آشنایی با مراکز تخصصی،استاندارد و برتر لیزر موی زائد سنندج

2

1 300x225 - آشنایی با مراکز تخصصی،استاندارد و برتر لیزر موی زائد سنندج

سایت تخصصی پوست و مو و زیبایی زیبان ، مرجع اطلاع رسانی به عموم مردم دوستدار زیبایی مفتخر است شما را با مطب تخصصی لیزر موهای زاید سنندج زیر نظر خانم دکتر غزال آقایی دانش آموخته یکی از معتبرترین دانشگاه های ایران و عضو انجمن متخصصین پوست ایران همراه با پرسنلی مجرب و آموزش دیده آشنا نماید.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - آشنایی با مراکز تخصصی،استاندارد و برتر لیزر موی زائد سنندج پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - آشنایی با مراکز تخصصی،استاندارد و برتر لیزر موی زائد سنندج پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - آشنایی با مراکز تخصصی،استاندارد و برتر لیزر موی زائد سنندج نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

این مرکز و خدمات لیزر موهای زاید آن با جدیدترین تکنولوزی های برتر دنیا و دستگاه های مختلف لیزر الکساندریت و دایود علاوه بر تامین نیازهای مردم  و بالا بردن دانش پزشکی شان ،آنان را در جهت انتخابی آگاهانه یاری مینماید.


دستگاه الکساندریت یکی از پیشرفته ترین و مجهزترین دستگاه های لیزر دنیا است که مجوزFDA دارد .(دستگاه های دارای مجوز FDA بیشترین صدمه را به پیاز مو وارد می کنند ) از خصوصیات ویژه این دستگاه قابلیت تنظیم بودن طول موج و میزان انرژی است . طول موج 755 نانومتر بهترین طول موج در درمان موهای زائد است پالس دیوریشن متغیر و هندپیس های با اندازهای مختلف درمان را برای موهای کلفت و نازک در تمامی تیپ های پوستی از تیره تا روشن امکان پذیر می سازد .این دستگاه سریعترین دستگاه لیزر بوده ( در هر ثانیه 5 شات ) و بالاترین تاثیر و کم ترین عارضه را دارد . در نژاد ایرانی استفاده از این دستگاه بسیار مناسب است .این دستگاه مجهز به سیستم خنک کننده مخصوص ( هوا ) جهت جلوگیری از سوزش می باشد.

در انتخاب دستگاه لیزر موهای زاید دقت کنید زیرا بعضی از دستگاهها نظیر ای پی ال سیستمهای نوری دارند که به اندازه لیزر قدرت ندارند ؛ دستگاههای لیزرانواع مختلفی دارند که از آن جمله می توان دایود و الکساندریت رانام برد. این دستگاهها با دارا بودن طول موجهای مختلف هر یک به یک نوع تیپ پوستی اختصاص داده می شود .انتخاب نوع لیزر با درمانگر می باشد.

laser hair removal info 1 300x232 - آشنایی با مراکز تخصصی،استاندارد و برتر لیزر موی زائد سنندج

laser amended 300x165 - آشنایی با مراکز تخصصی،استاندارد و برتر لیزر موی زائد سنندج

2 300x291 - آشنایی با مراکز تخصصی،استاندارد و برتر لیزر موی زائد سنندج

قیمت و هزینه لیزر درمانی ؛ بسته به جثه و وسعت ناحیه درمان ؛ نوع لیزر و تعداد جلسات درمانی مورد نیاز برای هرشخص متفاوت است.

دکتر غزال آقایی ،پوست مو زیبایی

دقت کنید که لیزر موهای زائد در این مرکز با دستگاه  لیزر الکساندریت (لوترونیک) است.برای دیدن لیست قیمت ها، شماره تماس و کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه ها اینجا کلیک کنید.

2 نظرات
 1. سنندجی می گوید

  سلام
  ببخشید می خواستم بدونم ابرو هم لیزر می کنید؟

  1. مدیر بخش تحقیق و توسعه می گوید

   سلام دوست عزیز
   با مرکز تماس بگیرید همکاران راهنماییتان میکنند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: