لیزر غیر جراحی FotonaSmooth برای سلامت واژن (بخش دوم)

0

بخش اول …

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - لیزر غیر جراحی FotonaSmooth برای سلامت واژن (بخش دوم) پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - لیزر غیر جراحی FotonaSmooth برای سلامت واژن (بخش دوم) پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - لیزر غیر جراحی FotonaSmooth برای سلامت واژن (بخش دوم) نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

Screenshot 2017 08 07 14.37.41 - لیزر غیر جراحی FotonaSmooth برای سلامت واژن (بخش دوم)
دستگاه FotonaSmooth

زیبان: لطفا درباره طریقه کار با دستگاه توضیحاتی بدهید.

کارشناس فوتونا: کار با دستگاه FotonaSmooth بسیار آسان است. این دستگاه دارای یک صفحه نمایش لمسی بزرگ با رابط  گرافیکی بصری است. توضیحات مندرج در صفحه نمایش به گونه ای است که امکان استفاده از همه برنامه های کاربردی به راحتی در دسترس کاربر قرار دارد. از لحاظ  فیزیکی نیز وزن بسیار سبکی دارد، ارگونومیک است و به طور کلی دارای کاربری بسیار ساده ای می باشد.

Screenshot 2017 08 07 14.30.18 - لیزر غیر جراحی FotonaSmooth برای سلامت واژن (بخش دوم)
دستگاه FotonaSmooth

زیبان: آیا دستگاه FotonaSmooth قابلیت های دیگری هم دارد؟

کارشناس فوتونا: بله؛ دستگاه FotonaSmooth این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهد  که سایر درمان های غیر جراحی مانند تباهی رنگدانه های بخش بیرونی دستگاه تناسلی (وایتنینگ)، تنگ کردن واژن (تایتنینگ) و کوچک کردن لبه های فرج بیماران را نیز انجام دهند. علاوه بر این، دستگاه FotonaSmooth همچنین قادر است جایگزین روش های جراحی جهت برداشتن زگیل تناسلی، درمان دیسپلازی سرویس (دهانه رحم) و ترمیم و پیرایش لبه ها فرج شود.

Screenshot 2017 08 07 14.57.54 - لیزر غیر جراحی FotonaSmooth برای سلامت واژن (بخش دوم)
تنگ کردن واژن

زیبان: لطفا درباره درمان بی اختیاری ادرار با این دستگاه توضیحاتی بدهید.

کارشناس فوتونا: درمان بی اختیاری ادرار زنان با استفاده از دستگاه FotonaSmooth یک روش حداقل تهاجمی محسوب می گردد. این دستگاه با استفاده از فناری اسموت با به کار گیری لیزر ای آر یاگ (Er: YAG) با طول موج 2.94 میکرون قادر است با تقویت فوتوترمال دیواره واژن، عملکرد مجرای ادرار را بهبود ببخشد. همچنین در مخاط واژن بر روی بافت همبند کار کرده و آن را نیز تقویت می کند.

Screenshot 2017 08 07 14.38.53 - لیزر غیر جراحی FotonaSmooth برای سلامت واژن (بخش دوم)
درمان بی اختیاری ادرار

زیبان: لطفا شرح مختصری در خصوص شرکت فوتونا نیز بدهید.

کارشناس فوتونا: شرکت فوتونا در سال 1964، تنها 4 سال پس از اختراع اولین لیزر تاسیس شد. فوتونا یکی از با تجربه ترین توسعه دهندگان دستگاه های لیزر با تکنولوژی بالا محسوب می شود. امروزه فوتونا به یک شرکت لیزر پزشکی پیشرو در دنیا تبدیل شده است که به دلیل تجهیز دستگاه های لیزر نوآورانه و بردن جایزه شناخته می شود. فعالیت این شرکت در زمینه ساخت و تجهیز دستگاه های پزشکی در حیطه زنان، دندانپزشکی، جراحی، زیبایی و درماتولوژی است. رویکرد تجاری شرکت فوتونا این است که به طور مداوم این کمال  را حفظ کند تا این اطمینان حاصل شود که عملکرد و اثربخشی دستگاه های پزشکی خود را به حداکثر رسانده است.

Screenshot 2017 08 07 14.39.48 - لیزر غیر جراحی FotonaSmooth برای سلامت واژن (بخش دوم)
دستگاه FotonaSmooth

در پایان مصاحبه، نظرات برخی از پزشکانی که در مطب خود از دستگاه FotonaSmooth استفاده می نمایند نیز جویا شدیم که به شرح ذیل می باشد:

شماره های تماس سریع بهترین تخفیف های زیبایی

مرکز زیبایی قلهک:

  ☎ 02122612108 ☎ 22612171_021

  ☎09027610748

 

دکتر سابرینا سنکار: یک سال پس از کار بر روی بیماران با این دستگاه متوجه بهبود 77 درصدی بیمارانی شدم که به بی اختیاری ادرار مبتلا بودند.

دکتر اروسکا بیزاک اوگینک: گذشته از غیر تهاجمی بودن این دستگاه، می توان به اصلی ترین مزیت آن که کاربردش در موارد امدادی است، اشاره کرد. همچنین به جرات می توان گفت که از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه تر سایر درمان ها می باشد.

Screenshot 2017 08 07 15.06.25 - لیزر غیر جراحی FotonaSmooth برای سلامت واژن (بخش دوم)
واژینال تایتنینگ و وایتنینگ

دکتر جرج گوویریا: 95 درصد بیماران من از تنگی واژن حاصل ازعملکرد این دستگاه، رضایت جنسی دارند و وضعیت جنسی آن ها  پس از درمان به طور متوسط بهبود پیدا کرده است.

 

دکتر آدریان گاسپار: با استفاده از این دستگاه ما شاهد بهبود قابل توجهی در علائم و همچنین بازسازی طبیعی ساختار مخاطی بوده ایم. نتایج بهتر و بلند مدت تر، چیزی است که در مقایسه با سایر روش ها و درمان های موضعی از این دستگاه حاصل می گردد.

 

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منبع:

[symple_button url=”https://www.fotona.com/media/objave/priponke/97601_v1_fotonasmooth_brochure_16_pages_app.pdf” color=”black” button_target=”_self” btnrel=”nofollow”]لینک مطلب[/symple_button]

 

 

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: