جوانسازی صورت و گردن با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا: اندولیفت

اندولیفت (ENDOLIFT®) یک روش لیزر درمانی سرپایی و حداقل تهاجمی است که جهت زیبایی و جوانسازی بافت های پوست مورد استفاده قرار می گیرد. این روش لیزر درمانی با آخرین تکنولوژی روز دنیا مورد تایید اداره غذا و داروی آمریکا (FDA) قرار گرفته است.

2
e02afb3333d09083a521bd2e705c34ea - جوانسازی صورت و گردن با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا: اندولیفت
اندولیفت صورت چیست

هر فردی در هر سنی می تواند از وجود چربی بیش از حد در ناحیه چانه، گردن یا گونه رنج ببرد. تغییر در وزن بدن، یک عامل مهم در این زمینه به شمار می رود، اما فرایند پیری نیز یکی از علل ایجاد غبغب، شلی و افتادگی پوست گردن و کاهش خاصیت انعطاف پذیری پوست صورت است. تا چند سال پیش که ما به تکنولوژی لیزر اندولیفت دسترسی نداشتیم، مجبور بودیم جهت رفع غبغب دست به دامان جراحی های تهاجمی شویم. چنانچه وزن تان افزایش پیدا می کرد، غبغب به وجود می آمد و چنانچه وزن کم می کردید، با پوستی آویزان در ناحیه گردن مواجه می شدید. اما این روزها لیزر اندولیفت این مشکل را مرتفع ساخته است.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - جوانسازی صورت و گردن با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا: اندولیفت پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - جوانسازی صورت و گردن با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا: اندولیفت پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - جوانسازی صورت و گردن با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا: اندولیفت نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

اندولیفت چیست؟

678721 600 - جوانسازی صورت و گردن با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا: اندولیفت
ENDOLIFT

اندولیفت (ENDOLIFT®) یک روش لیزر درمانی سرپایی و حداقل تهاجمی است که جهت زیبایی و جوانسازی بافت های پوست مورد استفاده قرار می گیرد. این روش لیزر درمانی با آخرین تکنولوژی روز دنیا مورد تایید اداره غذا و داروی آمریکا (FDA) قرار گرفته است. اندولیفت دارای اهداف درمانی متعددی از جمله بازسازی لایه های عمیق و سطحی پوست، اصلاح رنگ پوست، اصلاح سپتوم های همبند، تحریک تولید کلاژن و در صورت لزوم، کاهش چربی اضافی می باشد. هدف اصلی اندولیفت، بهبود استحکام پوست، یا به عبارت دیگر اصلاح و کاهش شلی و افتادگی پوست با استفاده از فعال سازی نئو کلاژنسیس (فرایند تولید کلاژن بیشتر) و عملکرد های متابولیک در ماتریکس برون یاخته ای (ECM) است. استحکام و جوانسازی پوست که توسط اندولیفت صورت می پذیرد، به طور مستقیم با اشعه لیزر انتخابی مورد استفاده، در ارتباط است. بدین مفهوم که لیزر به طور انتخابی دو عنصر اصلی بدن انسان، یعنی آب و چربی را مورد هدف قرار می دهد.

اندولیفت یک درمان بدون اسکار، بدون درد و بدون نیاز به تیغ جراحی است که برای جوان سازی و بازسازی پوست از لیزر بهره می گیرد. اندولیفت، نتیجه پیشرفته ترین فن آوری و تحقیقات پزشکی است.

 

گردن، غبغب و گونه ها

اما در حال حاضر، ما یک گزینه عالی و باور نکردنی برای از بین بردن چربی بیش از حد و افتادگی ناحیه گردن، غبغب و گونه در دسترس داریم. لیزر اندولیفت قادر است قسمت تحتانی صورت و گردن شما را به طرز شگفت آوری بهبود دهد و به شما یک چهره طبیعی بدون نیاز به عمل جراحی ببخشد تا بدین ترتیب پوست تان مستحکم تر و جوان تر از قبل شود.

 

اندولیفت برای خانم ها و آقایان

هم مردان و هم زنان می توانند از این درمان فوق العاده مفید بهره مند شوند. لیزر اندولیفت، پوست ناحیه تحت درمان را استحکام می بخشد و پوست صورت و گردن تان را جوان تر می سازد. این درمان به مراتب ساده تر و ایمن تر از درمان لیپوساکشن سنتی است که همه افتادگی پوست را برطرف نمی سازد و در ضمن از خود اسکار دائمی نیز بر جای می گذارد.

 

فرایند لیزر اندولیفت چگونه است؟

a8163059b9533a2379ae1e14524b96ea - جوانسازی صورت و گردن با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا: اندولیفت
لیزر اندولیفت چیست

در جلسه مشاوره اولیه، پزشک تمام مزایا و عوارض جانبی درمان لیزر اندولیفت را برای شما شرح خواهد داد و در صورت لزوم، برای تان آنتی بیوتیک تجویز خواهد کرد. پزشک همچنین، نتایج مورد انتظار را برای تان توضیح می دهد و یک روز را برای انجام این فرایند تنظیم می کند.

در ویدئوی زیر می توانید فرایند لیزر اندولیفت را مشاهده نمایید:

در روز تعیین شده، قبل از شروع درمان، پزشک لیدوکائین به شما تزریق می کند تا درمان بسیار راحت و قابل تحمل باشد. اولین گام این است که فیبر نوری لیزر 1 میلی متری درون پوست قرار گیرد تا چربی موجود را ذوب کند و در عین حال، تولید کلاژن بر روی بافت اطراف تحریک شود. این امر موجب استحکام پوست می گردد و نتایج بهتری را حاصل می کند.

گام دوم این است که چربی ذوب شده تخلیه شود تا قسمت تحتانی صورت و گردن شکل بگیرد. کل جلسه درمان کمتر از یک ساعت طول می کشد و شما می توانید نتایج آن را بلافاصله مشاهده کنید. در روزهای بعد باید شب ها از یک باند فشرده سازی استفاده کنید. همچنین ممکن است پزشک داروی ضد درد و ضد التهابی برای تان تجویز کند. نتایج حاصل از لیزر اندولیفت دائمی است و شما می توانید طی 2 روز، مجددا فعالیت های روزمره خود را از سر بگیرید.

شماره های تماس سریع بهترین تخفیف های زیبایی

مرکز زیبایی قلهک:

  ☎ 02122612108 ☎ 22612171_021

  ☎09027610748

قبل از انجام این روش درمان، حتما با متخصص پوست خود مشورت کنید.

 

حین درمان چه اتفاقی می افتد؟

hqdefault - جوانسازی صورت و گردن با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا: اندولیفت
اندولیفت چیست

گرمایی که از لیزر به میکروفیبر نوری و به همین ترتیب به بافت زیر جلدی منتقل می شود، موجب می شود:

 • از تجمع چربی های موضعی، امولسیون شکل بگیرد
 • پوست در ناحیه تحت درمان بلافاصله تقویت شود
 • به علت سنتز کلاژن جدید، بهبود متوسط ​​تا بلند مدت بافت اتفاق بیافتد. حتی چند ماه پس از درمان، منطقه درمان شده همچنان به بازسازی و بهبود بافت خود ادامه می دهد.

 

چه مناطقی را می توان توسط اندولیفت درمان کرد؟

maxresdefault - جوانسازی صورت و گردن با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا: اندولیفت
جوانسازی صورت و گردن با اندولیفت

اندولیفت قادر است کل صورت را بازسازی کند که این روند شامل اصلاح شلی و افتادگی خفیف پوست و تجمع چربی در قسمت تحتانی صورت (غبغب، گونه ها، دهان، خط فک) و گردن می باشد. گرمای انتخابی متساطع از لیزر، چربی موجود در حفره های میکروسکوپی در منطقه تحت درمان را ذوب می کند و به طور همزمان موجب ترمیم و بازسازی پوست می شود.

طیف کاربرد لیزر اندولیفت به شرح زیر است:

بدن

 • داخل بازو
 • شکم و ناحیه اطراف ناف
 • داخل ران
 • زانو
 • مچ پا

صورت

 • بخش میانی و تحتانی صورت
 • ناحیه زیر زبان
 • زیر چانه
 • گردن
 • زیر چشم
 • پف زیر چشم

 

فرایند درمان اندولیفت چه مدت طول می کشد؟

این بستگی به این دارد که چه قسمت هایی از صورت (یا بدن) باید درمان شود. با این وجود، مدت این درمان ممکن است از 5 دقیقه (برای تنها بخشی از صورت) تا نیم ساعت (برای کل صورت) به طول بیانجامد.

 

مزایای استفاده از این درمان نوآورانه چیست؟

e02afb3333d09083a521bd2e7ب05c34eaب - جوانسازی صورت و گردن با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا: اندولیفت
نتایج اندولیفت
 • حداقل تهاجمی
 • فقط نیاز به یک جلسه
 • ایمنی در درمان
 • دارای حداقل یا بدون زمان ریکاوری
 • دقت
 • بدون بخیه و برش
 • بدون خونریزی
 • بدون هماتوم (خون مردگی)
 • هزینه مقرون به صرفه (قیمتی بسیار پایین تر از روش لیفت صورت)

 

چه مدت پس از درمان نتایج قابل رویت خواهد بود؟

نتایج لیزر اندولیفت بلافاصله قابل مشاهده است و طی چندین ماه پس از درمان نیز روند بهبود ادامه می یابند.

 

اندولیفت به چند جلسه درمان نیاز دارد؟

تنها یک جلسه. در مواردی که نتایج مطلوب حاصل نشود، می توان 12 ماه بعد، این درمان را برای یک بار دیگر تکرار کرد.

 

نتیجه گیری

e02afb3333d09083a521bd2e705c34eaب - جوانسازی صورت و گردن با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا: اندولیفت
عکس قبل و بعد اندولیفت

در سال های اخیر، تکنیک لیزر اندولیفت برای جوان سازی صورت و گردن، با بهره گیری از یک فیبر نوری بسیار نازک متصل به لیزر دایود، توانسته در زمینه افزایش سنتز کلاژن پیشگام باشد. این امر موجب شده لیفت صورت و گردن تنها در یک جلسه به روشی غیر تهاجمی ممکن و میسر گردد.

اندولیفت یک درمان بدون اسکار، بدون درد و بدون نیاز به تیغ جراحی است که برای جوان سازی و بازسازی پوست از لیزر بهره می گیرد. این درمان لیزر، نتیجه پیشرفته ترین فن آوری و تحقیقات پزشکی است.

لیزر اندولیفت قادر است قسمت تحتانی صورت و گردن شما را به طور شگفت آوری بهبود دهد و به شما یک چهره طبیعی بدون نیاز به عمل جراحی ببخشد تا بدین ترتیب پوست تان مستحکم تر و جوان تر ار قبل شود. هم مردان و هم زنان می توانند از این درمان فوق العاده مفید بهره مند شوند.

لیزر اندولیفت، پوست ناحیه تحت درمان را استحکام می بخشد و پوست صورت و گردن تان را جوان تر می سازد. این درمان به مراتب ساده تر و ایمن تر از درمان های سنتی همچون لیپوساکشن است.

کل جلسه درمان کمتر از یک ساعت طول می کشد و شما می توانید نتایج آن را بلافاصله مشاهده کنید. شما می توانید طی 2 روز فعالیت های روزمره خود را از سر بگیرید.

این درمان لیزر، حداقل تهاجمی، بسیار امن و بی خطر، با دقت بالا، بدون نیاز به بخیه و برش، بدون خونریزی، بدون هماتوم (خون مردگی) و بسیار مقرون به صرف است و تمام این مزایا را تنها در یک جلسه حاصل می کند. با این حال در مواردی که نتایج مطلوب حاصل نشود، می توان 12 ماه بعد، این درمان را برای یک بار دیگر تکرار کرد.

امیدواریم این مطلب، سوالات و ابهامات شما در خصوص لیزر اندولیفت برطرف کرد باشد. با این وجود چنانچه همچنان سوالی دارید، لطفاً آن را در قسمت نظرات مطرح سازید تا کارشناسان ما در اسرع به آن پاسخ دهند. همچنین می توانید با کلینیک ما تماس گرفته و پرسش خود را مطرح سازید.

شاد و سلامت باشید.

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منابع:

لینک اول

لینک دوم

لینک سوم

2 نظرات
 1. ثنا می گوید

  ستم توضیحات شما بسیار کامل و جامع بود ممنون بابت اطلاعاتی که در اختیار ما قرار دادید.

  1. فرزانه جعفری می گوید

   سلام دوست عزیز
   از توجه تان سپاسگزاریم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: