مرجع زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,لیزر مو،جراحی زیبایی

۱۰ نکته آرایشی که قبلا هیچ کس به شما نگفته به همراه فیلم آموزشی آرایش چشم

۱۰ نکته آرایشی که قبلا هیچ کس به شما نگفته به همراه فیلم آموزشی آرایش چشم
5 (100%) 1 امتیاز

۱۰ نکته آرایشی که قبلا هیچ کس به شما نگفته به همراه فیلم آموزشی آرایش چشم

makeup 300x179 - 10 نکته آرایشی که قبلا هیچ کس به شما نگفته به همراه فیلم آموزشی آرایش چشم

نکات آرایشی

شاید تصور کنید که همه چیز را در باره آرایش کردن می دانید، اما بسیاری از افراد گاهی با ایده هایی مواجه می شوند که آرایش کردن را برای شان ساده تر می کند؛ یا با روش های جدید و مبتکرانه ای آشنا می شوند که آرایش صورت را بی عیب و نقص تر و افسانه ای جلوه می دهد.

اگر تصمیم دارید در باره نکات و ترفند های آرایشی بیشتر بدانید، این مطلب را تا انتها مطالعه کنید؛ زیرا ما در این مطلب، نکات آرایشی جدید و فوق العاده ای را گرد آوری کرده ایم که قبلا هیچ کس آن ها را به شما نگفته است.

1- اجتناب از پمپ زدن ریمل
1 21 300x150 - 10 نکته آرایشی که قبلا هیچ کس به شما نگفته به همراه فیلم آموزشی آرایش چشم

پمپ زدن ریمل

پمپ زدن ریمل مژه و ابرو، چیزی است که بسیاری از افراد آن را انجام می دهند. اما فرو بردن فرچه به داخل و خارج کردن پشت سر هم آن از تیوب ریمل منجر به ایجاد حباب هوا در ریمل خواهد شد که در نهایت آن را گلوله گلوله و خشک می کند. چنانچه می خواهید ریمل زدن برای تان آسان تر باشد، برای چند دقیقه آن را بین دو دست خود بغلتانید یا آن را در یک لیوان آب گرم قرار دهید. این امر به رقیق تر شدن ریمل تان کمک می کند، بدون این که حتی کوچک ترین هوایی کشیده باشد.

2- خشک شدن ریمل پس از اصابت با جایی
2 20 300x200 - 10 نکته آرایشی که قبلا هیچ کس به شما نگفته به همراه فیلم آموزشی آرایش چشم

مالیدن ریمل به جایی

چنانچه ریمل مژه یا ابرو به طور اتفاقی با پوست تان اصابت پیدا کرد، بهترین کار این است که اجازه دهید خشک شود، سپس آن را پاک کنید. هنگامی که چند دقیقه ریمل را به حال خود رها کنید، خشک خواهد شد و پاک کردن آن بسیار آسان تر می گردد. همچنین در این صورت دیگر مجبور نیستید کرم پودر را کانسیلر تان را تجدید کنید.

3- براق کردن گوشه های چشم
3 19 217x300 - 10 نکته آرایشی که قبلا هیچ کس به شما نگفته به همراه فیلم آموزشی آرایش چشم

براق کردن گوشه های چشم

اگر چشمان تان کمی خسته و افتاده است، کمی براق کردن گوشه ها، چشم های تان را سر حال تر نشان خواهد داد. برای این کار تنها کافی است کمی شیمر (سایه براق کننده چشم) در گوشه داخلی چشم تان بمالید. شیمر، چهره ای جذاب و جوان به شما می بخشد و همچنین از خستگی و افتادگی چشم هایتان می کاهد.

4- اجتناب از هلالی شکل مالیدن کانسیلر
4 300x146 - 10 نکته آرایشی که قبلا هیچ کس به شما نگفته به همراه فیلم آموزشی آرایش چشم

روش استفاده از کانسیلر

هنگامی که قصد مالیدن کانسیلر در زیر چشمان تان را دارید، باید این نکته را در نظر بگیرید که هلالی شکل مالیدن آن، سیاهی زیر را چشم را به طور موثری پنهان می کند، اما این باعث می شود که کانسیلر بسیار قابل رویت و مشهود باشد. برای اینکه کانسیلر رسالت خودش را به خوبی انجام دهد و به خوبی با رنگ دیگر نقاط پوست صورت تان ترکیب و ادغام شود، بهتر است آن را با لمس انگشت تان، رو به پایین بمالید و یک مثلث معکوس در زیر چشمان خود ایجاد کنید.

5- خط چشم نامرئی
5 18 300x264 - 10 نکته آرایشی که قبلا هیچ کس به شما نگفته به همراه فیلم آموزشی آرایش چشم

خط چشم نامرئی

استفاده از خط چشم نامرئی، تکنیکی است که آرایشگران حرفه ای جهت جلوه دار کردن چشم ها و پر پشت تر به نظر رسیدن مژه ها از آن بهره می برند. در این تکنیک، به جای پلک پایین باید پلک فوقانی را مداد سیاه بکشید. برای عالی در آمدن خط چشم نامرئی، نیاز به تمرین و ممارست دارید. اما نتیجه کار، فوق العاده زیبا و خیره کننده خواهد شد و اصلا هم این طور به نظر نمی رسد که آرایش زیادی کرده باشید.

6- ریمل زدن از پیش و پس مژه برای پر پشت تر شدن
6 3 300x185 - 10 نکته آرایشی که قبلا هیچ کس به شما نگفته به همراه فیلم آموزشی آرایش چشم

روش صحیح ریمل زدن

نکته ساده ای وجود دارد که می تواند به پر پشت تر شدن مژه هایتان کمک شایانی کند و آن نکته این است: هنگامی که ریمل می زنید، آن را به پشت مژه نیز بمالید و از پوشش ریمل در هر دو طرف مژه هایتان اطمینان حاصل کنید. پوشش ریمل در هر دو طرف کمک می کند که مژه ها بلند تر و پر پشت تر به نظر برسند.

7- برداشتن ابرو پس از استحمام
7 14 253x300 - 10 نکته آرایشی که قبلا هیچ کس به شما نگفته به همراه فیلم آموزشی آرایش چشم

برداشتن ابرو

سعی کنید درست پس از حمام کردن، با موچین ابرو هایتان را بردارید. این امر سبب ریزش اشک کمتر می شود و به علاوه قرمزی هم از خود به جای نمی گذارد. هنگامی که حمام می کنید، بخار و آب گرم موجب تلطیف پوست شده و فولیکول ها را باز می کند. در نتیجه، خارج کردن موها به مراتب آسان تر خواهد بود.

8- سایه روشن کردن رژ لب
8 11 235x300 - 10 نکته آرایشی که قبلا هیچ کس به شما نگفته به همراه فیلم آموزشی آرایش چشم

سایه روشن کردن رژ لب

سعی کنید برای لب پایین خود از یک رژ لب تیره تر استفاده کنید تا لب تان پر حجم تر به نظر برسد. چنانچه به هر دلیلی این کار را دوست ندارید، یا سبک ملایم تری را می پسندید، می توانید رژ لب تیره تری را در مرکز لب های پایین تان بمالید که نتیجه مشابهی به دنبال دارد.

9- اجتناب از تست کردن کرم پودر در پشت دست
9 300x110 - 10 نکته آرایشی که قبلا هیچ کس به شما نگفته به همراه فیلم آموزشی آرایش چشم

تست کردن کرم پودر در پشت دست

هنگامی که برای خرید کرم پودر مراجعه می کنید، ممکن است آن را پشت دست خود تست کنید تا ببینید که متناسب با رنگ پوست تان است یا خیر. اما تست کردن کرم پودر در پشت دست، اصلا کار درستی نیست. زیرا ممکن است رنگ پوست پشت دست تان با رنگ پوست صورت تان متفاوت باشد. برای نتیجه بهتر، توصیه می کنیم کرم پودر را روی خط فک خود امتحان کنید. اگر پس از مالیدن آن در این ناحیه، کرم پودر محو شد، رنگ مناسبی را انتخاب کرده اید.

10- استفاده از نوار چسب شیشه ای برای شکل دادن چشم
10 9 277x300 - 10 نکته آرایشی که قبلا هیچ کس به شما نگفته به همراه فیلم آموزشی آرایش چشم

نوار چسب برای کشیدن خط چشم

چنانچه با کشیدن خط چشم صاف و تمیز مشکل دارید، سعی کنید حین کشیدن خط چشم، یک تکه نوار چسب شیشه ای در گوشه چشم خود بچسبانید، سپس برای کشیدن سایه یا خط چشم اقدام کنید. روش دیگر، استفاده از کارت ویزیت است. در هر دو روش، نتیجه کار خط چشمی صاف و بی عیب و نقص است که زوایای متعادلی نیز دارد.

 

نکات و اسرار آرایشی شما چیست؟ آیا پیشنهادی دارید؟ آن را با ما در میان بگذارید.

شاد و زیبا باشید.

 

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منبع:

beauty and tips youtube

 

۰۴/۲۶/۲۰۱۷

 


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.
error:
در حال بارگذاری
عنوان منو
@tehranskin