جوانسازی فیشیال چقدر موثره و چه مراحلی داره؟!

0

جوانسازی فیشیال

جوانسازی فیشیال و چگونه عمل می کند؟!

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - جوانسازی فیشیال چقدر موثره و چه مراحلی داره؟! پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - جوانسازی فیشیال چقدر موثره و چه مراحلی داره؟! پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - جوانسازی فیشیال چقدر موثره و چه مراحلی داره؟! نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

اصولا چرا باید جوانسازی کنید؟ جوانسازی پوست چیست؟ اصلا پیری پوست چه ویژگی هایی دارد که بخواهید برای مقابله با آن جوانسازی کنید؟

در این مقاله بیشتر در مورد جوانسازی پوست با فرآیند فیشیال صحبت خواهیم کرد. اگر می خواهید با یکی از بهترین و برترین روش های جوانسازی پوست بیشتر آشنا شوید،‌توصیه می کنیم این مطلب را از دست ندهید.

جوانسازی چیست؟

در همین ابتدا اول باید بدانید که جوانسازی تنها مختص افراد مسن سال نیست. فیشیال علاوه بر اینکه می تواند علاپم پیری در نواحی مختلف پوست را از بین ببرد،‌ می تواند مشکلات و معضلات پوستی از قبیل جوش،‌ لک پوست، جای اسکار و غیره را نیز درمان کند. به همین خاطر اتفاقا خیلی از طرفداران پر و پا قرص فیشیال صورت افراد جوانتر هستند.

دوره های آموزش آنلاین 2022 05 25T135921.041 - جوانسازی فیشیال چقدر موثره و چه مراحلی داره؟!

اما علاوه بر این،‌ وقتی سن بالا می رود پوست خاصیت کشسانی یا الاستیسیته خود را از دست می دهد و به همین خاطر کم کم دچار افتادگی و چین و چروک می شود. از این رو انواع جوانسازی پوست با فیشیال قدرت و استحکام اولیه را به پوست باز می گردانند و به اصطلاح آن را جوانسازی می کنند.

اما فیشیال صورت یک فرآیند است که مراحل مختلفی دارد. بسته به شرایط پوست هر فرد این مراحل به شکل منحصر به فرد و خاصی برای هر نفر تعیین می شوند.

فیشیال چیست؟

فیشیال یک معجزه است که به سادگی اتفاق می افتد. اگر مایلید تا پوست شفاف تر،‌شاداب تر و جوان تری داشته باشید،‌و همزمان نمی خواهید درمان های سنگین و پر ریسکی مانند تزریق بوتاکس و غیره را پشت سر بگذارید،‌می توانید به فیشیال به عنوان یک درمان ایمن جدی تر فکر کنید.

فیشیال علاوه بر اینکه برای همه افراد و در هر شرایطی مفید است،‌ می تواند حفظ جوانی و قدرت پوست شما کمک زیادی بکند.

در جلسه تقریبا یک ساعته فیشیال که در یک مرکز معتبر انجامش می دهید،‌نه تنها شادابی پوست خود را بازیابی می کنید،‌بلکه می توانید مشکلات پوستی از قبیل جوش های سر سیاه را هم از بین برده و با تحریک پوست در یک محیط آرامش بخش برای تولید کلاژن،‌پوست خود را جوانسازی هم بکنید.

فیشیال چه مراحلی دارد؟

فیشیال مراحل مختلفی دارد که هر کس بنابر شرایطی که دارد به برخی از آنها نیاز دارد و برخی دیگر ممکن است به همه آنها احتیاج داشته باشند. اصولا افرادی که مرتبا این پروسیجر را انجام می دهند ممکن است به تمامی این مراحل احتیاج نداشته باشند. البته هدف شما از انجام این درمان هم برای تعیین مراحل مورد نیاز اهمیت زیاد دارد. به صورت کلی فیشیال شامل مراجل زیر می شود:

  • پاکسازی پوست. در این مرحله عملا با انجام فرآیند های پاک کنندگی مانند استفاده از پد های الکلی و غیره پوست را برای فیشیال آماده می کنند. علاوه بر آن در این مرحله اصلی ترین مشکلاتی که قرار است با پروسیجر حل شوند نیز تعیین می گردند.
  • بخاردهی پوست. در این مرحله پوست را در معرض بخار آب گرم قرار می دهند تا منفذهای پوستی باز شده و پوست آماده مراحل بعدی شود.

 

شماره های تماس سریع بهترین تخفیف های زیبایی

مرکز زیبایی قلهک:

  ☎ 02122612108 ☎ 22612171_021

  ☎09027610748

  • لایه برداری پوست. در این مرحله سلول های سطحی و مرده پوست برداشته شده و پوست حالت لطیفی پیدا می کند و کلاژن ترشح می کند. بسیرای از افراد هستند که فیشیال را تنها تا همین مرحله انجام می دهند.
  • تخلیه. این مرحله یکی از اصلی ترین مراحل فیشیال،‌مخصوصا برای افرادی است که قصد دارند تا جوش های زیر پوستی و سر سیاه را از صورت خود حذف کنند. در این مرحله پوست کاملا آماده آن است که از آلودگی های زیر پوستی تخلیه شود.

دوره های آموزش آنلاین 2022 05 25T135641.914 - جوانسازی فیشیال چقدر موثره و چه مراحلی داره؟!

  • ماساژ. در این مرحله جزو مراحل پسین است،‌متخصص پوست شما را ماساژ‌می دهد تا استرس و فشاری که تا کنون در مرحله لایه برداری پ تخلیه تحمل کرده است از میان برود. ماساژ پوست صورت همچنین باعث می شود تا جریان خون در پوست صورت دوباره قدرت بگیرد. ماساژ پوست صورت با روغن های مخصوصی انجام می شود و به رفع جای چین و چروک های صورت نیز کمک می کند.
  • ماسک آبرسان. پس از پشت سر گذاشتن تمام آن مراحل یک مخصوص آبرسان روی صورت قرار می گیرد تا اثرات وارد شده به پوست تثبیت شده و آب به عنوان یک مایع جوان کننده و از بین برنده چین و چروک وارد منفذهای پوستی شود.

 

  • استفاده از تونر. تونر یک پاک کننده شیمیایی است که پس از مراحل انجام شده دوباره پوست شما را پاکسازی می کند.
  • استفاده از کرم مرطوب کننده. استفاده کرم مرطوب کننده باعث آبرسانی مجدد و هرچه بیشتر شده و پوست شما را بعد از این مراحل براق تر و شاداب تر می کند.

فیشیال مناسب چه افرادی است؟

افرادی که دچار مشکلات پوستی از قبیل آکنه،‌جوش زیر پوستی،‌لک پوستی،‌ چین و چروک های ریز و غیره هستند می توانند از مزیت های این درمان استفاده کنند. اما بسته به هدفی که از انجام فیشیال داردی ممکن است نوع آن متفاوت باشد.

مراحل مختلف فیشیال می توانند شامل تراپی های گوناگونی باشند که بسته به هدف درمان تعیین می شوند. برای مثال استفاده از پارافین تراپی،‌نور درمانی و غیره همگی می توانند در برنامه فیشیال جای داشته باشند.

فاصله بین جلسات فیشیال

فیشیال یک درمان نیست،‌بلکه یک پروسیجر زیبایی است. بنابراین اگر می خواهید بهترین نتیجه را از آن بگیرید مانند تمام دیگر پروسیجرهای زیبایی باید به صورت منظم و متداوم آن را انجام دهید. اگر می خواهید این پروسیجر را انتخاب کنید باید بدانید که هر سال حداقل باید در چهار نوبت و حداقل هر فصل یکبار آن را انجام دهید.

دوره های آموزش آنلاین 2022 05 25T135714.331 - جوانسازی فیشیال چقدر موثره و چه مراحلی داره؟!
جوانسازی فیشیال

اما بهترین فاصله زمانی آن هر ۳ الی ۴ هفته یکبار است. انجام مرتب فیشیال باعث تقویت استحکام و ظاهر شاداب و براق پوست شما می شود.

بهترین مرکز فیشیال در تهران

مرکز زیبایی شریعتی در شمال تهران از جمله اولین و برترین مراکزی است که این خدمات را در تهران در اختیار مراجعین قرار می دهد. متخصصین مجرب این مجموعه در کنار تعرفه های بسیار مناسب و بهره مندی از بهترین دستگاه ها و مواد مصرفی باعث شده تا این مرکز یکی از بهترین مراکز انجام پروسیجر زیبایی فیشیال در تهران باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: