هزینه پیکرتراشی قسمت های مختلف بدن چقدره؟!

0

هزینه پیکرتراشی

هزینه پیکرتراشی چقدر است؟ آیا با این پروسیجر آشنایی دارید؟ می دانید برای هر یک از قسمت های بدن باید چقدر هزینه پیکرتراشی بدهید؟

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - هزینه پیکرتراشی قسمت های مختلف بدن چقدره؟! پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - هزینه پیکرتراشی قسمت های مختلف بدن چقدره؟! پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - هزینه پیکرتراشی قسمت های مختلف بدن چقدره؟! نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

داشتن یک اندام ایده آل، تقریبا به یکی از دغدغه های بزرگ انسان مدرن تبدیل شده است. همه ی ما تمایل داریم که اندامی زیبا و جذاب داشته باشیم و برای رسیدن به این تصویر آرمانی از هیچ کاری هم فروگذار نیستیم. خیلی از ما رژیم غذایی می گیریم و به خودمان زحمت می دهیم.

برخی دیگر از ما به دنبال ورزش می روند و یک روتین روزانه را برای خود در نظر می گیرند تا کاهش وزن داشته باشند. اما رفع چربی های اضافه ی بدن همواره از طریق ورزش و غذا میسر نیست.

خیلی از افراد در طول مسیر کاهش وزن، به استپ وزنی می رسند و دیگر نمی توانند خود را لاغر کنند. عده ای دیگر نیز هستند که به خاطر ژنتیک و هورمون ها قادر به کاهش وزن نیستند و بدنشان نسبت به آن مقاوم است.

تمام این مشکلات باعث می شود که راه دیگری جز انجام پیکرتراشی باقی نمی ماند. در این مقاله از وب سایت زیبان می خواهیم به طور مفصل راجع به هزینه پیکرتراشی صحبت کنیم و بگوییم که برای هر یک از بخش های بدن باید چقدر هزینه کنید. با ما همراه باشید.

هزینه پیکرتراشی کل بدن

زمانی که چاقی از حد گذشته باشد و تمام بخش های بدن به یک اندازه چاق شده باشند، هیچ راه دیگری جز پیکرتراشی کل بدن باقی نمی ماند. در این پروسیجر، باید کل شکم و پهلوها، پاها و بازوها، صورت و کمر و …پیکرتراشی شود.

دوره های آموزش آنلاین 1 - هزینه پیکرتراشی قسمت های مختلف بدن چقدره؟!
هزینه پیکرتراشی

حالا باید یک نکته ی بسیار مهم را به شما بگوییم:

پیکرتراشی در واقع به روش های متنوعی انجام می شود. مثلا ممکن است که نیاز به لیپوساکشن یا لیپوماتیک یا حتی اندولیفت باشد. تعیین نوع پیکرتراشی به میزان چربی های بدن فرد و البته شرایط وی بستگی دارد.

طبیعی است که افراد چاق برای حذف چربی های اضافه نیازمند جراحی های تهاجمی تری مثل لیپوساکشن هستند. نکته این جاست که هزینه جراحی لیپوساکشن گران تر است. چرا که شامل بیهوشی می شود و ریسک بالاتری دارد. اما زمانی که چربی های موضعی دارید و می خواهید که چند سایز لاغرتر شوید، بهترین روش برای شما لیپوماتیک یا اندولیفت است که نسبت به لیپوساکشن ارزان تر هستند.

بنابراین هزینه پیکرتراشی کل بدن به نوع پیکرتراشی و میزان چربی های کل بدن بستگی دارد.

شماره های تماس سریع بهترین تخفیف های زیبایی

مرکز زیبایی قلهک:

  ☎ 02122612108 ☎ 22612171_021

  ☎09027610748

هزینه پیکرتراشی شکم و پهلو

یکی از جاهایی که متاسفانه منبع تجمع چربی هاست، نواحی شکم و پهلو است. این چربی ها روی هم انباشته می شوند و ناگهان تصویر ناخوشایندی از اندام فرد می سازند. در کمال تاسف باید اعلام کنیم که چربی های شکم و پهلو در قیاس با چربی های نواحی دیگر بدن مقاوم تر هستند و دیرتر رفع می شوند.

به همین دلیل چاره ای دیگر جز پیکرتراشی باقی نمی ماند. هزینه پیکرتراشی شکم و پهلو هم به نوع پیکرتراشی بستگی دارد.

اما اینجا به خاطر این که تمرکز روی شکم و پهلوهاست، قیمت پایین تری خواهد داشت. در صورتی که می خواهید پیکرتراشی شکم و پهلو را انجام بدهید، قبل از هر چیزی با پزشک خود مشورت کنید و مطمئن شوید که بهترین روش پیکرتراشی را انتخاب کرده اید.

دوره های آموزش آنلاین 28 - هزینه پیکرتراشی قسمت های مختلف بدن چقدره؟!

فراموش نکنید که اگر چربی های این نواحی خیلی زیاد است و عملا چاق محسوب می شوید، استفاده از روش هایی مثل اندولیفت برایتان مناسب نخواهد بود.

هزینه پیکرتراشی بازو

به عنوان یک فرد، هیچ چیز ناخوشایندتر از داشتن بازوهای چاق و افتاده نیست. به خصوص این که با گذر زمان و افزایش سن، این افتادگی بیشتر نمود پیدا می کند و ظاهرش بدتر می شود.

هم چنین باید اعلام کنیم که کاهش وزن در سنین بالاتر کار سخت تری نیز خواهد بود. چرا که سوخت و ساز بدن کاهش پیدا می کند و دفع چربی ها با سختی بیشتری صورت می گیرد.

این جاست که پیکرتراشی به سبک های مختلف می تواند بهترین راهکار شما باشد. در صورتی که تنها مشکل شما، چربی های روی بازو است، هزینه های شما چندان زیاد نخواهد بود. در ضمن می توانید از روش هایی مثل اندولیفت استفاده کنید که کاملا بدون جراحی و بیهوشی خواهد بود و در نتیجه عوارض کمتری هم دارد.

تعیین هزینه پیکرتراشی بازو به سادگی ممکن نیست. چرا که هر پزشکی ممکن است دستمزد مخصوصی بگیرد یا این که از برندهای مختلف دستگاه اندولیفت استفاده کند که طبیعتا در قیمت موثر خواهد بود.

هزینه پیکر تراشی ران پا

بیشتر مواقع، چربی های روی ران پا در زنان خیلی بیشتر از آقایان است. بنابراین مخاطب این پروسیجر، غالبا زنان هستند. آناتومی بدن زنان به گونه ای است که تجمع چربی ها در این نواحی بیشتر صورت می گیرد.

دوره های آموزش آنلاین 29 - هزینه پیکرتراشی قسمت های مختلف بدن چقدره؟!

درست مثل پیکرتراشی بازو، برای لاغری ران پا نیز لازم نیست هزینه های عجیب و غریبی داشته باشید. البته باز هم باید اشاره کنیم که این هزینه ها بسته به میزان چربی و نوع پروسیجر دارند. اما به طور کلی، معمولا لیپوماتیک یا اندولیفت برای رفع چربی های نواحی ران پا موثر هستند و لازم نیست که به سراغ جراحی لیپوساکشن بروید.

البته کمتر پیش می آید که پیکرتراشی بازو و ران پا به تنهایی صورت بگیرد چرا که افرادی که در این نواحی دچار چربی اضافه شده اند، معمولا به پیکرتراشی شکم و پهلو هم نیاز دارند.

هزینه پیکر تراشی در تهران

همان طور که در طول این متن بارها اشاره کردیم، ممکن است که هزینه پیکرتراشی متفاوت باشد. اما به طور کلی به چند فاکتور مهم بستگی دارد:

  • تخصص و مهارت پزشک
  • نوع پیکرتراشی (لیپوماتیک یا لیپوساکشن یا…)
  • دستگاه استفاده شده در طول پروسیجر

با توجه به تمام این نکات، می خواهیم یکی از بهترین مراکز پیکرتراشی در تهران را به شما معرفی کنیم:

مرکز زیبایی شریعتی واقع در شمال تهران، سال هاست که مشغول فعالیت است. همواره تلاش کرده ایم که ارائه کیفیت بالا را در کنار قیمت های مناسب داشته باشیم. تا همه بتوانند از خدمات این مرکز بهره مند شوند. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره به صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید و سوالات خود را با همکاران ما در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: