مرجع زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,لیزر مو،جراحی زیبایی،تخفیف لیزر موهای زائد در تهران، بهترین مرکز لیزر مو در تهران،دستگاه لیزر بدون درد،اقدامات قبل از لیزر مو، مرکز لیزر شریعتی

چه مقدار بوتاکس باید به بینی تزریق شود و ماندگاریش چقدر است؟

0 8
رای دادن به این پست
بیمار برای تزریق بوتاکس
بیمار برای تزریق بوتاکس

چه مقدار بوتاکس باید به بینی تزریق شود و ماندگاریش چقدر است؟


تخفیفات ویژه بهار در مرکز زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل

الکساندرایت در ایران (اسکلپیون، مدیواستار 2018)

 22612171_021  021-22612108

09027610748


 

پاسخ متخصصین:

دکتر رابرت سویج
دکتر رابرت سویج

دکتر رابرت سویج می گوید:” از عکس شما و سنتون نمیتوانم نیاز شما را به بوتاکس هضم کنم. اگر می خواهید پل بینی را اصلاح کنید، عمل بینی بهترین راه برای درمان دائمی آن است. و اگر به دنبال روشی جایگزین هستید، پرکننده ها مناسبترین روش برای درمانی موقت هستند و البته مدت ماندگاری آن به متابولیسم بدن شما بستگی دارد.”

دکتر جرج یانگ
دکتر جرج یانگ

به عقیده ی دکتر جرج یانگ:” عمل بالا کشیدن پل بینی در میان آسیایی ها بسیار رایج شده است. زیرا چهره شان را از فرم گرد و تخت خارج می کند.

دو نوع روش تزریق وجود دارد: محبوبترین روش تزریق بوتاکس است، که به سوال شما اشاره دارد. با تزریق این ماده ی سمی به ماهیچه های بینی، سبب بی حسی و فلج شدن ماهیچه های محل تزریق شده و آن ها را از فعالیت بیش از حد باز می دارد. شما هیچ چروکی بر چهره ندارید و این کاملا بر خلاف عملکرد بوتاکس است. چراکه بوتاکس در واقع برای نابودی چروک های اطراف چشم ( پنجه کلاغی) و خطوط ابرو و پیشانی استفاده می شود و شما به عنوان یک خانم جوان هیچ یک از این چرو ک ها را ندارید.

نوع دوم تزریق پرکننده هاست. این پر کننده ها نوعی ژل هستند که در نواحی مورد نظر به زیر پوست تزریق می شوند. از پرکننده ها برای رفع خط خنده، برجسته سازی گونه و لب و همچنین رفع پل بینی بهره برده می شود. تنها مشکل پرکننده ها در فرم دهی به بینی، ناتوانی در لیفت نوک بینی است. تزریق فیلر به نوک بینی آن را پف آلود تر و بزرگ تر نشان خواهد داد.

به طور کلی بیماران آسیایی که پل بینی شان از خط مژه های بالا کمی پایینتر بوده، با تزریق فیلر ها و بالا کشیدن مقدار کمی از پل بینی بهبودی خارق العاده ای در چهره  یافتند. اگر پل بینی از وسط چشم ها یا خط مردمک چشم شروع شود، تزریق پر کننده باید مقداری باشد که پل بینی کمی بالا تر محل قبل شروع شود.

برای بالا کشیدن نوک بینی نیز از جراحی و کاشت غضروف در آن منطقه و یا تزریق بوتاکس استفاده می شود.

مدت زمان ماندگاری پرکننده هایی مانند ری استایلن و جوودرم نیز بین ۴ تا ۶ ماه است.”

لینک منبع :

گردآورنده : میترا کرمانیان

لطفا نظرات و پیشنهاداتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error:
در حال بارگذاری