مرجع زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,لیزر مو،جراحی زیبایی

تغییر جنسیتی از ظاهری مردانه به یک زن

تغییر جنسیتی از ظاهری مردانه به یک زن
رای دادن به این پست

چگونه از ماهیت مردانه ی خود خارج شوید و به یک زن تبدیل شوید؟

تغییر جنسیتی از یک مرد به زن و در واقع یک زن ترنس، فرآیندی تخصصی است. برخی از افراد تحت عمل جراحی قرار می گیرند و دیگران با هورمون درمانی به نتیجه می رسند. این عمل بسیار پرهزینه، ریسکی و طولانی مدت است، ولی در پایان نتایجی تحسین برانگیز می آفریند. صبور باشید و اطراف خود را با حامیان تان پر کنید.


تخفیفات ویژه عید در مرکز زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل

الکساندرایت در ایران (اسکلپیون، مدیواستار 2018)

 22612171_021  021-22612108

09027610748


 

تغییر جنسیتی از ظاهری مردانه به یک زن

تغییر جنسیتی از ظاهری مردانه به یک زن

  • از تصمیم خود برای انجام این کار اطمینان حاصل کنید. پول و زمان زیادی را صرف فکر کردن و مشورت کردن با پزشکان و افراد نزدیک تان کنید. به یاد داشته باشید موقعیت کسی که دو جنسی است با کسی که قصد تغییر جنسیت اش را دارد کاملا متفاوت است.
  • تا جائیکه امکان دارد درمورد این فرآیند مطالعه کنید، از مزایا، معایب و هزینه های این روش مطلع شوید. وب گردی کنید و اطلاعات مفید از مراکز و گروه های وابسته در این پروسه جمع آوری کنید. در موتور های جستجوگری مانند گوگل کلماتی مانند ” تغییر جنسیت”، “تبدیل شدن مرد به زن” ، “LGTBQ” جست و جو کنید. هر ترنسی ویژگی های مخصوص به خود را دارد نیازی به کاشت سینه و یا رفع مو های زائد نیست. مطالعه سبب می شود با آگاهی دست به عمل بزنید.
  • با ظاهر جدید تان تصمیم بگیرید که کجا و کی و چطور با خانواده و دوستان تان مواجه شوید. فقط دوستان نزدیک کافی هستند و نیازی نیست برای همه ی افرادی که می شناسد موضوع را مطرح کنید. به افراد تک تک خبر دهید و یا همه را در یک مکان جمع کنید و خبری کلی به آن ها بدهید. به آن ها اجازه دهید تا موضوع را هضم کنند.
  • به یاد داشته باشید که این عمل بسیار پرهزینه است. با شرکت های بیمه صحبت کنید، در صورت تمایل آن ها تنها بخشی از هزینه و نه همه ی آن را متقبل می شوند. از آنها در مورد قبول عمل هایی مانند، کاشت سینه، لیزر موهای زائد و هورمون درمانی سوال کنید. در صورت رد کردن تان نا امید نشوید. با سعی و تلاش و ذخیره کردن پول های تان برای عمل آماده شوید.
  • قبل از دریافت هورمون های زنانه روی صدا و حالات خود کار کنید. کاهش وزن در هنگام دریافت هورمون کاری دشوار است! با صدایی تیز و زنانه صحبت کنید. دو انگشت خود را زیر حنجره ی خود بگذارید و به سمت بالا بکشید و صحبت کنید به مرور زمان، بدون کمک دست، ماهیچه های این قسمت حنجره را به سمت بالا حل می دهند.
  • قبل از دریافت هورمون و یا جراحی حتما با پزشکی متخصص و باتجربه در ابن باره مشورت کنید. در صورت نیاز در گروه هایی که عضو هستید از دوستان تان بهترین پزشکان را جست و جو کنید.
  • وقت خود را برای مشورت با پزشک خود صرف کنید، در جلسات متعدد با او از خواسته و یا در صورت منزجر بودن از آلت خود با او سخن بگویید. در پایان او متوجه بیقراری جنسیتی شما خواهد شد. تقریبا ۶ ماه باید این روند را تحمل کنید، با خودتان و پزشکتان رو راست باشید، بیقراری جنسیتی به معنای اختلال روانی شما نیست، پزشکان با استفاده از اطلاعاتی که از شما دریافت می کنند به تجویز دارو، قرص ها و هورمون ها می پردازند.
  • با ادامه ی این جلسات و تاکیید شما از نارحتی و انزجار از وضعیت تان، پزشک تان هورمون درمانی برای شما تجویز می کند و شما را تحت نظر متخصصی در این زمینه قرار می دهد. در صورتی که بلوغ خود را مسدود نکرده باشید، آنها را مسدود خواهند کرد.
  • متخصص شما، از شما می خواهد که به مدت ۲ سال به عنوان یک زن در اجتماع و محل کار و در بین خانواده ی خود ظاهر شوید. در صورتیکه در این مدت زمان شما به خوبی از پس خود برآمدین دریافت هرمون ها و تغییر صدا آغاز خواهد شد.
  • سپس تمام مراحل عمل های جراحی مانند؛ کاشت سینه، لیزر موهای زائد، عمل حنجره و در آخر واژینو پلاستی انجام خواهند شد.

لینک منبع

محقق : میترا کرمانیان


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.
error:
در حال بارگذاری
عنوان منو
@tehranskin