مرجع زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,لیزر مو،جراحی زیبایی،تخفیف لیزر موهای زائد در تهران، بهترین مرکز لیزر مو در تهران،دستگاه لیزر بدون درد،اقدامات قبل از لیزر مو، مرکز لیزر شریعتی

آشنایی با مراکز تخصصی استاندارد و برتر لیزر موهای زاید مشهد

0 2
رای دادن به این پست

download

سایت تخصصی پوست و مو و زیبایی زیبان ،مرجع اطلاع رسانی به عموم مردم دوستار زیبایی مفتخر است شما را با مطب تخصصی لیزر موهای زاید مشهد زیر نظر دکتر زهرا خانی دانش آموخته ی یکی از معتبرترین دانشگاههای ایران و عضو انجمن متخصصین پوست ایران همراه با پرسنلی مجرب وآموزش دیده آشنا نماید. این مرکز و خدمات لیزر موهای زاید آن با جدیدترین تکنولوژیهای برتر دنیا و دستگاههای مختلف لیزرهای الکساندریت و دایود علاوه بر تامین نیازهای مردم وبالا بردن دانش پزشکیشان آنان را در جهت انتخابی آگاهانه یاری می نماید.


تخفیفات ویژه بهار در مرکز زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل

الکساندرایت در ایران (اسکلپیون، مدیواستار 2018)

 22612171_021  021-22612108

09027610748


 


۳ روش برای درمان موهای زاید موثر است: دارو درمانی،الکترولیز و لیزر. لیزر موهای زائد رابسیار ظریف و نازک می‌کند اما باعث از بین رفتن آنها نمی‌شود. معمولا برای لیزر ۴ تا ۶ جلسه کافیست کهماهی یک‌بار برای صورت و ۳ ماه یک بار برای بدن لیزر را تکرار می‌کنیم.  البتهدر صورتی که فرد مشکل هورمونی داشتهباشد احتمال بازگشت موهای زائد خیلی بیشتر است و لیزر موهای زائدتاثیرینخواهد داشت،پس در این مورداگر کسی طی آزمایشاتی که باید انجام بدهد مشخص شد که مشکل هورمونی ندارد می‌تواند لیزر را شروع کند امابه این نکته توجه داشته باشیم که لیزر،موهای زائد را صفر نمی‌کند.

دکتر زهرا خانی متخصص پوست و مو زیبایی و لیزر درمانی و جراحی

دارای دستگاه دایود با تکنولوژی دایود لیزر الیو 

 

برای دیدن لیست قیمتها شماره تماس و کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاهها اینجا کلیک کنید

The laser emits an invisible light which penetrates the skin without damaging it. At the hair follicle, the laser light absorbed by the pigments is converted into heat. This heat will damage the follicle.

laser-amended-2

%d9%84%db%8c%d8%b2%d8%b12

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error:
در حال بارگذاری