مرجع زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,لیزر مو،جراحی زیبایی،تخفیف لیزر موهای زائد در تهران، بهترین مرکز لیزر مو در تهران،دستگاه لیزر بدون درد،اقدامات قبل از لیزر مو، مرکز لیزر شریعتی

آیا لیزر موهای زائد بدن باعث سرطان می شود؟

0 10
رای دادن به این پست

[su_animate type=”pulse”]


تخفیفات ویژه بهار در مرکز زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل

الکساندرایت در ایران (اسکلپیون، مدیواستار 2018)

 22612171_021  021-22612108

09027610748


 

عوارض لیزر
لیزر صورت

[/su_animate]

آیا لیزر موهای زائد بدن باعث سرطان می شود؟ ؟؟؟؟

لیزر دستگاهی است که به تازگی وارد صنعت پزشکی شده است و با این که تقریبا روشی نو پا و نو ظهور است، اما تا کنون توانسته است، که به تمامی نیاز های مردم به خوبی پاسخ دهد.

نیازهایی مانند:

۱.سرعت

۲.دقت

۳.امنیت

۴.بهداشت

۵.برگشت ناپذیری.

لیزر توانسته به تمامی این نیازها پاسخ دهد و به همین دلیل در جامعه ی جهانیطرفداران بسیاری دارد.

طرز کار لیزر

[su_animate type=”pulse”]

عوارض لیزر
لیزر صورت

[/su_animate]

همان طورکه از نام دستگاه مشخص است این سیستم کاملا با بهره گیری از لیزر و اشعه های نوری با طول موجی کاملا خاص کار می کند. به طوری که این دستگاه اشعه ای را در کسری از ثانیه به سمت پوست شلیک می کند. و این اشعه یا پرتو های نوری به پوست برخورد می کنند، اما به هیچ عنوان جذب پوست نمی شود، بلکه به طور کامل جذب رنگدانه ها و فولیکولهای مو می شود و در نتیجه دمای مو بالا می رود و این بالا رفتن دمای مو باعث سوختن و نابودی مو و ریشه ی مو می شود. در نتیجه مو و ریشه ی آن به طور کامل از بین می روند.

عوارض لیزر
لیزر صورت

اما شایان ذکراست، که برای نابودی کامل مو و ریشه ی آن، عمل لیزر باید چند بار بر روی بدن  انجام شود، تا موهای زائد و ریشه آن ها به طور کامل از بین بروند .

باید بدانید که قدرت دستگاه و تعداد جلسات لیزر تا نابودی کامل مو های زائد را پزشک ان هم بعد از دیدن پوست و موی شما مشخص میکند. زیرا عمل کرد لیزر روی پوست ها و موهای مختلف متفاوت است.

آیا لیزر برای بدن، پوست و حتی اندام داخلی انسان خطر آفرین است و یا باعث سرطان می شود؟؟؟

عوارض لیزر
لیزر و سرطان

این شایعاتی است، که یا به دلیل نداشتن اطلاعات و دانش کافی به وجود می آید و یا از طرف کسانی است، که هنوز برای شان در روش های قدیمی سود و منفعت بیشتری وجود دارد .

به دلیل اینکه این دستگاه به هیچ عنوان نه به پوست و نه به اندام داخلی آسیبی نمی رساند. زیرا نور و یا اشعه ای که ازخود دستگاه ساطع می شود، از لحاظ شدت و قدرت به گونه ای تنظیم شده است که در همان لایه ی اول پوست به طور کامل جذب ملانین ها و رنگدانه های مو می شود و اصلا نفوذی در بدن ندارد، تا بخواهد باعث بیماری و یا سرطان شود.

قابل ذکر است، تنها عوارضی که احتمال دارد حذف موهای زائد با لیزر داشته باشد، قرمز شدن و یا کمی ملتهب شدن پوست است، که این عوارض نا چیز هم ظرف ۲ یا ۳ روز از بین می روند، و به طور کامل بهبود پیدا می کنند.

عوارض لیزر
لیزر و سرطان

تاکنون در دنیا هیچ دانشگاه یا محقق، پزشک و آزمایشگاهی دلیلی بر خطر ناک بودن و یا بیماری زا بودن لیزر پیدا نکرده اند.

شایان ذکراست، اگر قصد استفاده از لیزر را دارید، باید حتما به مراکز مجاز مراجعه نمایید و حتما آن مرکز باید پزشک متخصص پوست داشته باشد و شما به طور کامل زیر نظر آن پزشک باشید. و از مراجعه به مراکز ی مانند آرایشگاه ها و مراکز بدون مجوز و بدون پزشک جدا خودداری نمایید.

منابع

www.skincancer.org

www.elle.com

محقق : وحید محمدی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error:
در حال بارگذاری