مرجع زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,لیزر مو،جراحی زیبایی،تخفیف لیزر موهای زائد در تهران، بهترین مرکز لیزر مو در تهران،دستگاه لیزر بدون درد،اقدامات قبل از لیزر مو، مرکز لیزر شریعتی

چه مناطقی از صورت برای تزریق بوتاکس مناسب هستند؟

1 12
رای دادن به این پست
چه مناطقی از صورت برای تزریق بوتاکس مناسب هستند؟
چه مناطقی از صورت برای تزریق بوتاکس مناسب هستند؟

چه مناطقی از صورت برای تزریق بوتاکس مناسب هستند؟

دکتر جاناتان  هوئینگ: ” برای مقاصد زیبایی، از بوتاکس برای رفع خطوط اخم ابرو، خطوط افقی روی پیشانی و چروک های پاکلاغی اطراف چشم استفاده می شود.


تخفیفات ویژه بهار در مرکز زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل

الکساندرایت در ایران (اسکلپیون، مدیواستار 2018)

 22612171_021  021-22612108

09027610748


 

با استفاده از دانشی که دررابطه با آناتومی چهره دارم، بهترین روش و تکنیک را در تزریق بوتاکس بکار میبرم تا از عوارض جانبی افتادگی ابرو و مانند آن جلوگیری کنم.”

دکتر رافی کارامانوکیان: ”  بوتاکس ماده ای ایمن برای رفع چروک های صورت است. اگر چروک ها در صورت پخش شده باشند بهترین راه باز گرداندن حالت ارتجاعی به پوست صورت است.”

دکتر جول شلسینگر: ” بوتاکس در مناطق مختلف صورت قابل استفاده است. علاوه بر رفع خطوط اخم ابرو، خطوط افقی روی پیشانی و چروک های پاکلاغی اطراف چشم، من از بوتاکس در برجسته سازی لب و رفع چال چانه نیز استفاده می کنم. گرچه بسیاری از افراد از عوارض جانبی بوتاکس هراسان هستند، اما با این حال توصیه می کنم که تحت نظر پزشکی متخصص به تزریق بوتاکس بپردازید و خود را به دستان پر تجربه ی او بسپارید.”

دکتر استلا دسیاتنیکووا: ” بوتاکس ماده ای فوق العاده است اما متاسفانه قادر به رفع تمام چروک ها نیست. اگر شما برای اولین بار قصد تزریق بوتاکس را دارید به شما توصیه می کنم که حتما با پزشکی متخصص مشورت کنید و تحت نظر او به تزریق بوتاکس بپردازید. بوتاکس برای رفع خطوط اخم ابرو، خطوط افقی روی پیشانی و چروک های پاکلاغی اطراف چشم استفاده می شود.”

دکتر دان محرابی: ” بوتاکس برای رفع خطوط اخم ابرو، خطوط افقی روی پیشانی و چروک های پاکلاغی اطراف چشم استفاده می شود. بوتاکس توسط متخصصین سال ها در این نواحی تزریق شده و امتحان خود را پس داده است. البته بوتاکس استفاده های دیگری نیز دارد از جمله:

 • رفع خطوط دوطرف بینی
 • لیفت نوک بینی
 • رفع نقایص بینی
 • لیفت خطوط گوشه های لب
 • لیفت پوست فک
 • لیفت ابرو
 • رفع چال چانه
 • اصلاح لبخند لثه ای
 • رفع چروک و افتادگی کم گردن

و استفاده های درمانی بسیاری نیز دارد که اگر برای اولین بار قصد انجام آن را دارید باید بگویم که بوتاکس ارزشش را دارد.”

لینک منبع: اینجا کلیک کنید

گردآورنده: میترا کرمانیان

لطفا نظرات و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

Shortcode: [totalpoll id=”4314"]

1 نظر
 1. zahra.h می گوید

  بسیار عالی و مفید!!!!!!!!!!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error:
در حال بارگذاری