بهترین مارک ژل برای تزریق لب :ژل های حاوی هیالورونیک اسید!!

0

Notice: Undefined index: rate in /home/zibaanir/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 165

Notice: Undefined index: rate in /home/zibaanir/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 169

Notice: Undefined index: rate in /home/zibaanir/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 170

Notice: Undefined index: rate in /home/zibaanir/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 203

Notice: Undefined index: rate in /home/zibaanir/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /home/zibaanir/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 212

Warning: A non-numeric value encountered in /home/zibaanir/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 213

بهترین مارک ژل برای تزریق لب

بهترین مارک ژل برای تزریق لب

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - بهترین مارک ژل برای تزریق لب :ژل های حاوی هیالورونیک اسید!! پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - بهترین مارک ژل برای تزریق لب :ژل های حاوی هیالورونیک اسید!! پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - بهترین مارک ژل برای تزریق لب :ژل های حاوی هیالورونیک اسید!! نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

در چند سال اخیر ، فیلرو ژل ها محبوبیت چشم گیری میان افراد پیدا کرده است و روز به روز به افرادی که این درمان غیرجراحی را انجام می دهند افزوده می شود.

تزریق فیلر درمانی بسیار کوتاه است و هیچ گونه دوره ی نقاهتی نخواهد داشت و گرچه نتایج حاصل از تزریق آن ماندگاری خوبی دارد اما دائمی نیست.علاوه بر این تزریق ژل در مقایسه با جراحی ، قیمت بسیار مناسبی هم دارد.

142 - بهترین مارک ژل برای تزریق لب :ژل های حاوی هیالورونیک اسید!!
بهترین مارک ژل برای تزریق لب

البته نیازی نیست که عنوان شود عوارض جانبی ناشی از تزریق ژل نیز بسیار کم و ناچیز است.

در زمانه ای که اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی حرف اول را می زنند، این گونه درمان های غیر جراحی به راستی تبدیل به ستاره های نمایشی بزرگ شده اند و با وجود علاقه ی شدید برخی سلبریتی ها مثل کیم کارداشیان ،مگان فاکس و بلا تورن ، دیگر جای هیچ گونه تردیدی نمی ماند که همه ی زنان و مردان جوان به دنبال تزریق ژل و فیلر باشند

فیلرهای پوستی برای فرم دهی به صورت و جوانسازی ظاهر فرد استفاده می شوند و به این ترتیب ،چهره ای جوان تر و متعادل تر به افراد می بخشند.طبیعی است که برای هر شخصی ، متد خاصی از درمان استفاده می شود تا به بهترین نتیجه ی ممکن دست پیدا کند.

ژل ها انواع و اقسام مختلفی دارند که هرکدام برای هدف خاصی مورد استفاده قرار می گیرند.برخی ژل ها منحصرا برای تزریق در لب و برخی دیگر برای حجم دهی گونه و چانه استفاده می شوند.

همه چیز به خواست و هدف شما بستگی خواهد داشت.در این مقاله تصمیم داریم به بهترین مارک ژل لب و دیگر نواحی صورت بپردازیم.با ما همراه باشید.

فیلر لب

آیا می دانستید که با رسیدن به سن 50 سالگی ، 50 درصد حجم لب ها کاهش پیدا می کند؟

بدون شک ، فیلرهای لب یکی از محبوب ترین درمان های زیبایی موجود می باشد.آن روزهایی که برای حجم دهی لب هایتان مجبور به استفاده از انواع ترکیبات گیاهی می شدید ، گذشته است و واقعیت اینجاست که قصه های ترسناکی که راجع به عوارض ژل لب گفته می شد نیز خیلی کمتر شده است.چرا که با انتخاب یک پزشک متخصص در تزریقات زیبایی می توانید تا حد زیادی اطمینان حاصل کنید که همه چیز به بهترین نحو ممکن انجام می شود.

145 - بهترین مارک ژل برای تزریق لب :ژل های حاوی هیالورونیک اسید!!
فیلر لب

تکنیک های زیادی برای ساخت بهترین شکل ممکن لب ها به کار می رود.داشتن لب هایی توپُر و طبیعی اولین نشانه ی جوانی است.فرقی نمی کند که تزریق ژل را برای فرم دهی استفاده می کنید یا حجم دادن به لب هایتان!! در هر صورت نتایج حاصل از تزریق ژل شگفت انگیز است.

شماره های تماس سریع بهترین تخفیف های زیبایی

مرکز زیبایی قلهک:

  ☎ 02122612108 ☎ 22612171_021

  ☎09027610748

حجم دهی به لب ها از طریق تزریق ژل می تواند در عرض 30 دقیقه چهره تان را از این رو به آن رو کند.نتایج حاصل از این درمان فورا روی لب هایتان قابل مشاهده خواهد بود و تا 10 ماه دوام خواهد داشت.

ژل های حاوی هیالورونیک اسید در لب ها تزریق می شود و به این ترتیب سایز و شکل دلخواه لب به دست می آید.هیالورونیک اسید نوعی قند طبیعی است که در بدن ما تولید می شود.در طول 8 الی 10 ماه (بسته به متابولیسم بدن شما) بدنتان این مواد را تجزیه خواهد کرد و لب هایتان به حالت طبیعی و اولیه خود بازمی گردند.البته می توانید با تزریق مجدد ، نتایج حاصل از تزریق ژل را نگه دارید.

 

ژل های خانواده ژوویدرم ، به خاطر وجود مواد طبیعی ( هیالورونیک اسید) عوارض جانبی بسیار کمی خواهند داشت اما می توانید انتظار اندکی تورم و کبودی را داشته باشید اما به هرحال پس از مدت کوتاهی این عوارض نیز به طور کامل از بین خواهند رفت.اصولا خیلی از افراد دچار هیچ گونه عوارض جانبی نخواهند شد.به همین خاطر تزریق ژل های ژوویدرم، یکی از بهترین گزینه های ممکن برای تزریق در لب می باشند.

143 - بهترین مارک ژل برای تزریق لب :ژل های حاوی هیالورونیک اسید!!
فیلر لب

بهترین مارک ژل برای تزریق زیر چشم

کیسه های زیر چشم می توانند ظاهر شما را خسته نشان دهند و سنتان را بالاتر ببرند.فرقی نمی کند که چقدر می خوابید ، چقدر مایعات می نوشید و چه کرم هایی زیر چشمتان استفاده می کنید ، به هرحال گویی هیچ چیز تاثیری بر روی رفع این کیسه ها نخواهد داشت و پوستتان هم چنان پژمرده و خسته به نظر می آید.

تزریق فیلر زیر چشم ، انتخابی عالی برای آن دسته از افرادی است که از چنین مشکلی رنج می برند.فیلر موجب می شود که چربی کمتری در زیر چشم جمع شده و کیسه ها را از بین می برد.علاوه بر این تزریق فیلر برای رفع گودی و سیاهی دور چشم نیز بسیار مفید و موثر است و ظاهری جوان تر و شاداب تر برای شما به همراه می آورد.

یکی از بهترین ژل هایی که برای رفع این معضل به کار می رود ، فیلرهای رستیلن است.رستیلن نیز مانند ژوویدرم حاوی هیالورونیک اسید می باشد.نکته ی شگفت انگیزی که راجع به هیالورونیک اسید وجود دارد این است که این ماده موجب تحریک تولید کلاژن و الاستین در پوست شده و به این ترتیب سیاهی و گودی زیر چشم را برطرف می کند.

141 - بهترین مارک ژل برای تزریق لب :ژل های حاوی هیالورونیک اسید!!
بهترین مارک ژل برای تزریق زیر چشم

تزریق فیلر زیر چشم حدودا 30 دقیقه به طول می انجامد و نتایج حاصل از آن را فورا می توان مشاهده کرد. دوام و ماندگاری آن نیز تا حدود 1 سال خواهد بود.

از آن جایی که تزریق فیلر زیر چشم در ناحیه ی بسیار حساسی صورت می گیرد ،ممکن است دچار اندکی کبودی و تورم بعد از عمل شوید.ممکن است بهبود این عوارض مدت بیشتری طول بکشد اما در هر صورت پس از چند روز به طور کامل از بین خواهند رفت.

به علت حساس بودن ناحیه ی زیر چشم ، اهمیت زیادی دارد که نزد پزشکی بروید که تجربه و مهارت بالایی در زمینه ی تزریقات زیبایی دارد و به خوبی می داند کدام ژل برای شما بهتر خواهد بود.

شما می توانید بلافاصله بعد از تزریق ژل به فعالیت های روزمره ی خود ادامه دهید چرا که این درمان نیازی به هیچ گونه استراحت ندارد.

بهترین مارک فیلر خط خنده

علاوه بر دو نوع فیلری که در بالا ذکر کردیم ، انواع دیگری از ژل ها نیز وجود دارند که برای رفع چین و چروک ها استفاده می شوند.در ادامه به برخی از آن ها اشاره کرده ایم

  • ژل استایلج
  • ژل رووفیل
  • رستیلن لایفت

موفق و شادکام باشید

مترجم و محقق : ندا ناصری

منبع 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: