مرجع زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,لیزر مو،جراحی زیبایی،تخفیف لیزر موهای زائد در تهران، بهترین مرکز لیزر مو در تهران،دستگاه لیزر بدون درد،اقدامات قبل از لیزر مو، مرکز لیزر شریعتی

پیش از بوتاکس این نکات را بخوانید (۲)

0 0
رای دادن به این پست
خط قرمز های عمل زیبایی بوتاکس!
بوتاکس

زمان انجام بوتاکس را ۶ هفته پیش از ملاقاتهای مهم قرار دهید


تخفیفات ویژه بهار در مرکز زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل

الکساندرایت در ایران (اسکلپیون، مدیواستار 2018)

 22612171_021  021-22612108

09027610748


 

حدود ۵ روز طول می‌کشد تا ابن ماده اثر واقعی خود را نشان دهد ولی باید زمان کافی وجود داشته باشد تا تورم و کبودی ناشی از ان از بین برود .پس از آن هم بهتر است زمانی برای ملاقات های احتمالی با پزشکتان داشته باشید .

دو هفته پیش از تزریق بوتاکس از مصرف قرص های روغن ماهی و ایبوپروفن بپرهیزید

تعداد زیادی از پزشکان قبل از بوتاکس این نکات را به شما گوشزد نمی‌کنند .عدم مصرف موارد یاد شده باعث می‌شود تا احتمال بروز تورم و کبودی هم کاهش یابد .تعدادی از خانمها هم از اناناس مصرف میکنند که حاوی بروملیان بوده و نوعی عامل ضد التهاب شناخته می‌شود .

تخمینی از هزینه نهایی داشته باشید و مطمئن شوید که به هدف مورد نظرتان دست می یابید

مقدار متوسط بوتاکس مورد نیاز برای رفع خطوط افقی پیشانی حدود ۲۰ واحد ،برای رفع خطوط دور چشم ۲ تا ۱۰ واحد و برای رفع چروک های بین ابروها حدود ۲۰ واحد است که البته این مقدار برای آقایان بیشتر است .بنابراین اگر می‌خواهید تمام این نواحی و یا یکی از آن‌ها را بوتاکس کنید ،بهتر است اطلاعاتی در خصوص هزینه‌های ممکن داشته باشید .

تزریق بیشتر بوتاکس به معنای بهبود کیفیت نهایی نیست

به یاد داشته باشید که این ماده  نوعی نوروتوکسین است که میتواند به کلی قالب صورت شما را بر هم زند و تزریق بیشتر ان نه از لحاظ مالی و نه جانی برای شما مفید نخواهد بود .حتی اگر تزریق به آرامی صورت گیرد ،تاثیری در نتایج نهایی نخواهد داشت .

سعی کنید ۲ تا ۴ ساعت پس از بوتاکس حالت بدن خود را حفظ کنید

این یعنی در این مدت نخوابید و یا ناحیه مورد نظر را زیاد تکان ندهید تا ماده  تزریقی به سایر نقاط اطراف حرکت نکند .

مصرف بوتاکس در طی زمان کاهش می‌یابد

اگر شما بار اول ۵ واحد تزریق کردید ،برای دفعات بعدی فقط به دو واحد نیاز خواهید داشت و تزریق مقداری بیشتر نتایج نامطلوبی را به بار خواهند آورد .

ممکن است حتی بهترین پزشکان هم اشتباه کنند

یکی از رایج ترین نگرانی‌های موجود در خصوص  این ماده  ،احتمال افتادگی پلک چشم است که در صورت تزریق عمیق بوتاکس و یا آسیب دیدگی اعصاب مربوطه بوجود می‌آید .خوشبختانه به ندرت این اتفاق می‌افتد و اثرات آن هم در طی چنیدن ماه از بین می‌روند .ممکن است پزشکتان با اطلاع از این حالت بتواند با تزریق  در سایر نواحی ،نگرانی شما را برطرف نماید .

[divider style="solid" top="20" bottom="20"]

گرداورنده :فرحناز آل احمد 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error:
در حال بارگذاری