4 روش اثبات شده برای مقابله با غول کاهش وزن

0
weight 300x127 - 4 روش اثبات شده برای مقابله با غول کاهش وزن
کاهش وزن

برای همه ما این یک کابوس است: کاهش وزن و ترس مقابله با آن. برای کاهش وزن اقدام کرده اید، به سختی ورزش میکنید، مراقب کالری های مصرفی خود هستید، کم هم وزن کم میکنید، اما ناگهان کاهش وزن متوقف میشود و در همان وزن باقی میماند.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - 4 روش اثبات شده برای مقابله با غول کاهش وزن پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - 4 روش اثبات شده برای مقابله با غول کاهش وزن پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - 4 روش اثبات شده برای مقابله با غول کاهش وزن نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

مهم نیست چه کاری انجام میدهید، فقط دیگر نمیتوانید از وزن فعلیتان، رقمی کم کنید و این بسیار نا امید کننده است. اما ناراحت نباشید، ما در این مطلب میتوانیم به شما در این راه کمک کنیم.

بررسی نشان داده است، افرادیکه موفق به رسیدن به وزن دلخواه خود نمیشوند، همه و همه در یک مورد مشترک هستند: آنها هیچوقت 100% تلاش نمیکنند.

هنگامیکه برای اولین بار، قدم در راه کاهش وزن میگذارید، برای ایجاد تغییرات بزرگ در زندگی، هیجانزده و مشتاق هستید. اما از هفته هشتم، از شور و اشتیاقتان کاسته میشود. درست است! بسیار سخت است که برای ورزش و خوردن مواد غذایی رژیمی، هیجانزده شوید. اما از دست دادن چند کیلو از وزنتان به یکسری تعهدات ذهنی و جسمی بستگی دارد.

آیا یک خط در میان ورزش میکنید؟ آیا کمی بیشتر از آنچه برنامه ریزی کرده اید، غذا میخورید؟ آیا از کاهش وزن هدفی ندارید؟

اگر پاسختان به این سوالات مثبت است، پس باید کاری کنید که شور و اشتیاقتان مجددا بازگردد. اما چگونه؟

 

در فهرست زیر، 4 توصیه علمی و اثبات شده وجود دارد که به شما در این راه کمک میکند:

  1. تعیین هدف. هدف واقعی تان از کاهش وزن و مزایایی که برایتان به همراه دارد را یادداشت کنید. نوشتن اینها بر روی کاغذ میتواند هر روز هدفتان را به شما یادآوری کند.
  2. تغییر همه چیز. در تمرینات ورزشی خود تغییرات ایجاد کنید و در کلاس های جدید باشگاه ثبت نام کنید.
  3. ساخت یک برنامه کوتاه مدت. در یک مسابقه شرکت کنید. این مسابقه میتواند دوی 5 کلیومتر، نیمه ماراتن یا ورزش سه گانه (شامل شنا، دوچرخه سواری و دو) باشد. آماده شدن برای شرکت در مسابقه، روشی فوق العاده جهت تعیین هدف تناسب اندام و با جدیت ورزش کردن است.
  4. بررسی کالری های مصرفی. از میزان کالری ای که بدنتان درحال دریافت است، اطمینان حاصل کنید. شاید لازم باشد کمتر از آنچه تصور میکنید، بخورید. یا شاید به میزان کافی غذا نخورید و این امر میتواند بدنتان را در حالت گرسنگی نگه دارد. زمانیکه این اتفاق بیافتد، بطور کل پروسه کاهش وزن متوقف میشود.

سعی کنید اینبار که تصمیم به کاهش وزن گرفتید، این اقدامات را عملی کنید تا شاخ این غول بد ترکیب را بشکنید. اما مهمتر از همه، بیاد داشته باشید که رقم روی ترازو، تنها یک عدد است و معرف شما نمیباشد. آنچه که مهم است، اینست که در پایان روز شما سالم و سلامت باشید.

 

منبع: http://www.livestrong.com/

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: