5 تا از عوارض جانبی ریباندینگ مو که شما نمیدانید

0

 

جانبی ریباندینگ مو - 5 تا از عوارض جانبی ریباندینگ مو که شما نمیدانید
عوارض جانبی ریباندینگ مو

5تا از عوارض جانبی ریباندینگ مو که شما نمیدانید

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - 5 تا از عوارض جانبی ریباندینگ مو که شما نمیدانید پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - 5 تا از عوارض جانبی ریباندینگ مو که شما نمیدانید پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - 5 تا از عوارض جانبی ریباندینگ مو که شما نمیدانید نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

هیچ کدام ازکارهایی که برای زیبایی انجام می شود بدون عوارض جانبی نیست.  برای هر چیزی هزینه ای وجود دارد ، هیچ چیز به صورت رایگان عرضه نمی شود. اگر می خواهید موهای تاب دار خود را صاف کنید باید به سراغ ریباندینگ شیمیایی موها بروید.

ممکن است ریباندینگ کاملاً برای موهای شما مناسب باشد ، اما هیچ درمانی برای موها بدون عوارض جانبی نیست.  ریباندینگ موها به شما موهایی براق و ابریشمی می دهد که همیشه آرزوی آنها را داشته اید اما آیا ارزش این را دارد که به عوارض جانبی آن گرفتار شوید؟

قبل از اینکه برای ریباندینگ موهای تان به سالن آرایش بروید ، شاید بخواهید از عوارض جانبی این کار با خبر شوید.

  1. موها ضعیف و حساس می شوند

روزهایی که موهای خود را شانه می کردید و مدل می دادید ، گذشته است. در طی ماه اول پس از ریباندینگ شما دیگر نمی توانید موهای تان را دم اسبی یا دم خرگوشی کنید.  شما حتی نمی توانید موهای خود را در پشت گوش خود قرار دهید. بنابراین ، باید برای ماه ها موهای صاف و باز تان را تحمل کنید. شما نمی توانید فرم موهایی که ریباندینگ شده را عوض کنید.

  1. آسیب به پوست سر

گرمایی که برای صاف کردنن موی سر استفاده می شود می تواند به پوست سرشما آسیب برساند. در برخی موارد ، حتی پوست سر می سوزد. قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی برای مدت زمان طولانی   می تواند برای سلامتی موی شما فاجعه آمیز باشد.

  1. سر زدن منظم به آرایشگاه

حداقل در عرض شش ماه پس از درمان ، شما باید برای رسیدگی به موهای تان به طور مرتب به آرایشگاه بروید.

  1. ریزش مو

مواد شیمیایی که برای صاف کردن موها از آنها استفاده می شود ، باعث ریزش مو ها می شود.  ساقه موی شما ضعیف می شود و حتی یک کشش خفیف می تواند مو ها را از ریشه بکند.

5. موهای فرفری پس از ریباندینگ

اگر پس از ریباندینگ از موهای تان مراقبت نکنید ، موها فرفری و وز وزی می شوند.  به همین دلیل  شما حتماً باید از دستورالعمل های ارائه شده توسط آرایشگر خود پیروی کنید. در صورتی که پروسه ریباندینگ مو به درستی انجام نشود ، موهای شما ممکن است به شدت از بین بروند.

شماره های تماس سریع بهترین تخفیف های زیبایی

مرکز زیبایی قلهک:

  ☎ 02122612108 ☎ 22612171_021

  ☎09027610748

96957 911 300x225 - 5 تا از عوارض جانبی ریباندینگ مو که شما نمیدانید
ریباندینگ مو

6 نکته برای مراقبت از مو پس از ریباندینگ  

زنان که دوست دارند موهای صاف و ابریشمی داشته باشند ، اغلب ریباندینگ را انتخاب می کنند. ریباندینگ نوعی درمان مو است که در آن موی سر شما با کمک مواد شیمیایی شکسته می شود و پیوند های جدیدی ایجاد می شود که باعث می شود موهای شما صاف و ابریشمی شود.

پس از ریباندینگ موهای شما بسیار درخشان تر و زیبا تر به نظر می رسد. اما این روند تأثیری در رشد  طبیعی مو های شما نخواهد داشت.

پروسه ریباندینگ شامل استفاده از برخی از مواد شیمیایی سنگین است و بنابراین بسیار مهم است که مراقبت های ویژه ای از موهای خود انجام دهید. اگر از موهای خود مراقبت نکنید ، ممکن است موها  خشک ، شکننده و آسیب دیده شوند.

اگر می خواهید بهتر مراقب موهای خود باشید ، نکات مراقبت از موها را پس از ریباندینگ مطالعه کنید.

از مو ها د رمقابل نور خورشید 2 - 5 تا از عوارض جانبی ریباندینگ مو که شما نمیدانید
محافظت از مو ها درمقابل نور خورشید

1. محافظت از موها در برابر نور خورشید و آلودگی : ریباندینگ شامل استفاده از بسیاری از مواد شیمیایی است و از این رو پس از انجام ریباندینگ مو ها شکننده و حساس می شوند. اگر شما می خواهید همچنان موهای خود را حفظ کنید ، لازم است آنها را از آفتاب ، آلودگی و باد محافظت کنید. سعی کنید تا جایی که ممکن است در معرض نور خورشید قرار نگیرید. زیرا اشعه های مضر UVA و UVB   خورشید می تواند به موهای شما آسیب برساند. بنابراین قبل از بیرون رفتن در روز ، موهای خود را بخوبی بپوشانید.

2. از محصولات محافظت از مو استفاده کنید : درمان شیمیایی ریباندینگ مو ها را فوق العاده حساس می کند. در نتیجه محصولاتی که برای آنها استفاده می شود باید عاقلانه انتخاب شوند. پس از ریباندینگ  موهای تان ، شما دیگر نمی توانید از شامپو و نرم کننده معمولی خود استفاده کنید چون آنها مناسب مو هایی است که با مواد شیمیایی درمان نشده اند. شما می توانید از آرایشگر خود بپرسید که از چه شامپویی استفاده کنید. همچنین پس از شستن موهای خود ، از سرم مو استفاده کنید و از شستن زیاد موهای تان خودداری کنید.

3. اجتناب از آب داغ : به هیچ وجه از آب گرم برای شستن موهای خود استفاده نکنید. آب گرم به آسیب دیدگی موهای صدمه دیده کمک می کند و آنها را خشک و شکننده می کند. برای شستن موهای خود از آب ولرم استفاده کنید.

4. مصرف نرم کننده قوی : پس از ریباندینگ مو بسیار مهم است که هر هفته از نرم کننده قوی استفاده کنید. استفاده از یک نرم کننده قوی به منظور بازیابی رطوبت از دست رفته و ترمیم آسیب های ناشی از ریباندینگ لازم است.

5. از رنگ کردن موها خودداری کنید : ریباندینگ به موها آسیب زیادی می رساند. به همین علت باید از رنگ کردن موها و یا هایلایت موها حداقل تا 6 ماه خودداری کنید.

6.این موارد را به یاد داشته باشید :

  • همیشه از یک شانه دندانه درشت برای جدا کردن موهای خود استفاده کنید.
  • موها را هنگامی که خیس هستند شانه نکنید. زیرا این کار منجر به شکستگی و ریزش مو می شود.
  • از یک رژیم غذایی متعادل پیروی کنید.
  • از میوه ها و سبزیجات تازه در رژیم غذایی خود استفاده کنید.

محقق و مترجم : مینو شفیعی

لینک منبع

لینک منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: