مرجع زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,لیزر مو،جراحی زیبایی

چطور کرم پودر مناسب خود را انتخاب کنیم؟

چطور کرم پودر مناسب خود را انتخاب کنیم؟
رای دادن به این پست

چطور کرم پودر مناسب خود را انتخاب کنیم؟

اغلب خانم ها قبل از آرایش از کرم پودر استفاده میکنند اما در اینجا میخواهم بگویم که کرم پودر باید مناسب با جنس و رنگ پوست باشد .

کرم پودرهای روغنی برای پوست خشک مناسب است و مانع از بین رفتن رطوبت پوست میشود.

قبل از این مطلب بدانید که همیشه قبل از آرایش به صورت خود مرطوب کننده بمالید تا مواد آرایشی بهتر و مناسب تر روی پوست بنشینند.

کرم پودرهایی که پایه آب دارند،یعنی مایع هستند برای هر دونوع پوست چرب و خشک مناسب هستند .

کرم پودرهایی که روغنی نیستند فقط مناسب با پوست های چرب هستند اما کرم پودرهای گریم که اصلا آب ندارند و دوام بسیار زیادی روی پوست دارند . آن ها بین  ده تا دوازده ساعت دوام دارند.

خانم هایی که پوست خشک دارند،باید در انتخاب نوع کرم پودر دقت کنند تا رطوبت پوستشان حفظ شود . خانم های مسن باید از محصولات فاقد چربی استفاده کنندمثل پودرها و پنکیک های مناسب ،چون به داخل چین های صورت نفوذ میکنند و چین هارا کمتر نشان میدهد.

لازم است بدانید برای این که مسن تر از سنتان به نظر نرسید،بهتر است به جای استفاده از کرم پودر از کرم های مرطوب کننده رنگدار استفاده کنید.

سعی کنید جوانی و طراوت پوست خود را زیر آرایش غلیظ پنهان نکنید.

جوان تر به نظر رسیدن معنایش این نیست که لوازم آرایشی را که در جوانی از آن استفاده میکردید،کنار بگذارید بلکه،لوازمی باید انتخاب کنید که بافتی نرم و لطیف داشته باشد.

استفاده بیش از حد از پودر و کرم پودر چهره را پیر تر نشان میدهد.

آرایش غلیظ در یک  انسان ۱۶ تا ۱۹ ساله شاید جذاب باشد اما برای خانمی که سی سال به بالا دارد بسیار زشت و زننده به نظر میرسد بلکه حتی اورا بیمار هم نشان میدهد.

توصیه میشود از کرم های پوشاننده و کرم پودر فقط برای تیرگی زیر چشم و کنار بینی استفاده شود و باقی صورت را با مرطوب کننده رنگ دار بپوشانید تا هم رطوبت و طراوت پوست حفظ شود و هم چهره شما جوان به نظر آید.

کسانی که مایلند پوستی جوان داشته باشند کرم پودر غلیظ،پوشاننده،پودر و اکلیل هایی که در رژ لب و هرچیز دیگری که چهره را براق کند نباید استفاده کنند.

مقالات بعدی مارا در این زمینه دنبال کنید.

 


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.
error:
در حال بارگذاری
عنوان منو
@tehranskin