کی هایفوتراپی کرده و مراکز هایفو تراپی در تهران کجاست؟

کی هایفوتراپی کرده؟ بهترین دستگاه هایفو چیست؟ مراکز هایفو تراپی در تهران کجاست؟ و ده ها سوال دیگر درباره هایفو را در اینجا پاسخ داده ایم.

0

هایفو یا HIFU مخفف “سونوگرافی متمرکز با شدت بالا” است. این درمان می تواند بافت بدن را در عمق های متفاوت، بکشد، سفت کند و به بدن شکل دهد. هایفو یک درمان کاملا غیر تهاجمی است که با مورد هدف قرار دادن لایه های عمیق در پوست عمل می کند؛ این امر منجر به افزایش تولید کلاژن جدید و بازسازی کلاژن های موجود در منبع می شود. برخی اوقات به این درمان “لیفت صورت در وقت ناهار” نیز گفته می شود، زیرا بسیار سریع، بسیار قابل تحمل و بدون از کار افتادگی است. همچنین نتایج هایفو بلافاصله پس از درمان قابل مشاهده است.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - کی هایفوتراپی کرده و مراکز هایفو تراپی در تهران کجاست؟ پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - کی هایفوتراپی کرده و مراکز هایفو تراپی در تهران کجاست؟ پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - کی هایفوتراپی کرده و مراکز هایفو تراپی در تهران کجاست؟ نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

درمان هایفو برای لیفت صورت چگونه است؟

HIFU treatment 300x300 - کی هایفوتراپی کرده و مراکز هایفو تراپی در تهران کجاست؟
هایفو برای لیفت صورت

درمان هایفو برای صورت به شکل لیفت بدون جراحی و غیر تهاجمی عمل می کند. این درمان پوست را سفت تر می کند، چروک ها را از بین می برد، منافذ را کوچک می کند، و به فرم دهی خط V شکل چانه و خط فک کمک می کند. هایفو موجب بهبود و ارتقای کلی تون، منافذ، روشنایی و خاصیت الاستیکی (ارتجاعی) پوست می گردد.

 

بهترین دستگاه هایفوتراپی

2 9 300x280 - کی هایفوتراپی کرده و مراکز هایفو تراپی در تهران کجاست؟
بهترین دستگاه هایفو

در کلینیک برکه ما از یک دستگاه هایفو تراپی استفاده می کنیم که دارای نشان پزشکی CE می باشد. این دستگاه هایفو، 1.5 میلی متر درم فوقانی، 3.00 میلی متر درم تحتانی و مهمتر از همه 4.5 میلی متر سیستم آپونوروتیک عضلانی سطحی (SMAS) را مورد هدف قرار می دهد. SMAS لایه ای است که بین عضله و لایه چربی شما قرار دارد. این لایه SMAS دقیقا همان ناحیه ای است که یک جراح پلاستیک با استفاده از چاقوی جراحی تحت عمل جراحی قرار می دهد تا پوست را سفت و کشیده کند. مزیت هایفو این است که می تواند این لایه را بدون برش و چاقوی جراحی مورد هدف قرار دهد، و همین امر موجب می شود بیمار بدون طی کردن دوران از کار افتادگی، به کار و فعالیت های روزانه خود ادامه دهد. این بدان معنی است که شما می توانید ضمن این که هیچ گونه خطر مرتبط با جراحی از جمله عفونت، زخم، تورم و غیره را متحمل نشوید، نتایج عالی و مطلوب نیز کسب کنید.

 

هایفو دور چشم

IMG 7556 300x168 - کی هایفوتراپی کرده و مراکز هایفو تراپی در تهران کجاست؟
هایفو دور چشم

ما با استفاده از دستگاه هایفوتراپی، با توجه به کارتریج باریکی که دارد و به ما اجازه می دهد به ناحیه ظریف و حساس دور چشم دسترسی پیدا کنیم، حتی می توانیم اطراف چشم شما را نیز درمان کنیم. به ویژه اگر می خواهید لیفت پلک فوقانی انجام دهید، این درمان بهترین نتیجه را در پی دارد.

 

شروع اثر هایفوتراپی

این درمان فوق العاده سریع است و نتایج آن را می توانید بلافاصله رویت کنید، البته این موضوع بسته به سطح شلی و افتادگی پوست شما نیز دارد.

این درمان به عنوان “لیفت صورت در وقت ناهار” نیز شناخته می شود، زیرا بسیار سریع است و می توانید بلافاصله پس از آن به کار خود باز گردید و روز خود را ادامه دهید.

 

عوارض هایفو

IMG 7559 300x169 - کی هایفوتراپی کرده و مراکز هایفو تراپی در تهران کجاست؟
عوارض هایفو

برخی از افراد ممکن است قرمزی خفیفی را تجربه کنند و یا ممکن است روز بعد از درمان هایفو نیز دچار کبودی در ناحیه درمان شوند. که البته همگی این موارد کوتاه مدت و گذراست و پیش بینی می شود پس از 2 الی 3 روز برطرف شوند.

 

فیلم لیفت صورت بدون جراحی (هایفو)

در ویدئوی زیر می توانید فرایند درمان هایفو را مشاهده نمایید:

هایفو لاغری

HIFU 300x170 - کی هایفوتراپی کرده و مراکز هایفو تراپی در تهران کجاست؟
هایفو لاغری

کارتریج های 9 میلی متر و 13 میلی متر دستگاه هایفوتراپی برای بدن مورد استفاده قرار می گیرد، در اینجا از انرژی هایفو به منظور مورد هدف قرار دادن لایه چربی و از بین بردن سلول های چربی استفاده می شود. از آنجایی که هایفو یک درمان غیر جراحی و در عین حال اثربخش در زمینه لیفتینگ است، برای بادی کانتورینگ یا شکل دادن به بدن پس از بارداری و بزرگ شدن شکم، از بین بردن چربی شکم، رفع شلی و افتادگی بازوها، ران ها و زیر باسن یک درمان منتخب محسوب می گردد. هایفو یک درمان بسیار موثر برای کاهش سایز و کاهش چربی است که در عین حال پوست را سفت و مستحکم نیز می سازد!

 

آیا هایفوتراپی درد دارد؟

HIFU woman Faceshutterstock 1131233324 1 300x200 300x200 - کی هایفوتراپی کرده و مراکز هایفو تراپی در تهران کجاست؟
هایفوتراپی درد دارد

دستگاه هایفوی ما شات با سرعت های بالاتر و فواصل کوتاهتر بین هر شات ارائه می دهد. این بدان مفهوم است که برای بیمار بسیار راحت و قابل تحمل است، در واقع بسیار راحت تر و کم درد تر از بسیاری از درمان های هایفوی موجود در بازار است.

شماره های تماس سریع بهترین تخفیف های زیبایی

مرکز زیبایی قلهک:

  ☎ 02122612108 ☎ 22612171_021

  ☎09027610748

 

نظر مردم در مورد هایفو

برخی افراد این درمان را مانند احساس پالس های الکتریکی کوچک یا یک خراش کوچک توصیف می کنند. این درمان بدون درد نیست، اما کاملا قابل تحمل است و ممکن است در نواحی مختلف صورت و بدن تان متفاوت باشد.

 

بهترین مرکز هایفوتراپی در تهران کجاست؟

HIFU deal banner 300x182 - کی هایفوتراپی کرده و مراکز هایفو تراپی در تهران کجاست؟
هایفو

درست همین جا! برای ارتباط با ما یا گرفتن مشاوره رایگان می توانید به این صفحه مراجعه نمایید.

 

هزینه هایفو

قیمت های درمان هایفوتراپی با توجه به تکنولوژی ای که در کلینیک استفاده می شود، و ناحیه تحت درمان متفاوت است. برخی از دستگاه ها قدرتمند تر، کم درد تر و موثر تر از سایرین هستند. ما پیشنهاد می کنیم که تمرکز خود را بر روی تکنولوژی به کار رفته در دستگاه قرار دهید تا نتایج بهتری حاصل شود. جهت اطلاع از هزینه هایفو اینجا کلیک کنید.

 

بهترین دستگاه هایفو چیست؟

برخی از دستگاه های هایفوتراپی بخشی از یک دستگاه مولتی پلتفرم (چند کاربره) می باشند. این دستگاه ها کمتر قدرتمند هستند، زیرا تکنولوژی های مختلف را در یک دستگاه ارائه می دهند (به عبارت دیگر آچار فرانسه هستند!). بهترین دستگاه هایفو، دستگاهی است که به صورت اختصاصی برای تکنولوژی هایفو ساخته شده باشد. تنها در این صورت درمان بسیار موثر خواهد بود. در ابتدا ممکن است هزینه کمی بیشتر به نظر برسد، اما نیاز به درمان کمتری پیدا می کنید، ضمن این که نتایج بهتر را سریعتر مشاهده می کنید.

 

موارد منع هایفو

stop sign - کی هایفوتراپی کرده و مراکز هایفو تراپی در تهران کجاست؟
موارد منع هایفو

دستگاه های هایفوتراپی بسیاری در بازار وجود دارد و تعداد زیادی از این دستگاه ها کپی هستند! در بهترین حالت این دستگاه های کپی ناکارآمد هستند و در بدترین حالت خطرناک اند، این به این دلیل است که عمق هایی که در کارتریج ادعا می کنند، اشتباه و دروغ است. اما چنانچه یک دستگاه پزشکی مشخص توسط یک متخصص حرفه ای آموزش دیده در این زمینه استفاده شود، در این صورت می توان این درمان را یک جایگزین بسیار امن و موثر برای جراحی دانست.

امیدواریم این مطلب توانسته باشد به سوالات و ابهامات شما در خصوص درمان هایفوتراپی پاسخ داده باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این درمان و همچنین اطلاع از قیمت و هزینه آن، لطفا به این لینک مراجعه نمایید (کلیک کنید).

زیبا باشید و زیبا بمانید…

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منبع:

لینک پیوند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: