هایفو واژینال تایتنینگ چیست؟

0 636

هایفو واژینال تایتنینگ چیست؟

امروزه با تغییر ایده آل هی زیبایی شناختی عموم مردم،جراحی پلاستیک واژن نیز همچون جراحی های زیبایی صورت و بدن،از محبوبیت بالایی در بین خانم ها برخوردار شده است.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،مجهز به جدیدترین نسل

لیزر بدون درد (دستگاه اسکلپیون،مدیواستار)

☎ 22612171_021 ☎ 021-22612108

09027610748

تا مدتی قبل تنها راه لیفت واژن برای خانم ها صرفا استفاده از جراحی بودکه داریا ریسک بالای جراحی است و به دلایل فراوان ،همچون ترس بیمار از جراحی ،دوره نقاهت نسبتا طولانی و همچنین درد و خونریزی تا مدتی کیفیت زندگی و سلامتی بیمار ر تحت الشعاع قرار می داد و بعضا باعث انصراف بیمار از عمل جراحی میشد.

با ظهور لیزco2 بخشی از نگرانی های بیماران بابت عوارض و خطرات ناشی از جراحی برطرف شد و استفاده از آن برای لیفت واژن به طور چشم گیری افزایش یافت .

به نحوی که نقطه عطفی در صنعت جراحی پلاستیک و زیبایی شد.

با این حال برخی ازپارامتر های لیزر co2همچون اپراتوری نسبتا سخت،ترس از ایجاد عوارض و سوختگی توسط لیرز،کم تر بودن عمق نفوذ لیزر co2نسبت به موج اولتراسونیک و همچنین ظهور تکنولوژی هایفو در درمان افتادگی پوست،باعث شد این تکنولوژی به سرعت جایگزین لیزر co2شود.

فرسودگی و افتادگی بافت واژن چه مشکلاتی در بانوان ایجاد میکند؟

فرسودگی و افتادگی بافت واژن برای خانم ها از سن 30 سالگی شروع میشود (حتی برای خانم های باکره)

طبق آمار 90 درصد از خانم های متاهل و همچنین 80 درصد از خانم ها پس از بارداری دچار فرسودگی و افتادگی بافت واژن میشوند.

پس از ازدواج و باروری ،تولید فیبر های الاستیک داخل واژن کاهش یافته ومقداری از فیبرهای الاستیک شکسته میشوند،در نتیجه اندازه دهانه واژن افزایش می یابد .

همچنین دیواره واژن شکننده و نازک شده و در نتیجه دسترسی میکروب ها و عفونت به داخل بدن میسرمیشود .

از طرفی شکنندگی و نازک شدن دیواره وازن باعث کاهش حساسیت شبکه عصبی در واژن و نهایتا کاهش میل و لذت جنسی و همچنین مقاربت دردماک میشود که این موارد در طوانی مدت باعث اضطراب،اختلل غدد درون ریزو به دنبال آن بیخوابی و کج خلقی در بانوان میشود.

شماره های تماس سریع بهترین تخفیف های زیبایی

لیزر موهای زائد الکساندرایت 2019  ☎ 22612171_021

 تزریق بوتاکس و ژل و فیلر ☎ 02122612108 ☎

 جراحی زیبایی بینی و پلک☎ 09027610748

هایفوتراپی ، پی آرپی و میکرودرم 02166046882 ☎

در واژن های شل،بسیاری از میکروب ها،سموم،سلول های مرده پوست و مقداری از خون قاعدگی در داخل واژن باقی مانده که باعث ایجاد عوارض گوناگون ازجمله :خارش قسمت خارجی دستگاه تناسلی  ،بوی بد واژن ،عفونت گردن رحم ،فرسایش غیر قابل درمان دهانه رحم و بیماری های مزمن التهابی لگن میشود.

تنش در پیوند زناشویی

کاهش میل جنسی خانم ها که در نتیجه فرسودگی و افتادگی بافت واژن ایجاد  میشود،باعث ناراضایتی شریک جنسی شده و در نهایت منجر بهتنش در پیوند زناشویی میشود

مقالات بعدی مارا در این زمینه دنبال کنید .

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: