فیشیال صورت با تمام بدی ها و خوبی هایش!

0

Notice: Undefined index: rate in /home/zibaanir/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 165

Notice: Undefined index: rate in /home/zibaanir/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 169

Notice: Undefined index: rate in /home/zibaanir/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 170

Notice: Undefined index: rate in /home/zibaanir/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 203

Notice: Undefined index: rate in /home/zibaanir/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /home/zibaanir/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 212

Warning: A non-numeric value encountered in /home/zibaanir/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 213

فیشیال صورت

فیشیال صورت چطوریه؟ قیمتش چقدره؟ چه کارایی برای پوستمون انجام میده و…؟!

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - فیشیال صورت با تمام بدی ها و خوبی هایش! پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - فیشیال صورت با تمام بدی ها و خوبی هایش! پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - فیشیال صورت با تمام بدی ها و خوبی هایش! نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

گاهی مواقع نگاه کردن به آینه می تواند به کاری عذاب آور و آزاردهنده تبدیل شود. هیچ یک از ما دلمان نمی خواهد که شاهد پیری و چروک شدن پوستمان باشیم!

در واقع تماشای این منظره به ما نشان می دهد که روز به روز به پیری و مرگ نزدیک تر می شویم و همین مسئله می تواند تا حد خیلی زیادی بر روحیه ی هر آدمی اثر منفی بگذارد.

به همین دلیل است که بحث جوانسازی پوست صورت تا به این حد مورد استقبال قرار گرفته است. در این میان روند فیشیال صورت می تواند تا حد خیلی زیادی به شادابی پوست و جوانی اش کمک کند.

در این مقاله از وبسایت زیبان می خواهیم به سراغ فیشیال پوست صورت برویم و تمام سوالاتی که در مورد این پروسیجر زیبایی وجود دارد را پاسخ دهیم. توصیه می کنیم تا انتهای متن ما را همراه کنید.

انواع فیشیال صورت

تقریبا به تعداد تمام افراد دنیا می توان فیشیال صورت معرفی کرد. در واقع فیشیال نوعی روند درمانی است که بر اساس نیاز پوست بیمار مشخص می شود.

دوره های آموزش آنلاین 20 - فیشیال صورت با تمام بدی ها و خوبی هایش!
فیشیال صورت

اما به طور کلی باید مشخص کرد که فیشیال صورت را به چه منظوری انجام می دهید؟! این سوال 2 جواب مشخص و واضح دارد:

  • فیشیال پوست برای اثرات ضد پیری و جوان کننده

یکی از اصلی ترین نتایج حاصل از فیشیال صورت، جوانسازی پوست است. این نوع از فیشیال از مواد و دستگاه هایی استفاده می کند تا این نتیجه حاصل شود. حال در این میان ممکن است از دستگاه های لایه بردار و ماساژوری مثل فیس آپ استفاده شود یا این که به برخی داروها و مزوتراپی پوست صورت اکتفاء شود.

  • فیشیال پوست برای اثرات روشن کنندگی

یکی دیگر از اهداف فیشیال پوست برای روشن کردن پوست است. در واقع هر چقدر که این پوست شاداب تر و شفاف تر باشد، زیبایی اش بالاتر می رود. بنابراین منظورمان از فیشیال روشن کننده این نیست که رنگ تیره ی پوستتان به رنگ روشن تبدیل خواهد شد. بلکه پوستتان در هر رنگی که باشد( سبزه، قهوه ای، روشن یا گندمی) در بهترین و شفاف ترین حالت خودش خواهد بود.

حال با توجه به شرایط پوستی تان مشخص می شود که کدام یک از روش های فیشال پوست صورت برایتان مناسب تر خواهد بود.

شماره های تماس سریع بهترین تخفیف های زیبایی

مرکز زیبایی قلهک:

  ☎ 02122612108 ☎ 22612171_021

  ☎09027610748

بهترین برند برای فیشیال صورت

همان طور که گفتیم ممکن است در طول انجام فیشیال پوست صورت از یک سری ماسک ها و آبرسان ها و کوکتل های مزوتراپی استفاده شود. اما واقعا بهترین برند کدام است؟ ترجیحا باید از کدام ماسک یا آبرسان استفاده کنیم؟ کدام یک از آمپول های مزوتراپی بیشتر به کارم می آید؟

خب در پاسخ به این سوالات باید بگوییم که در ابتدا پزشک متخصص باید شرایط پوستتان را در نظر بگیرد و سپس با توجه به آن بهترین محصول و روند فیشیال را برایتان تجویز کند.

دقیقا به همین خاطر است که توصیه می کنیم برای انجام فیشیال پوست صورت به سراغ آرایشگاه ها و سالن های آرایشی نروید چرا که از یک محصول و روند مشخص برای درمان تمام بیماران با شرایط پوستی مختلف استفاده می کنند.

اما به طور کلی اگر بخواهیم از لحاظ کیفیت بررسی کنیم، برندهای آبرسان اروپایی و کُره ای می توانند بهترین گزینه برای مصرف باشند.

عوارض فیشیال صورت

به طور کلی فیشیال پوست صورت عوارض چندانی ندارد. اما شاید درگیر عوارض کوتاه مدتی مثل موارد زیر شوید:

  • قرمزی و التهاب بعد از جلسات درمانی
  • عفونت( در صورت عدم رعایت بهداشت در مرکز یا استفاده از وسایل غیر یک بار مصرف!)
  • حساسیت پوست تا 24 ساعت

البته به طور کلی این عوارض خود به خود از بین می روند. اما توصیه می کنیم که مراقب عفونت ها باشید و دقت کنید که حتما مرکز مورد نظرتان از بهداشت کافی برخوردار باشد.

دوره های آموزش آنلاین 21 - فیشیال صورت با تمام بدی ها و خوبی هایش!
فیشیال صورت

فیشیال صورت در منزل

یکی از سوالاتی که توسط بیشتر افراد پرسیده می شود این است که ایا می توان روند فیشال را در خانه انجام داد؟

در پاسخ باید بگوییم که بله می شود اما به هرحال نباید انتظار داشت که نتیجه ای که می گیرید با نتیجه ای که از فیشیال صورت در مرکز زیبایی خواهید گرفت یکسان باشد.

برای فیشیال صورت در منزل، شما می توانید از یک سری ماسک های آب رسان و مغذی عمومی استفاده کنید. اگر هم از لایه بردارهای خانگی استفاده می کنید، باید دقت داشته باشید که زیاده از حد به کارش نبرید چرا که ممکن است پوست را دچار آسیب کند.

در حال حاضر دستگاه های خانگی لایه بردار به بازار عرضه شده اند. اما باید بدانید که بیشتر این دستگاه ها کارایی چندانی ندارند و عمق لایه برداری شان زیاد نیست.

به طور کلی توصیه می کنیم به جای انجام فیشیال پوست در منزل، نوعی روتین مراقبت های پوستی برای خودتان در نظر بگیرید. به این ترتیب قادر خواهید بود که همواره سطحی از جوانی و شادابی را برای پوستتان حفظ کنید.

در کنار این روتین های روزانه، فیشیال صورت حرفه ای در مراکز پزشکی را هم به صورت ماهانه دنبال کنید.

قیمت فیشیال صورت

در مورد هزینه فیشیال پوست نیز باید بگوییم که همه چیز به روند درمان بستگی دارد. گاهی مواقع کافیست یک لایه بردای و درمان با دستگاه فیس آپ انجام شود که در چنین شرایطی هزینه های درمان زیاد نخواهد بود.

اما گاهی مواقع هم شرایط پوستی به نحوی است که نیازمند درمان های پیشرفته تر و عمیق تری دارد.

مثلا لازم است از لایه برداری های متنوع، ماسک های مختلف و آمپول های مزوتراپی استفاده شود تا نتیجه ی قابل قبولی حاصل شود. خب در این شرایط طبیعی است که هزینه های مربوط به فیشال صورت بیشتر خواهد شد.

در مرکز زیبایی شریعتی واقع در شمال تهران، پکیج های متنوعی برای انجام فیشال پوست صورت داریم. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید و یا این که با همکاران ما در این مرکز تماس بگیرید تا به صورت کامل شما را راهنمایی کنند.

عکس فیشیال صورت

در ادامه می توانید عکس های قبل و بعد فیشیال پوست صورت را مشاهده کنید و ببینید که چه اثرگذاری ویژه ای خواهد داشت.

دوره های آموزش آنلاین 19 - فیشیال صورت با تمام بدی ها و خوبی هایش!

 

مراحل فیشیال صورت

سوال دیگری که در این میان مطرح می شود این است که مراحل فیشیال صورت چیست؟ اساسا این مراحل درمانی، کدام یک از بیماری های پوستی را تارگت می کند؟

در پاسخ باید بگوییم که مراحل فیشال صورت در حقیقت با توجه به عارضه های پوستی انتخاب می شوند. به همین دلیل است که تنوع پکیج های فیشیال پوست بسیار بالاست.

اما تقریبا در تمام پکیج های فیشال، مراحل زیر را به کار می برند:

  • پاکسازی پوست صورت: در این مرحله، باید پوست لایه برداری شده و برای دریافت مواد مغذی آماده شود. پاکسازی پوست نیز به روش های مختلفی مثل استفاده از دستگاه فیس آپ صورت می گیرد.
  • ماساژ صورت: یکی از نیازهای اساسی پوست ما ماساژ است. زمانی که پوست ماساژ داده می شود، خونرسانی و اکسیژن رسانی به آن بهبود پیدا کرده و در نتیجه، بافت آن شاداب تر و روشن تر می شود. در نتیجه بخش جدایی ناپذیر فیشیال صورت است. معمولا هم از دستگاه هایی مثل فیس آپ، سنگ گواشا، یا ماساژ با دست استفاده می شود.
  • مزوتراپی صورت: در صورتی که پوست فرد دچار عارضه های وخیم مثل لکه های تیره، جوش و آکنه، چین و چروک و…باشد، از کوکتل های مزوتراپی استفاده می شود.
  • آبرسان و ماسک های تغذیه رسان: بخش مهمی از روند درمان فیشال، استفاده از انواع ماسک های پوستی است. به خصوص بعد از پاکسازی که پوست ما آماده ی دریافت مواد مغذی است.

مراحل فیشیال صورت با دستگاه

بیشتر مواقع از دستگاه های مختلفی مثل فیس آپ برای تکمیل روند درمانی فیشیال استفاده می شود. اما این دستگاه چه کارایی هایی دارد و در چند مرحله از آن استفاده می شود؟

در وهله ی اول، فیس آپ را برای پاکسازی پوست صورت به کار می برند. چرا که با استفاده از هندپیس آن می توان به عمق های دلخواه، پوست را لایه برداری کرد.

همچنین برای ماساژ پوست نیز به کار می رود. چرا که نحوه ی حرکت هندپیس روی پوست به شکل دورانی است و در نتیجه، پوست نیز ماساژ داده می شود.

در نهایت، فیس آپ خواص روشن کنندگی پوست نیز دارد. چرا که لایه برداری انجام می دهد و لایه های زیرین پوست را نمایان می سازد که غالبا روشن تر و صاف تر است.

در نتیجه، از دستگاه فیس آپ می توان در جای جای درمان فیشیال صورت بهره مند شد.

سخن آخر

در نهایت باید اشاره کنیم که درمان هایی مثل فیشیال صورت، یک ضرورت پوستی است. به این معنی که تمام کسانی که به سلامت پوست خود اهمیت می دهند، باید آن را در برنامه ی روتین پوستی خود بگنجاند.

در میان تمام روش های مراقبت از پوست، هیچ یک به اندازه ی فیشیال صورت بی خطر نیست و در نتیجه، کاملا توصیه می شود.

هر چند ماه یک بار به پزشک پوست خود مراجعه کنید. اجازه بدهید وضعیت پوستی شما را بررسی کند و در صورت نیاز، فیشیال صورت را انجام دهید. قطعا نتایج جالب توجهی خواهید گرفت.

نگارنده: ناصری

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: