مرجع زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,لیزر مو،جراحی زیبایی

عمل زیبایی ساق پا

عمل زیبایی ساق پا
رای دادن به این پست
عمل جراحی ران و ساق پا

عمل جراحی ران و ساق پا

عمل زیبایی ساق پا
افرادی که ساق پای کوچک و لاغری دارند معمولاً به دنبال راه حلی برای برطرف کردن این مشکل می گردند. برای حل این مشکل راه حل های مختلفی ارائه شده که مهم ترین و موثرترین آنها عمل زیبایی ساق پا است. عمل زیبایی ساق پا به دو دسته تقسیم می شود.

۱- تزریق چربی در ساق پا

۲- پروتز ساق پا.

همچنین افرادی که پاهای بزرگ و چاقی دارند دوست دارند پاهای لاغرتر و خوش فرم تری داشته باشند که برای این مورد هم عمل زیبایی ساق پا صورت می گیرد که به آن لیپوساکشن ساق پا می گویند. این عمل بدین صورت است که چربی های ساق پا را با دستگاه ساکشن به بیرون می کشند و فرم جدیدی به ساق پا می دهند.
در ادامه به بررسی هر یک از موارد اشاره شده می پردازیم و با ویژگی های هر یک بیشتر آشنا می شویم.

تزریق چربی در ساق پا

تزریق چربی در ساق پا یکی از مرسوم ترین روش های عمل زیبایی ساق پا محسوب می شود. زیرا عوارض کمتری نسبت به پروتز ساق پا دارد. در این روش چربی مورد نیاز از بدن خود شخص (شکم، پهلوها یا ران ها) گرفته می شود و در قسمت پشت ساق پا به طور یکنواخت تزریق می شود. به همین دلیل سلول های وارد شده به قسمت ساق پا با مکانیسم بدن شخص کاملاً سازگار بوده و هیچ عوارض بعدی را از این حیث به دنبال نخواهد داشت. این روش از عمل زیبایی ساق پا بین ۱ الی ۲ ساعت به طول می انجامد ولی نیازی به بستری در بیمارستان بعد از جراحی نخواهد بود. البته با توجه به اینکه چربی ها از بدن خود شخص گرفته می شود و نمی شود انتظار داشت تمامی سلول های موجود در بافت ها زنده بمانند. معمولا بین ۳۰ تا ۷۰ درصد سلول ها زنده می مانند. اگر درصد قابل توجهی از سلول ها زنده بمانند یک جلسه جراحی شما را به نتیجه دلخواه می رساند. در غیر این صورت ممکن است نیاز باشد جلسات دیگری برای تزریق چربی در ساق پا انجام شود.


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.
error:
در حال بارگذاری
عنوان منو
@tehranskin