مرجع زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,لیزر مو،جراحی زیبایی

کاشت ریش و سبیل دائمی

کاشت ریش و سبیل دائمی
رای دادن به این پست

کاشت ریش و سبیل دائمی معمولا در بین آقایانی مرسوم است که از مقطعی و خالی بودن موی صورت خود رنج می برند.

از آنجایی که داشتن ریش و سبیل با موهایی سالم و زیبا در بین آقایان از اهمیت بالایی برخوردار است،درمان این مشکل نیز امری مهم و طبیعی است.

این امر در سالهای اخیر در بین مردان رونق خوبی پیدا کرده است .مردانی که در صورت خود علاوه بر کم پشت بودن مو دارای جراحت ،لک و سوختگی ناشی از عمل جراحی یا تصادف هستند می توانند این عمل را راهکاری دائمی برای زیبایی خود بدانند.

علل ایجاد کم پشتی ریش

ممکن است فرد به دلیل ژنتیک یا جراحت وارد شده ،رشد طبیعی موی صورت خود را از دست بدهد و در محل مشخصی یا بطور پراکنده ،تراکم موی خوبی نداشته باشد.

در بین بسیاری از اقوام داشتن ریش نشانه مردانگی به شمار می آید.

نحوه کاشت

همانند بسیاری از خدمات پیوند و ترمیم مو این روش نیز با انتقال موی سر به صورت همراه است.زیرا از لحاظ ساختاری تشابه زیادی بین موی سر و موی ریش و سبیل وجود دارد.

روش های درمانی

برای درمان این اختلال از روش های اف یو ای و اف یو تی استفاده می شود.

روش اف یو ای:در این روش پیاز موی سر فرد توسط متخصص از نواحی اهدا کننده خارج می شود .برای این کار شیار های بسیار ریزی ایجاد شده و سپس آن را بطور مستقیم به ناحیه صورت منتقل می کنند.

روش اف یو تی:در این روش که یک روش نوین است پیاز مو از قسمت اهداکننده خارج می شود و سپس با استفاده از میکروسکوپ صدها پیوند سالم و کوچک ایجاد می شود.در دو روش نام برده در محل اهداکننده امکان رشد مجدد مو وجود دارد.

مزایا

زیبایی از عوامل مهم زندگی از گذشته تا کنون بوده است.کاشت ریش و سبیل به زیبایی آقایان کمک بسیاری می کند.شاید از مزایای این عمل پوشاندن محل جراحت و سوختگی باشد اما موارد زیر از مزایای مهم دیگر آن است:

۱:دوره درمان کوتاه

۲:عدم نیاز به بخیه

۳:عدم نیاز به ایجاد شکاف بزرگ

۴:رفع جای شکاف بعد از مدت کوتاه

۵:درد بسیار کم

نتایج درمان

روش اف یو ای درمان دائمی و ظاهری طبیعی است.تفاوت قبل و بعد از کاشت به خوبی و با سرعت مشهود می شود.

پس از درمان موهای کاشته شده رشد خواهند کرد و به رشد طبیعی خود ادامه خواهند داد.آقایان می توانند پس از دوره درمان بطور طبیعی و عادی صورت خود را اصلاح کنند.


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.
error:
در حال بارگذاری
عنوان منو
@tehranskin