آشنایی با مراکز تخصصی،استاندارد و برتر لیزر موی زائد شیراز

0

 300x225 - آشنایی با مراکز تخصصی،استاندارد و برتر لیزر موی زائد شیراز

سایت تخصصی پوست و مو و زیبایی زیبان ، مرجع اطلاع رسانی به عموم مردم دوستدار زیبایی مفتخر است شما را با مطب تخصصی لیزر موهای زاید شیراز زیر نظر دکتر دانش آموخته یکی از معتبرترین دانشگاه های ایران و عضو انجمن متخصصین پوست ایران همراه با پرسنلی مجرب و آموزش دیده آشنا نماید.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - آشنایی با مراکز تخصصی،استاندارد و برتر لیزر موی زائد شیراز پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - آشنایی با مراکز تخصصی،استاندارد و برتر لیزر موی زائد شیراز پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - آشنایی با مراکز تخصصی،استاندارد و برتر لیزر موی زائد شیراز نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

این مرکز و خدمات لیزر موهای زاید آن با جدیدترین تکنولوزی های برتر دنیا و دستگاه های مختلف لیزر الکساندریت و دایود علاوه بر تامین نیازهای مردم  و بالا بردن دانش پزشکی شان ،آنان را در جهت انتخابی آگاهانه یاری مینماید.


دستگاه لیزر دایود ،ليزر دايود با توجه به قابليت نفوذ بالا در اپيدرم و بیشترین ميزان جذب ملانين مو، يکي از بهترين طول موج ها در درمان موهاي زائد در تمام انواع پوست ( حتي پوست هاي تيره ) مي باشد . این لیزر با دارابودن فناوری های جدید دستگاهذ بسیار مناسبی برای هر نوع تیپ پوستی است.در صورت تنظیم درست انرژی و رعایت نکات لازم توسط پزشکف میزان برگشت موهای زائد بعد از دو سال فقط 5 الی 7 درصد است و این عالی ترین نتیجه لیزر درمانی است.

در انتخاب دستگاه لیزر موهای زاید دقت کنید زیرا بعضی از دستگاهها نظیر ای پی ال سیستمهای نوری دارند که به اندازه لیزر قدرت ندارند ؛ دستگاههای لیزرانواع مختلفی دارند که از آن جمله می توان دایود و الکساندریت رانام برد. این دستگاهها با دارا بودن طول موجهای مختلف هر یک به یک نوع تیپ پوستی اختصاص داده می شود .انتخاب نوع لیزر با درمانگر می باشد .

laser hair removal info 1 300x232 - آشنایی با مراکز تخصصی،استاندارد و برتر لیزر موی زائد شیراز

laser amended 300x165 - آشنایی با مراکز تخصصی،استاندارد و برتر لیزر موی زائد شیراز

2 300x291 - آشنایی با مراکز تخصصی،استاندارد و برتر لیزر موی زائد شیراز

قیمت و هزینه لیزر درمانی ؛ بسته به جثه و وسعت ناحیه درمان ؛ نوع لیزر و تعداد جلسات درمانی مورد نیاز برای هرشخص متفاوت است.

دقت کنید که لیزر موهای زائد در این شعبه با دستگاه دایود است.برای دیدن لیست قیمت ها، شماره تماس و کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه ها اینجا کلیک کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: