فیشیال صورت با تمام بدی ها و خوبی هایش!

0

فیشیال صورت

فیشیال صورت چطوریه؟ قیمتش چقدره؟ چه کارایی برای پوستمون انجام میده و…؟!

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - فیشیال صورت با تمام بدی ها و خوبی هایش! پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - فیشیال صورت با تمام بدی ها و خوبی هایش! پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - فیشیال صورت با تمام بدی ها و خوبی هایش! نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

گاهی مواقع نگاه کردن به آینه می تواند به کاری عذاب آور و آزاردهنده تبدیل شود. هیچ یک از ما دلمان نمی خواهد که شاهد پیری و چروک شدن پوستمان باشیم!

در واقع تماشای این منظره به ما نشان می دهد که روز به روز به پیری و مرگ نزدیک تر می شویم و همین مسئله می تواند تا حد خیلی زیادی بر روحیه ی هر آدمی اثر منفی بگذارد.

به همین دلیل است که بحث جوانسازی پوست صورت تا به این حد مورد استقبال قرار گرفته است. در این میان روند فیشیال پوست می تواند تا حد خیلی زیادی به شادابی پوست و جوانی اش کمک کند.

در این مقاله از وبسایت زیبان می خواهیم به سراغ فیشیال پوست صورت برویم و تمام سوالاتی که در مورد این پروسیجر زیبایی وجود دارد را پاسخ دهیم. توصیه می کنیم تا انتهای متن ما را همراه کنید.

فیشیال پوست صورت چیست؟

خب وقتی که صحبت از فیشیال صورت می شود، ما فورا به یاد لایه برداری می افتیم!

اما واقعیت این جاست که فیشیال پوست صورت، مراحل و درمان های مختلفی دارد. به طور کلی فیشیال پوست صورت، روندی است که طی آن پوست تمیز شده، مواد مغذی به آن می رسد و در نهایت، وضعیت بهتری پیدا می کند.

این درمان کمک می کند تا پوست نفس بکشد و مواد مورد نیاز خود را به دست آورد. در نهایت آن چه که باقی می ماند پوستی شفاف و بدون لکه است که سلامت بیشتری هم دارد!

انواع فیشیال صورت

تقریبا به تعداد تمام افراد دنیا می توان فیشیال پوست صورت معرفی کرد. در واقع فیشیال نوعی روند درمانی است که بر اساس نیاز پوست بیمار مشخص می شود.

دوره های آموزش آنلاین 20 - فیشیال صورت با تمام بدی ها و خوبی هایش!

بهترین برند برای فیشیال صورت

همان طور که گفتیم ممکن است در طول انجام فیشیال پوست از یک سری ماسک ها و آبرسان ها و کوکتل های مزوتراپی استفاده شود. اما واقعا بهترین برند کدام است؟ ترجیحا باید از کدام ماسک یا آبرسان استفاده کنیم؟ کدام یک از آمپول های مزوتراپی بیشتر به کارم می آید؟

شماره های تماس سریع بهترین تخفیف های زیبایی

مرکز زیبایی قلهک:

  ☎ 02122612108 ☎ 22612171_021

  ☎09027610748

خب در پاسخ به این سوالات باید بگوییم که در ابتدا پزشک متخصص باید شرایط پوستتان را در نظر بگیرد و سپس با توجه به آن بهترین محصول و روند فیشیال را برایتان تجویز کند.

دقیقا به همین خاطر است که توصیه می کنیم برای انجام فیشیال پوست صورت به سراغ آرایشگاه ها و سالن های آرایشی نروید چرا که از یک محصول و روند مشخص برای درمان تمام بیماران با شرایط پوستی مختلف استفاده می کنند.

اما به طور کلی اگر بخواهیم از لحاظ کیفیت بررسی کنیم، برندهای آبرسان اروپایی و کُره ای می توانند بهترین گزینه برای مصرف باشند.

عوارض فیشیال صورت

به طور کلی فیشیال پوست عوارض چندانی ندارد. اما شاید درگیر عوارض کوتاه مدتی مثل موارد زیر شوید:

  • قرمزی و التهاب بعد از جلسات درمانی
  • عفونت( در صورت عدم رعایت بهداشت در مرکز یا استفاده از وسایل غیر یک بار مصرف!)
  • حساسیت پوست تا 24 ساعت

البته به طور کلی این عوارض خود به خود از بین می روند. اما توصیه می کنیم که مراقب عفونت ها باشید و دقت کنید که حتما مرکز مورد نظرتان از بهداشت کافی برخوردار باشد.

دوره های آموزش آنلاین 21 - فیشیال صورت با تمام بدی ها و خوبی هایش!

فیشیال صورت در منزل

یکی از سوالاتی که توسط بیشتر افراد پرسیده می شود این است که ایا می توان روند فیشال را در خانه انجام داد؟

در پاسخ باید بگوییم که بله می شود اما به هرحال نباید انتظار داشت که نتیجه ای که می گیرید با نتیجه ای که از فیشیال در مرکز زیبایی خواهید گرفت یکسان باشد.

برای فیشیال صورت در منزل، شما می توانید از یک سری ماسک های آب رسان و مغذی عمومی استفاده کنید. اگر هم از لایه بردارهای خانگی استفاده می کنید، باید دقت داشته باشید که زیاده از حد به کارش نبرید چرا که ممکن است پوست را دچار آسیب کند.

در حال حاضر دستگاه های خانگی لایه بردار به بازار عرضه شده اند. اما باید بدانید که بیشتر این دستگاه ها کارایی چندانی ندارند و عمق لایه برداری شان زیاد نیست.

به طور کلی توصیه می کنیم به جای انجام فیشیال پوست در منزل، نوعی روتین مراقبت های پوستی برای خودتان در نظر بگیرید. به این ترتیب قادر خواهید بود که همواره سطحی از جوانی و شادابی را برای پوستتان حفظ کنید.

در کنار این روتین های روزانه، فیشیال حرفه ای در مراکز پزشکی را هم به صورت ماهانه دنبال کنید.

قیمت فیشیال صورت

در مورد هزینه فیشیال پوست نیز باید بگوییم که همه چیز به روند درمان بستگی دارد. گاهی مواقع کافیست یک لایه بردای و درمان با دستگاه فیس آپ انجام شود که در چنین شرایطی هزینه های درمان زیاد نخواهد بود.

اما گاهی مواقع هم شرایط پوستی به نحوی است که نیازمند درمان های پیشرفته تر و عمیق تری دارد.

مثلا لازم است از لایه برداری های متنوع، ماسک های مختلف و آمپول های مزوتراپی استفاده شود تا نتیجه ی قابل قبولی حاصل شود. خب در این شرایط طبیعی است که هزینه های مربوط به فیشال صورت بیشتر خواهد شد.

 

در مرکز زیبایی شریعتی واقع در شمال تهران، پکیج های متنوعی برای انجام فیشال پوست صورت داریم. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید و یا این که با همکاران ما در این مرکز تماس بگیرید تا به صورت کامل شما را راهنمایی کنند.

عکس فیشیال صورت

در ادامه می توانید عکس های قبل و بعد فیشیال پوست صورت را مشاهده کنید و ببینید که چه اثرگذاری ویژه ای خواهد داشت.

دوره های آموزش آنلاین 19 - فیشیال صورت با تمام بدی ها و خوبی هایش!

 

مراحل فیشیال صورت

سوال دیگری که در این میان مطرح می شود این است که مراحل فیشیال صورت چیست؟ اساسا این مراحل درمانی، کدام یک از بیماری های پوستی را تارگت می کند؟

در پاسخ باید بگوییم که مراحل فیشال صورت در حقیقت با توجه به عارضه های پوستی انتخاب می شوند. به همین دلیل است که تنوع پکیج های فیشیال پوست بسیار بالاست.

اما تقریبا در تمام پکیج های فیشال، مراحل زیر را به کار می برند:

  • پاکسازی پوست صورت: در این مرحله، باید پوست لایه برداری شده و برای دریافت مواد مغذی آماده شود. پاکسازی پوست نیز به روش های مختلفی مثل استفاده از دستگاه فیس آپ صورت می گیرد.
  • ماساژ صورت: یکی از نیازهای اساسی پوست ما ماساژ است. زمانی که پوست ماساژ داده می شود، خونرسانی و اکسیژن رسانی به آن بهبود پیدا کرده و در نتیجه، بافت آن شاداب تر و روشن تر می شود. در نتیجه بخش جدایی ناپذیر فیشیال صورت است. معمولا هم از دستگاه هایی مثل فیس آپ، سنگ گواشا، یا ماساژ با دست استفاده می شود.
  • مزوتراپی صورت: در صورتی که پوست فرد دچار عارضه های وخیم مثل لکه های تیره، جوش و آکنه، چین و چروک و…باشد، از کوکتل های مزوتراپی استفاده می شود.
  • آبرسان و ماسک های تغذیه رسان: بخش مهمی از روند درمان فیشال، استفاده از انواع ماسک های پوستی است. به خصوص بعد از پاکسازی که پوست ما آماده ی دریافت مواد مغذی است.

مراحل فیشیال صورت با دستگاه

بیشتر مواقع از دستگاه های مختلفی مثل فیس آپ برای تکمیل روند درمانی فیشیال استفاده می شود. اما این دستگاه چه کارایی هایی دارد و در چند مرحله از آن استفاده می شود؟

در وهله ی اول، فیس آپ را برای پاکسازی پوست صورت به کار می برند. چرا که با استفاده از هندپیس آن می توان به عمق های دلخواه، پوست را لایه برداری کرد.

همچنین برای ماساژ پوست نیز به کار می رود. چرا که نحوه ی حرکت هندپیس روی پوست به شکل دورانی است و در نتیجه، پوست نیز ماساژ داده می شود.

در نهایت، فیس آپ خواص روشن کنندگی پوست نیز دارد. چرا که لایه برداری انجام می دهد و لایه های زیرین پوست را نمایان می سازد که غالبا روشن تر و صاف تر است.

در نتیجه، از دستگاه فیس آپ می توان در جای جای درمان فیشیال صورت بهره مند شد.

فیلم فیشیال صورت

در زیر ویدئویی را تماشا خواهید کرد به شرح بخشی از مراحل فیشیال صورت می پردازد. البته مراحل لایه برداری در این ویدئو انجام نمی شود. به هر صورت تماشای این فیلم خالی از لطف نخواهد بود:

 

 

فیشیال صورت آقایان

خیلی ها تصور می کنند که پروسیجرهای زیبایی تنها مخصوص خانم ها هستند. گرچه همه این را می دانند اما این باور غلط که آقایان نباید برای زیبایی پوستان کاری انجام دهند، متاسفانه هنوز هم رایج است.

البته قبح این مسئله در مواردی همچون تزریق بوتاکس شکسته و امیدواریم قبح آن در مورد سایر پروسیجرها زیبایی از جمله فیشیال هم بشکند.

فیشیال پوست صورت یک روند ساده برای مراقبت هرچه بیشتر از سلامت پوست صورت است. روند این پروسیجر کاملا طبیعی است و زیبایی حاصل از آن نیز تنها به واسطه کمک به تداوم و بازتولید سلامتی پوست ایجاد می شود.

فرقی ندارد که آقا باشید یا خانم، همه می توانند از مزیت های فیشیال صورت به خوبی استفاده کنند. البته آقایان باید توجه داشته باشند که برای گرفتن بهترین نتیجه بهتر است در طول جلسات هیچ مویی روی صورت خود نداشته باشند. این برای آن است که تمامی نواحی صورت به صورت یکدست پاکسازی و جوانسازی شوند.

.jpg - فیشیال صورت با تمام بدی ها و خوبی هایش!

فیشیال صورت از چه سنی آغاز می شود؟

اصولا سن مشخصی برای فیشیال صورت وجود ندارد. شما می توانید در هر سنی آن را انجام دهید. هرچند باید بگوییم که بهترین زمان برای شروع فیشیال صورت زمانی است که اولین نشانه های چین و چروک، افتادگی یا خطوط شکستگی را روی پوست صورت خود مشاهده می کنید.

به صورت میانگین بهترین سن برای شروع فیشیال پوست صورت بین خانم ها در حدود ۳۰ سالگی به لاست. البته سن شروع فیشیال کاملا به شرایط پوستی شما بستگی دارد.

به یادداشته باشید که فیشیال پوست صورت پروسیجر مناسبی برای رفع چین و چروک های عمیق نیست. بنابراین هرچه زودتر برای آن اقدام کنید بهتر است. فیشیال همچنین یک پروسیجر چندین جلسه ای، و بهتر است بگوییم نوعی سبک زندگی است. پس بهتر است انتظار رخ دادن معجزه در یک یا دو جلسه اول را نداشته باشید.

فیشیال صورت برای جوش

اصولا مرحله سوم فیشیال صورت،‌یعنی بعد از بخار دادن به پوست، تخلیه جوش های زیر پوستی است. در این مرحله منافذ پوست کاملا باز بوده و جوش های زیرپوستی به خوبی آماده تخلیه هستند.

چرا فیشیال پوست؟

فیشیال صورت انجام بدهی؟ - فیشیال صورت با تمام بدی ها و خوبی هایش!
فیشیال پوست صورت

سوالات رایج فیشیال پوست صورت

در ادامه می خواهیم به برخی از مهم ترین سوالاتی که احتمالا در مورد فیشیال دارید، پاسخ بدهیم. تمام این پاسخ ها از پزشک متخصص پوست و زیبایی دریافت شده است. بنابراین می توانید نسبت به درست بودنشان، اطمینان داشته باشید.

  • فیشیال پوست صورت در آرایشگاه خوب است؟

حتما شما هم تبلیغ فیشیال پوست صورت در سالن های آرایشی مردانه و زنانه را دیده اید. اما باید بگوییم از آن جایی که هیچگونه پزشکی نمی تواند شرایط پوست را بررسی کرده و سپس با توجه به آن، بهترین پکیج فیشیال را انتخاب کند، نمی توان به نتیجه ی آن اطمینان داشت. پس توصیه می کنیم مراجعه به سالن های زیبایی برای فیشیال پوست را فراموش کنید.

  • فیشیال پوست برای رفع لکه های بارداری مناسب است؟

گرچه لکه های ناشی از بارداری می توانند خیلی مقاوم باشند، اما با انجام مداوم فیشیال پوست صورت به تدریج می بینید که این لکه ها نیز کمرنگ می شوند. تا جایی که به طور کامل رفع خواهند شد.

  • بهترین مرحله ی فیشیال پوست چیست؟

هر یک از مراحل فیشیال پوست صورت برای یکی از مشکلات پوستی مفید و موثر هستند. مثلا در صورتی که جوش و آکنه دارید، بهترین درمان برای آن مزوتراپی است. در نتیجه انتخاب مراحل فیشیال پوست  صورت بهتر است بر عهده ی پزشک زیبایی باشد

سخن آخر

در نهایت باید اشاره کنیم که درمان هایی مثل فیشیال پوست صورت، یک ضرورت پوستی است. به این معنی که تمام کسانی که به سلامت پوست خود اهمیت می دهند، باید آن را در برنامه ی روتین پوستی خود بگنجاند.

در میان تمام روش های مراقبت از پوست، هیچ یک به اندازه ی فیشیال پوست صورت بی خطر نیست و در نتیجه، کاملا توصیه می شود.

هر چند ماه یک بار به پزشک پوست خود مراجعه کنید. اجازه بدهید وضعیت پوستی شما را بررسی کند و در صورت نیاز، فیشیال پوست صورت را انجام دهید. قطعا نتایج جالب توجهی خواهید گرفت.

نگارنده: ناصری

ویرایش: ناصری

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: