  ☎ 02122612108 ☎ 22612171_021

  ☎09027610748

لیزر بیکینی برزیلی

لیزر بیکینی  محبوب ترین درمان لیزر برای مااست. لیزر  بیکینی برزیل هر جایی که در مناطق پایینتر است موها را از بین ببرد. مونتی کامل، اگر می خواهید. این بهترین گزینه برای کسانی است که مایل به کامل شدن در منطقه بیکینی هستند، هرچند که همیشه می توانید کمی از رشد در وسط را ترک کنید. این واقعا یک ترجیح شخصی است، اما درمان شامل داخل و خارج از حنجره است. از آنجا که بیکینی های شلوار ی است که در برزیل محبوب است برزیلی ها تصمیمی گرفته اند که حذف مو در منطقه بیکینی همچنین باید موهای در منطقه مقعد داشته باشد. به این معنی که اگر شما  لیزر برزیل را انتخاب کنید، ما هر مومیایی ناخواسته را در ناحیه مقعد، جایی که شلوار خود را می بریم، برداریم.اگر به خاطر تفاوت بین این سه نوع درمان مشکل دارید، فقط به یاد داشته باشید که برزیل = نخل = بدون مو در هر کجا. درمان لیزر برزیلی عالی است برای کسانی که برنامه ریزی سفر به برزیل و یا جایی دیگر که در آن bikini کوچک عجیب و غریب معمول است، و یا کسانی که فقط می خواهید به طور کامل مو هزینه  رایگان برای ناحیه پایین وجود دارد. در رابطه با درد، درمان برداشتن موهای برزیلی درلیزر بیکینی، در مقایسه با لیزر کامل بیکینی، در مقایسه با لیزر کامل دارای تفاوت است، هرچند که در هر درمان 140 دلار هزینه دارد.همانطور که می بینید، درمان لیزر بیکینی مناسب برای شما بستگی به میزان موی که می خواهید از منطقه بیکینی خود حذف کنید. اگر شما در مورد درد درگیر با هر یک از این درمان ها نگران هستید، فقط به یاد داشته باشید که قبل از اینکه برای درمان خود به سر ببرید، همیشه می توانیدبا پزشک خود مشورت داشته باشید. به این فکر کنید که نتیجه نهایی در لیزر بیکینی ارزش این کار را دارد.

اکثر افرادی که درمان لیزر را دریافت می کنند تمرکز خود را بر روی حوزه های کوچکتر زیر مو، لب بالا، خط بیکینی قرار می دهند. این مناطق نیز بسیار حساس هستند: ایده گرفتن خط بیکینی من. این مناطق نیز بسیار حساس هستند. از طرف دیگر، پایه یکی از بزرگترین نقاطی است که لیزر می کند و در هر بازدید حدود 25 دقیقه طول می کشد.

سه نگرانی عمده در لیزر بیکینی :
اشتباه
درد
اثربخشی

وقت آن است که همه چیز را در دست بگیریم. در اینجا همه چیز شما باید در مورد نحوه درمان موهای برداشتن موهای خود را در برزیل بدانید.

1. عصبانیت

یک فرد  غریبه، به عنوان پزشک  یک لیزر قدرتمند و صدای خودتان صدایی مثل یک ترکیب ناراحت کننده دارد و صادقانه به نظر می رسد، بسیار ناخوشایند است. در اینجا چیزی است که پایین می رود، بنابراین شما می دانید چه انتظار می رود. تکنسین شما اتاق خود را در حالی که لباس زیر را برداشته اید را ترک می کند و خود را با یک کاغذ پوشش می دهد. شما می توانید انتخاب کنید که دقیقا درمان می شود. قبل از درمان، هر آنچه را که میخواهید درمان کنید، بشویید. اگر انتخاب کنید، همه چیز را انجام خواهند داد، و منظورم همه چیز است. در یک نقطه، شما را در کنار خود قرار داده است، بنابراین تکنسین می تواند زاویه بهتر در پشت خود را دریافت کنید. آنها از شما می خواهند تا یکی از گونه های خود را بلند کنید تا بتوانند به هر شکاف برسند. من اعتراف می کنم، بیشتر از ناخوشایند از درد رنج می برم.

حتی اگر آن را قطعا بزرگترین چیزی بدانید  که شما همیشه تجربه، تکنسین ها بسیار حرفه ای و آن را به عنوان راحت است که ممکن است. به یاد داشته باشید، هر روز مردم را از جنوب مرز می بینند، بنابراین هیچ چیزی در مورد آنها خجالت نمی کشد. خوشبختانه، فقط چند دقیقه طول می کشد، بنابراین شما می توانید به سرعت شلوار خود را به عقب بر گردیم و فراموش نکنید که تا به حال اتفاق افتاده است.

2.درد

برای من، از اینکه چقدر کمی آسیب زده بود شگفت زده شدم. این به هیچ وجه دلپذیر نیست، اما قطعا قابل تحمل است. آن قسمتی ، که در آن شما به طور معمول دریافت درمان بیکینی، در همه صدمه دیده است. بخش دردناکی برای من در نزدیکی بالا و میانه بود. اگر چه درد ذهني است، اکثر مردم معتقدند که اين روش نسبت به موم برزيلي کمتر دردناک است. همچنین دائمی است که کمک می کند درد را در چشم انداز قرار دهد.

یکی از مهم ترین مواردی که باید در مورد درمان ها بدانید این است که آنها لیزر را به هر درمان تبدیل می کنند. اولین درمان من به اندازه درمان ششم من را ناراحت نکرد. درد فوری است امابیشتر از چند ثانیه نیست. من شروع به استفاده از ژل Desensitizing  کردم کهپزشک تجویز کرده بود، که به عنوان یک کرم خفیف عمل می کند. اگر شما آن را 20-30 دقیقه قبل از آن و قبل از لیزر بیکینی استفاده کنید، آن را به طور قابل توجهی با درد کمک می کند.

اثربخشی

به طور معمول نیاز به 18 ماه درمان برای دیدن اثر کامل حذف لیزر بیکینی، اما بعد از اولین درمان من، من در حال حاضر تفاوت را دیدم. موهایم در آرام و تندتر رشد کرد. بعضی از نقاط هنوز موهایشان را رشد داده اند، اما دیگران به هیچ وجه نبوده اند. این به این دلیل است که مو در چرخه رشد می کند. پس از هر درمان، من متوجه رشد مو شدم. من تا کنون شش درمان داشته ام و به ندرت باید اصلاح کنم. با نتایجی مانند این خیلی زود، من نمی توانم صبر کنم تا نتایجم را پس از 18 ماه تکمیل کنم.

درست است که می توانم بگویم حتی اگر حذف موی لیزری برزیلی نوعی ناخوشایند و دردناک باشد، نتایج آن کاملا ارزشمند است. من می خواهم  بگویم که لیزر بیکینی را بیش از همه روش های وکس  waxing یا تراشیدن هر روز دوست داشتم  اگر شما علاقه مند به شروع کار، ما معاملات شگفت انگیز در درمان برداشتن لیزر برزیلی هستید حتما این کار را انجام دهید.

خجالت و لیزر موی بیکینی 

برخی از زنان  هنگام لیزر بیکینی برزیلی را احساس خجالت و  شرمندگی را تجربه می کنند، این کاملا طبیعی است. درمان در این منطقه صمیمی ممکن است برای شروع کمی تهدید کننده باشد. قرار گرفتن این منطقه و نگاه کردن توسط یک غریبه کاملا چیزی است که برای برخی از زنان بسیار دشوار است، حتی در مورد داشتن درمان به اندازه کافی دشوار نیست و هرگز به معنای واقعی درمان خود نیست.

هنگام لیزر بیکینی طور کامل متوجه حذف موی مو می شویم، ما ملاقات هایی را می بینیم که هر روز احساس خوبی از این موضوع دارند.. اگر قبلا لیزر موی خود را تا به حال ندیده اید و در مورد شروع دادن به منطقه بیکینی فکر می کنید، می توانید خیلی دلهره آور باشید. .

چه کاری می توانم انجام دهم تا درمان لیزربیکینی برزیلی من کمتر شرم آور باشد؟

سعی کنید این چیزهای ساده را که به  شما احساس خجالت کمتری می دهد انجام دهید :

در طول دوره درمان با درمانگر صحبت کنید.

از یک حوله کوچک برای پوشش بخش هایی از منطقه بیکینی خود در طول جلسه درمان استفاده کنید.
سعی کنید حواس پرتی را مانند گوش دادن به موسیقی بر روی گوشی خود و یا صحبت کردن با  درمانگر خود در طول جلسه درمان استفاده کنید زیرا این کار سریعتر انجام می شود.
اگر به لیزر جدیدی رجوع کنید، طبیعی است که خجالت بکشید، اکثر خانم ها به همان شیوه شروع می کنند، اما با گذشت زمان راحت تر می شوند.

کثر زنان قبل از شروع  کار به این فکر می کنند که آنها سنگین ترین رشد مو را تجربه کرده اند تا درمانگر خود را ببیند، اما این نمی تواند بیشتر از حقیقت باشد. حقیقت این است که اکثر زنان دارای الگوی رشد متوسط / نرمال مو هستند که تقریبا در همه سطوح یکسان است.

شما در شروع کار با  به دست آوردن اعتماد به نفس و افزایش آن می توانید بهتر از قبل احسا س خوشایندی را در رابطه با لیزر بیکینی و نتایج آن داشته باشید.

محقق و مترجم : مریم طباطبائی

منبع : 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: