مرجع زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,لیزر مو،جراحی زیبایی

مشاوره مجازی پوست قسمت پانزدهم

مشاوره مجازی پوست قسمت پانزدهم
رای دادن به این پست

مشاوره مجازی پوست قسمت پانزدهم

یکی از بهترین راه ها برای خونرسانی بیشتر به پوست،در سنین بالا فانجام ورزش ها و نرمش های مخصوص پوست است و عامل دیگر تابش شدید نور خورشید به پوست است که باعث ایجاد پیری زودرس میشود .

نور آفتاب تا حدی برای پوست لازم و مفید است اما زیاد از حد آن علاوه بر این که پوست را دچار اختلال مثل لک ،مک و تیرگی میکندد باعث میشود پوست خشک شود و رطوبت خود را از ذست دهد و همین امر باعث شکسته شدن پوست میشود . باز هم در این جا هم کرم های مرطوب کننده به علاوه کرم های ضد آفتاب میتوانند از پیری پوست جلوگیری کنند.

خانم هایی که دچار افسردگی و یا هرنوع بیماری روحی دیگر هستند،پوست صورتشان هم افتاده میشود و چین و چروک ها بیشتر از گذشته نمایان میشود .

درحقیقت ،چهره این افراد بیش تر از خودشان افسرده میشود . یا حتی یک مریضی دیگر همانند سرماخوردگی هم روی طراوت و تازگی پوست تاثیر میگذارد.

عامل دیگری که در سلامت پوستمان تاثیر میگذارد ،داشتن استراحت و خواب کافی است . زیاد کارکردن و کم خوابیدن ،شادابی پوست شمارا میگیرد .

پوست خسته میشود،رفته رفته فرسوده میشود و پیر میشود .حداقل در شبانه روز باید ۸ ساعت بخوابید تا شادابی به پوست شما برگردد .

سعی کنید کم تر اخم کنید یا چشمان خود را زیاد جمع  نکنید و یا ابروهای خود را به طرف بالا نکشید . این اعمال باعث میشود برروی پوست چین و چروک هایی ایجاد شود که به سادگی نمیتوان آن ها را از بین برد و متاسفانه این گونه چین و چروک ها ممکن است در سنین پایین هم ایجاد شوند .

و اما خانم هایی که سیگار میکشند و یا اعتیاد دارند باید بدانند که چهره آن ها  زود تر از بقیه خانم ها شکسته میشود .

سیگار یا بعضی از مواد مخدری که بعضی از خانم ها استفاده میکنند در بدن ،سم های زیادی تولید میکند که این سم ها باعث تخریب شدن پوست بدن میشود و بیشتر از نقاط دیگر بدن درچهره خود را نشان میدهد.

زیبایی ،لطافت،طراوت و رطوبت پوست گرفته میشود فپوست تیره و بد رنگ میشود و در این جا تنها راه حل برای جلوگیری از پیری پوست تنها ترک سیگار یا ترک اعتیاد است و در این جا با مواد آرایشی و کرم و خوردن مواد غذایی مختلف هیچ کمکی به پوستتان نمیکند .

برای آنکه جوان بمانید انجام دادن کارهایی که ذکر شد سخت نیست و مطمئن باشید در مدت کمی نتیجه رسیدگی های خود را خواهید دید .

گاهی اوقات خانم ها به خاطر چاقی و برای این که وزن را به حد معمول برسانند رژیم غذایی میگیرند اما کسانی که بیشتر از حد معمول وزن کم میکنند این امر باعث میشود پوست صورتشان پیر شود و چروک بخورد.

خانم هایی که قصد دارند رزیم بگیرند و در نتیجه نگران سلامت پوست خود هستند بدانند میتوانند در زمان رژیم گرفتن از ماست استفاده کنند تا پوستشان آسیب نبیند . ماست موجب میشود تا کلسیم و ویتامین B به راحتی جذب شود و طراوت و شادابی پوست شما هم حفظ خواهد شد.

بنابراین میتوانید با خوردن ماست از ایجاد چین و چروک پوست و پیری پوست جلوگیری کنید .

معمولا پوست هایی چین و چروک میخورد که خشک است که البته خانم ها برای رفع خشکی پوست باید به مواد آرایشی که استفاده میکنند دقت کنند .

این افراد باید از محصولاتی استفاده کنند که در طول  روز رطوبت پوست را حفظ کند این محصولات به راحتی در پوست جذب میشود و دوام بیشتری خواهد داشت .

در کل برای پوست های خشک کرم های مرطوب کننده توصیه میشود و نگذارند هرگز پوستشان خشک باقی بماند.

مرطوب کننده  خوب باید به راحتی جذب پوست شود اگر مرطوب کننده جذب نشود صورت و دست ،ظاهری براق و چرب پیدا میکند و این احساس خوشایندی به شخص نمیدهد .

مرطوب کننده خوب باید به راحتی خوب شسته شود برای دست یا صورت ،مرطوب کننده کرم یا پماد مناسب تر است .

درصورتی که مرطوب کننده ایجاد خارش یا قرمزی یا جوش کند استفاده از آن را قطع کنید .

پوست بعضی میوه ها مثل ،سیب ،خیار ،گلابی را بر روی پوست بگذارید تا رطوبت پوست حفظ شود . و بعضی از میوه ها مثل هلو ،زردآلو،توت فرنگی را به صورت قطعه قطعه برروی پوست بگذارید تا پوستتان تقویت و مرطوب شود .

مقالات بعدی مارا دنبال کنید .

 


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.
error:
در حال بارگذاری
عنوان منو
@tehranskin