مرجع زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,لیزر مو،جراحی زیبایی

آشنایی با مراکز تخصصی،استاندارد و برتر لیزر موی زائد تهران (جردن)

رای دادن به این پست

matab-salon

سایت تخصصی پوست و مو و زیبایی زیبان ، مرجع اطلاع رسانی به عموم مردم دوستدار زیبایی مفتخر است شما را با مطب تخصصی لیزر موهای زاید تهران آشنا نماید.


تخفیفات ویژه بهار در مرکز زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل

الکساندرایت در ایران (اسکلپیون، مدیواستار 2018)

 22612171_021  021-22612108

09027610748


 

این مرکز و خدمات لیزر موهای زاید آن با جدیدترین تکنولوزی های برتر دنیا و دستگاه های مختلف لیزر الکساندریت و دایود علاوه بر تامین نیازهای مردم  و بالا بردن دانش پزشکی شان ،آنان را در جهت انتخابی آگاهانه یاری مینماید.


 

تاثیرگذاری لیزرموهای زاید

لیزر موهای زاید را کم و نازک می کند و درصورتی که جلسات لیزردرمانی را که عموما بین چهار تا شش جلسه و به فواصل زمانی ماهی یک بار انجام می گیرد را تکمیل نمایید ؛ با از بین بردن فولیکولهای مو به بهترین میزان اثربخشی دست می یابید .قبل از شروع درمان ؛ ازمایشات هورمونی را زیر نظر پزشک به عمل اورید تا اختلالات هورمونی باعث رویش مجدد موها نگردد.

بهتر است این کار را در مطبهای تخصصی انجام دهید زیرا پزشک و دستیاران پزشک شناخت دقیقی از دستگاهها دارند.در انتخاب دستگاه لیزر موهای زاید دقت کنید زیرا بعضی از دستگاهها نظیر ای پی ال سیستمهای نوری دارند که به اندازه لیزر قدرت ندارند ؛ دستگاههای لیزرانواع مختلفی دارند که از آن جمله می توان دایود و الکساندریت رانام برد.

این دستگاهها با دارا بودن طول موجهای مختلف هر یک به یک نوع تیپ پوستی اختصاص داده می شود .انتخاب نوع لیزر با درمانگر می باشد .

The laser emits an invisible light which penetrates the skin without damaging it. At the hair follicle, the laser light absorbed by the pigments is converted into heat. This heat will damage the follicle.

laser-amended

 

%d9%84%db%8c%d8%b2%d8%b12


قیمت و هزینه لیزر درمانی ؛ بسته به جثه و وسعت ناحیه درمان ؛ نوع لیزر و تعداد جلسات درمانی مورد نیاز برای هرشخص متفاوت است.

دقت کنید که لیزر موهای زاید در این شعبه با دستگاه الکساندریت/ ان دی یاگ و دایود انجام میگیرد. برای دیدن لیست قیمت ها، شماره تماس و کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه ها اینجا کلیک کنید.

 


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.
error:
در حال بارگذاری
عنوان منو
@tehranskin