ویژگی های یک مرکز لیزر موهای زائد خوب | بهترین مرکز لیزر اصفهان

در این مطلب ابتدا روش های یافتن بهترین مرکز را به شما آموزش می دهیم و سپس شما را با ارزانترین و بهترین مرکز لیزر در اصفهان آشنا می کنیم.

0

تصمیم گیری برای این که موهای زائد خود را نزد کدام مرکز، لیزر کنید، تصمیمی است که نباید عجولانه و سرسری گرفته شود. با پیروی از نکاتی که ما در این مطلب گردآوری کرده ایم، می توانید با اطمینان خاطر بهترین مرکز لیزر که هم معتبر و هم قابل اعتماد است را برای لیزر موهای زائد خود بیابید.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - ویژگی های یک مرکز لیزر موهای زائد خوب | بهترین مرکز لیزر اصفهان پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - ویژگی های یک مرکز لیزر موهای زائد خوب | بهترین مرکز لیزر اصفهان پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - ویژگی های یک مرکز لیزر موهای زائد خوب | بهترین مرکز لیزر اصفهان نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

در ابتدا روش های یافتن بهترین مرکز را به شما آموزش می دهیم و سپس شما را با بهترین مرکز لیزر در اصفهان آشنا می کنیم.

 

چگونگی پیدا کردن بهترین مرکز لیزر

cynosure elite laser hair removal treatment in abu dhabi 1 in al maqta 59c639f5eb7c1 original - ویژگی های یک مرکز لیزر موهای زائد خوب | بهترین مرکز لیزر اصفهان
مرکز لیزر خوب

1- یافتن مراکز خوشنام و معتبر

نخستین گام، یافتن مراکزی است که از نظر سابقه کار لیزر موهای زائد، پر آوازه و خوشنام باشند. بهترین و تنها راه این است که از دوستان و آشنایانی که به مراکز لیزر موهای زائد مراجعه کرده اند، پرس و جو کنید.

ممکن است بسیاری از افراد چنین فردی را سراغ نداشته باشند و به همین علت دست به جستجو در اینترنت بزنند. نقشه گوگل در این زمینه می تواند بسیار موثر باشد. هنگامی که شما واژه “لیزر موهای زائد” را در این سایت تایپ کنید، فهرستی از تمامی مراکز معتبر که در زمینه لیزر موهای زائد فعالیت دارند را بر اساس موقعیت جغرافیایی تان به شما نشان خواهد داد.

بدین ترتیب می توانید فهرستی از مراکزی که به منطقه شما نزدیک تر است را انتخاب و یادداشت نمایید.

2- بررسی نظرات کاربران در سایت ها

شما به راحتی می توانید به تایپ واژه “لیزر موهای زائد” در گوگل به سایت هایی هدایت شوید که بعضا در قسمت نظرات، کاربران بسیاری تجربیات یا نظرات خود را در اختیار سایر کاربران قرار داده اند. همیشه به خاطر داشته باشید که نظرات افراد مختلف، بهترین معیار برای سنجش هر چیزی است.

ما برای شما چنین امکانی را فراهم کرده ایم و شما به راحتی می توانید نظرات کاربران، سوالات متداول، تجربیات افراد و مقالات متعددی را در زمینه لیزر موهای زائد مطالعه کنید. همچنین فهرستی از بهترین مراکز لیزر در سرتاسر ایران را در اختیارتان قرار داده ایم که به راحتی می توانید نزدیک ترین مرکز به شهر یا محله خود را انتخاب کرده و به آنجا مراجعه نمایید.

 3- تماس با مراکز لیزر منتخب

اکنون شما یک فهرست از مراکز لیزر موهای زائد در دست دارید و قصد دارید اطلاعات بیشتری در مورد آن ها کسب نمایید. گام بعدی این است که پیش از مراجعه حضوری، با این مراکز تماس تلفنی بگیرید تا چنانچه هریک از مراکز، معیارهای تان را برآورده نکرد، آن را از لیست خط بزنید.

سوالاتی که می توانید به صورت تلفنی بپرسید، عبارتند از:

 • نام و تخصص شخصی که با او صحبت می کنید
 • نام و تخصص پزشکی که کار لیزر موهای زائد را انجام می دهد
 • این که چه نوع دستگاه های لیزری در مرکزشان وجود دارد و آیا دارای تاییدیه FDA است یا خیر
 • نام تجاری دستگاه های لیزر موهای زائد
 • این که چه مدت در زمینه لیزر موهای زائد فعالیت دارند و تعداد مراجعینی که خدمات لیزر دریافت کرده اند
 • این که آیا تست و مشاوره رایگان انجام می دهند یا خیر

مراکز لیزر موهای زائد قادر نیستند اطلاعات دقیقی در خصوص هزینه لیزر و تعهدات جلسات مورد نیاز به شما ارائه دهند. زیرا بدون ارزیابی شخصی شما، پاسخ دادن به آن ها غیر ممکن است. بنابراین، این امر مستلزم مراجعه حضوری است.

شماره های تماس سریع بهترین تخفیف های زیبایی

مرکز زیبایی قلهک:

  ☎ 02122612108 ☎ 22612171_021

  ☎09027610748

4- مشاوره حضوری با مراکز لیزر منتخب

پیش از شروع درمان های لیزر موهای زائد، باید برای مشاوره اولیه مراجعه کنید. این مشاوره نباید به صورت تلفنی باشد و نیاز به مراجعه حضوری دارد.

مشاوره اولیه به شما این امکان را می دهد که تمامی سوالاتی که در خصوص لیزر موهای زائد تان دارید را بپرسید. شما باید این مشاوره را مستقیما با فردی انجام دهید که قرار است درمان لیزر شما را انجام دهد.

سوالاتی که باید حین مشاوره بپرسید:

 • تخصص شما چیست؟
 • از چه نوع دستگاه هایی استفاده می کنید؟ الکساندرایت، اندیاگ، روبی، آی پی ال یا دایود؟
 • برند دستگاه لیزر تان چیست؟ (منظور کارخانه سازنده است، نه نوع لیزر)
 • مزایای این دستگاه به نسبت سایر دستگاه های موجود در بازار چیست؟
 • چند سال سابقه کار با این دستگاه را دارید؟
 • چه تعداد افراد را با این دستگاه درمان کرده اید؟
 • آیا دستگاه لیزر تان دارای تاییدیه FDA است؟
 • آیا پوست و موی من برای لیزر موهای زائد مناسب است؟
 • من چه انتظاراتی از درمان می توانم داشته باشم؟
 • برای رسیدن به نتیجه دلخواه، به چه تعداد جلسه لیزر نیاز دارم؟
 • اگر به نتیجه دلخواه نرسم، راهکار شما چیست؟
 • هزینه کل درمان لیزر موهای زائد من چقدر خواهد شد؟
 • لیزر موهای زائد چقدر دردناک است؟
 • آیا جهت کاهش درد و ناراحتی از بی حس کننده استفاده می کنید؟
 • عوارض جانبی احتمالی لیزر موهای زائد چیست؟
 • آیا در طول فرایند لیزر از سیستم های خنک کننده استفاده می کنید؟
 • آیا شما برای کاهش دائمی مو، تضمینی می دهید؟
 • اگر دچار سوختگی شوم، چه راهکاری دارید؟

حتما نسبت به این موضوع اطمینان حاصل کنید که فردی که به سوالات شما پاسخ می دهد، یک متخصص کاملا واجد شرایط و آموزش دیده در زمینه لیزر باشد تا آسیب های احتمالی ناشی از خطاهای درمان در شما به حداقل برسد.

پاسخ هایی که دریافت می کنید را صرفا صحیح تلقی نکنید!

هیچ گاه همگی پاسخ های متخصصین یا کادر مرکز لیزر موهای زائد را به عنوان صحیح ترین پاسخ در نظر نگیرید. افراد ممکن است بعضا ادعاهای بر پایه بازاریابی داشته باشند که لزوما درست نیست. همچنین ممکن است در تلاش جهت افزایش درآمد، شما را گمراه کنند و اطلاعات نادرستی به شما بدهند. البته این موضوع در خصوص همه پزشکان صدق نمی کند و تنها در موارد نادر اتفاق می افتد.

تحقیقات بالینی متعددی در خصوص اثربخشی لیزر موهای زائد بر روی انواع پوست و عوارض آن صورت گرفته است و در نهایت مناسب بودن آن به اثبات رسیده است. پس از مشاوره اولیه، نوبت به جمع بندی و تصمیم گیری است.

5- لزوم انجام تست پچ

پچ تست، یک آزمون ساده و معمولی است که بر روی تکه کوچکی از ناحیه درمان صورت می گیرد. تست پچ، این امکان را به پزشک می دهد که طیف وسیعی از تنظیمات لیزر را بر روی پوست شما امتحان کند تا متوجه چگونگی واکنش پوست تان به درمان شود.

توصیه می کنیم تست پچ را در ناحیه ای انجام دهید که در معرض دید عموم نیست. پس از این تست، باید زمان بدهید تا چگونگی واکنش پوست شما مشخص گردد. معمولا یک هفته، زمان مناسبی است.

نکته: برای شروع درمان عجله نکنید و اجازه دهید دست کم چند روز (ترجیحا یک هفته) از تست پچ تان سپری شود تا نسبت به واکنش های ایجاد شده مطلع شوید.

6- تصمیم گیری درست و اصولی

کلیه اطلاعات مراکز لیزر منتخب خود را اعم از نام مرکز، تاریخ مشاوره، نکات کلیدی مکالمه و غیره را در برگه ای یادداشت کنید تا بتوانید به راحتی آن ها را با یکدیگر مقایسه کرده و تصمیم درستی اتخاذ نمایید.

بسیار حائز اهمیت است که همه موارد را در یادداشت های خود قید کنید تا بتوانید کارآمد بودن یا ناکارآمدی مرکز لیزر موهای زائد را مشخص نمایید.

 

مشخصات یک مرکز لیزر بد

men and laser hair removal small - ویژگی های یک مرکز لیزر موهای زائد خوب | بهترین مرکز لیزر اصفهان
لیزر ارزان

چنانچه حین بازدید از یک مرکز لیزر موهای زائد، به هریک از علائم هشدار دهنده زیر برخوردید، در خصوص درمان در آن مرکز باید بیشتر فکر کنید:

1- شما را مجبور به تصمیم گیری کنند

مانند هر ارائه دهنده خدمات دیگر، مراکز لیزر موهای زائد نیز با ارائه خدمات لیزر کسب درآمد می کنند. برخی از آن ها با پیروی از اصول اخلاقی این خدمات را ارائه می دهند و برخی دیگر با ارائه اطلاعات غلط، مراجعین را گمراه می کنند. برخی دیگر نیز اطلاعات دقیقی در اختیار تان قرار می دهند، اما در تلاشند که شما را به یک منبع درآمد تبدیل کنند.

تعداد کمی از مراکز لیزر موهای زائد با توضیح این که هزینه های درمان شما تا پایان چقدر می شود، شما را مجبور به پرداخت هزینه در مشاوره اولیه می سازند.

چنانچه کارکنان مرکز لیزر به هر طریقی شما را وادار به دریافت خدمات در مرکز خود کنند، از خودتان بپرسید که آیا این ها همان کسانی هستند که بتوان برای لیزر موهای زائد بدانها اعتماد کرد یا خیر. توصیه ما این است که در شرایطی که مجبور به پذیرش درمان شدید، آن مرکز را از لیست خود حذف کنید.

2- به شما وعده رفع دائمی موهای زائد تان را بدهند

از لحاظ پزشکی، لیزر موهای زائد به عنوان یک روش دائمی در رفع موهای زائد محسوب نمی شود. بر اساس قوانین FDA، لیزر تنها به عنوان روشی برای “کاهش دائمی موهای زائد” تلقی می گردد.

تفاوت بسیاری در “رفع دائمی موهای زائد” و “کاهش دائمی موهای زائد” وجود دارد. در حقیقت، کاهش به معنای کم شدن دائمی تعداد موهای زائد در ناحیه تحت درمان است.

چنانچه مرکزی مدعی باشد که موهای زائد شما را برای همیشه و به طور دائم از بین خواهد برد، باید به آن شک کرد. زیرا در حال اطلاع رسانی غلط هستند و در واقع قصد گمراه کردن و فریب دادن شما را دارند. واضح است که نباید درمان لیزر موهای زائد خود را در چنین مرکزی انجام دهید.

 

بهترین مرکز لیزر اصفهان  | ارزانترین مرکز لیزر اصفهان

nova laser pic2 - ویژگی های یک مرکز لیزر موهای زائد خوب | بهترین مرکز لیزر اصفهان
ارزانترین لیزر در اصفهان

حال که نحوه یافتن بهترین مرکز را آموختید، شما را با بهترین مرکز لیزر موهای زائد اصفهان آشنا می کنیم.

بهترین لیزر در اصفهان : دستگاه لیزر آپوجی

شرکت سایناشور، دستگاه لیزر آپوجی را به عنوان یکی از جامع ترین دستگاه های موجود در بازار برای از بین بردن موهای زائد با لیزر طراحی کرده است. همچنین این دستگاه لیزر سایناشور بر روی انواع پوست موثر است و این امکان را برای پزشکان میسر کرده است تا طیف گسترده ای از مشکلات پوستی ناشی از لکه های صورت را درمان کنند. دستگاه لیزر آپوجی یکی از سریعترین، موثرترین و بهترین دستگاه لیزر موجود در بازار است.

دستگاه لیزر آپوجی از دو سیستم عامل لیزر در یک واحد استفاده می کند:

 • لیزر الكساندریت 755 نانومتر
 • لیزر 1064 نانومتری Nd: YAG

اپراتور دستگاه در طول درمان لیزر موهای زائد، می تواند به راحتی بین دو طول موج سوئیچ کند تا انواع خاصی از پوست و مو را مورد هدف قرار دهد و این باعث می شود جلسه درمان بسیار موثرتر باشد. درمان با دستگاه لیزر آپوجی باعث صرفه جویی در وقت می شود و به شما امکان می دهد چندین دغدغه پوستی خود را همزمان درمان کنید. بهره گیری از این مزیت موجب می شود مراجعات کمتری به مرکز لیزر داشته باشید و با یک تیر دو نشان زده باشید. در نتیجه هم در وقت و هم در هزینه های خود شاهد صرفه جویی چشمگیری خواهید بود. انرژی لیزر دستگاه آپوجی به راحتی قادر است لکه های پوستی بسیار کوچک یا خیلی بزرگ را تشخیص دهد و درمان کند، بدون این که نیاز به تعویض هندپیس ها (سر لیزر) باشید. بدین ترتیب اپراتور قادر است با یک هندپیس طیف گسترده ای از پالس ها را به پوست شما هدایت کند.

سر لیزر الکساندرایت: طول موج 755 نانومتری با جذب بالای ملانین منجر به کاهش موی دائمی در طولانی مدت و همچنین از بین بردن ضایعات رنگدانه ای پوست می شود. دستگاه لیزر آپوجی از دو چراغ قوه الکساندرایت تشکیل شده است كه تابش های کوتاهی از نور سفید را برای مورد هدف قرار دادن ملانین در پوست ایجاد می كند.

هد لیزر Nd: YAG این دستگاه برای افرادی که دارای انواع پوست های تیره یا پوست برنزه هستند به منظور کاهش دائمی مو بسیار بی خطر است. طول موج 1064 نانومتری برای درمان مشکلات عروقی ایده آل نیز است. در لیزر اندیاگ از آینه هایی برای انعکاس و هدایت پرتوی نور 1064 نانومتری به منطقه مورد هدف استفاده می شود.

ترکیب کننده نور: دستگاه لیزر از ویژگی ترکیب کنندگی پرتو برخوردار است که امکان هدایت همزمان پرتو لیزر الکساندرایت و یاگ را فراهم می کند.

از ویژگی های بارز دستگاه لیزر آپوجی این است که رفع موهای زائد با آن، حتی موهای کرکی و نازک قابل استفاده برای تایپ های پوستی از روشن تا گندمی از بین می برد. امکان انتقال بیماری و ویروس به دلیل سطح تماس کوچک هندپیس با پوست و نداشتن قطعات پلاستیکی صفر است. شما می توانید نتایج در اولین جلسه و نتایج قطعی درمان را در کم ترین تعداد جلسات ملاحظه کنید.

همچنین دساگاه لیزر آپوجی دارای یک سیستم کولینگ قدرتمند به منظور کاهش درد و ناراحتی در حین درمان لیزر است که از ویژگی های زیر برخوردار است:

 • اعمال هوای سرد فشرده و قوی، جهت بی حسی ناحیه، قبل، بعد و در حین درمان
 • عدم نیاز به ژل های تماسی
 • بی حسی ایمن و تدریجی ناحیه
 • جلوگیری از ایجاد شکنندگی، خشکی و حساسیت پوستی

این دستگاه تنها لیزر امریکایی مفتخر به دریافت استاندارد طلایی به انتخاب متخصصان پوست است.

امکانات و ویژگی های دستگاه لیزر آپوجی

Apogee Elite - ویژگی های یک مرکز لیزر موهای زائد خوب | بهترین مرکز لیزر اصفهان
لیزر آپوجی در اصفهان
 • دو برابر موثر تر، دو برابر آسان در استفاده.
 • رفع موهای زائد برای انواع پوست. الكساندریت 755 نانومتری برای تیپ های پوستی پوست I-IV ؛ 1064 نانومتری Nd: YAG برای انواع پوست های V-VI و پوست های برنزه.
 • ضایعات رنگدانه ای. مدت زمان پالس کوتاه آپوجی، درمان موثرتری را برای ضایعات رنگدانه ای، لکه های پوستی ناشی از افزایش سن، کک و مک و لکه های ناشی از خورشید فراهم می کند.
 • تلانژکتازی های صورت و پا. درمان موثر عروق تا عمق 3 میلی متر.
 • درمان آسیب دیدگی پوست صورت در اثر آفتاب.
 • درمان ترکیبی آن به طور واضح قرمزی و رنگدانه را کاهش می دهد، در نتیجه پوستی سالم تر و درخشان تر برای تان به ارمغان می آورد.
 • دارای طول موجی انتخابی که نتایج بهینه ای را در از بین بردن موهای زائد ارائه دهد.
 • پالس انتخابی نیز اپراتور این امکان را می دهد که درمان ها را با توجه به نیازهای زیبایی بیماران خود تنظیم کنید.
 • دستگاه آپوجی نفوذ بالایی بر لکه های پوستی بزرگ ارائه می دهد و همین امر درمانی سریع تر و موثرتر را تضمین می کند.
 • افزایش اثربخشی درمان و کاهش تعداد دفعات مراجعه.

موارد منع لیزر

به طور کلی در این مرکز، لیزر موهای زائد در افراد مبتلا به شرایط زیر، انجام نمی شود:

 • سابقه ابتلا به سرطان، به ویژه سرطان پوست
 • بارداری (از جمله IVF)
 • مصرف داروهای حساس به نور، داروهای گیاهی یا داروهای رقیق کننده خون
 • قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور خورشید یا برنزه کردن 4 هفته قبل یا بعد از لیزر
 • ویروس هرپس سیمپلکس فعال (تبخال) در محل درمان
 • سابقه اسکار کلوئید
 • دیابت وابسته به انسولین
 • پوست بسیار شکننده یا خشک
 • صرع

آمادگی های لازم برای لیزر موهای زائد

لازم است قبل و در طول کل فرایند درمان، و 1 ماه پیش از شروع درمان لیزر موهای زائد خود از برنزه کردن اجتناب کنید تا از بروز عوارض ناشی از جذب نور بیش از حد در اپیدرم اجتناب کنید. بلافاصله پس از درمان لیزر، پوست به طور ویژه ای در برابر اشعه ماوراء بنفش حساس می شود و باید 4 الی 5 روز از قرار گیری در معرض نور خورشید قوی اجتناب کنید.

لطفا در روز درمان از دئودورانت، عطر و یا محصولات آروماتراپی استفاده نکنید.

 

بهترین مرکز لیزر در اصفهان کجاست

Facebook Cover Pages unzk9x - ویژگی های یک مرکز لیزر موهای زائد خوب | بهترین مرکز لیزر اصفهان
بهترین مرکز لیزر اصفهان کجاست

چنانچه به دنبال یک لیزر خوب در اصفهان، تخفیفان لیزر اصفهان، لیزر موهای زائد الکساندرایت اصفهان، نت برگ لیزر اصفهان، لیزر ارزان در اصفهان، ارزانترین مرکز لیزر در اصفهان، ارزانترین لیزر موهای زائد اصفهان، یا لیزر آپوجی در اصفهان هستید ما به شما بهترین لیزر اصفهان را معرفی می کنیم. این مرکز در کنار برخورداری از یک متخصص زیبایی با تجربه و کادری با کیفیت، دستگاه لیزر آپوجی را نیز دارا می باشد.

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اصفهان ؛ لیزر الکساندرایت اصفهان آپوجی 2020

شما می توانید با مراجعه به این مرکز لیزر در اصفهان از تخفیف لیزر آپوجی نیز بهره مند شوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این مرکز یا مشاوره و تعیین وقت می توانید به این لینک مراجعه کنید.

شاد باشید.

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منبع 1

منبع 2

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: