4 روش موثر در حذف موهای زائد

0

4 روش موثر در حذف موهای زائد

شیو کردن یا تراشیدن موهای زائد و ایپلاسیون کردن آن ها روش هایی سریع برای خلاص شدن از شر مو های زائد هستند، ولی باید توجه داشته باشید که بعد از انجام این روش ها پوست به شدت تحریک و قرمز می شود و خیلی سریع پس از چندی شاهد رویش مجدد موها خواهیم بود. متخصصین اظهار کرده اند که تکنیک هایی جدید ، بی درد، ایمن، با کمترین عوارض برای رسیدن به پوستی روشن و شفاف و بدون مو وجود دارد، که شامل:

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - 4 روش موثر در حذف موهای زائد پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - 4 روش موثر در حذف موهای زائد پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - 4 روش موثر در حذف موهای زائد نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

  1. حذف موهای زائد با لیزر دیود

در این روش لیزر، پیگمنت های پایه در فولیکول را هدف می گیرد و می سوزاند. لیزر دیود برای رفع موهای تیره از پوست های روشن بسیار مفید است.

روش دیگری که می توان از آن یاد کرد  لیزر دیوت است، این روش قسمت های وسیعتری از بدن را پوشش می دهد و قادر است بدون استعمال ژل تمام نواحی پاها و پشت را در عرض تنها 15 دقیقه درمان نماید.

AAEAAQAAAAAAAAaiAAAAJGEzZTdkOTg2LTg4ODYtNDE3NC1iYWM4LTNjMmEyNzIwODk0MA 1 300x172 - 4 روش موثر در حذف موهای زائد
حذف موهای زائد با لیزر دیود
  • نکته: به یاد داشته باشید که لیزر های خانگی تنها برای کاهش میزان موهای زائد تعبیه شده اند و درمان قطعی به همراه ندارند. شما برای رهایی از موهای زائد نیاز به 4 تا 6 جلسه درمان با توجه به ناحیه ی مورد نظرتان دارید.
  1. درمان با موم شکر

کرم، عسل و موم سبب سوختگی، آسیب به پوست، شل شدن پوست، و تغییر رنگ در برخی از مناطق پوست می شود. موم شکر که از آب، شکر، لیمو و گلیسیرین ساخته شده است، جایگزینی طبیعی و موثر برای حذف موهای زائد است.

موم شکر در دمای اتاق و برروی موهای سطح پوست اثر می گذارد، و باعث لایه برداری لایه ی بالایی سطح پوست نمی شود. این روش مانند روش های گذشته و سنتی وکس / موم اندازی دردناک است، اما اثری از سوختگی و قرمزی به جای نمی گذارد و میزان رویش موها را کاهش میدهد.

4482221 300x225 - 4 روش موثر در حذف موهای زائد
درمان با موم شکر
  • نکته: این روش برای تمام قسمت های بدن جواب می دهد، اما برای گردن به پایین موثرتر است. زمان رویش مجدد موها از 4 تا 6 هفته از فردی به فرد دیگر متفاوت است.
  1. بند انداختن

این روش در خاور میانه و هند بسیار رایج است. در مقایسه با وکس کردن، از سایندگی کمتر، درد کمتر و دقت بالاتری برخوردار است.  با استفاده از یک نخ پیچ خورده و غلتاندن آن بر روی پوست تعداد زیادی از مو ها در یک ردیف از ریشه کنده می شوند. موهایی که مجددا رشد می کنند ظریفتر هستند. از بند انداختن در ناحیه ی ابرو، چانه، بالای لب، گونه ها و گوش ها استفاده می شود و حتی آقایان برای برداشتن ریش های خود از این روش استفاده می کنند. رشد مجدد موها بین 4 تا 6 هفته طول می کشد.

Threading 300x188 - 4 روش موثر در حذف موهای زائد
بند انداختن
  1. الکترولیز

در روش الکترولیز – روشی دائم – از سوزن هایی ریز برای رساندن فرکانس های رادیویی با طول موج کوتاه به فولیکول های مو و حذف آن ها استفاده می شود. این روش برای تمامی انواع پوست ها و موها کاربرد دارد.

electrolysis trans hair removal 300x200 - 4 روش موثر در حذف موهای زائد
الکترولیز

در روش الکترولیز 4 تا 6 جلسه و یا بیشتر با توجه به میزان موها، هورمون ها و دیگر روش های قبلی اعمال شده برای حذف موهای زائد استفاده می شود. میزان درد در افراد متفاوت است، به همین علت از بیحسی موضعی در این محل می توان بهره برد. از با تجربه بودن پزشک خود اطمینان حاصل کنید.

لینک منبع

محقق : میترا کرمانیان

شماره های تماس سریع بهترین تخفیف های زیبایی

مرکز زیبایی قلهک:

  ☎ 02122612108 ☎ 22612171_021

  ☎09027610748

شما از چه راه هایی به حذف موهای زائد میپردازید؟ کدام روش از نظر شما موثرتر است؟

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: