باورتون میشه از فشار آب میشه هم سلول بنیادی چربی تولید کرد و هم خوش اندام شد؛؟ چه طوری؟ متن زیر رو بخونین!

0

از فشار آب دستگاه لیپوترانسفر بادی جت ( WAL) تا تهیه سلول های بنیادی چربی!!!

بنیادی مزانشیمی - باورتون میشه از فشار آب میشه هم سلول بنیادی چربی تولید کرد و هم خوش اندام شد؛؟ چه طوری؟ متن زیر رو بخونین!
سلول بنیادی بافت چربی برای جوانسازی

سلام دوستای خوب زیبان. امیدوارم تابستان امسال خوش بگذره بهتون.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - باورتون میشه از فشار آب میشه هم سلول بنیادی چربی تولید کرد و هم خوش اندام شد؛؟ چه طوری؟ متن زیر رو بخونین! پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - باورتون میشه از فشار آب میشه هم سلول بنیادی چربی تولید کرد و هم خوش اندام شد؛؟ چه طوری؟ متن زیر رو بخونین! پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - باورتون میشه از فشار آب میشه هم سلول بنیادی چربی تولید کرد و هم خوش اندام شد؛؟ چه طوری؟ متن زیر رو بخونین! نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

اولین بار که قدرت آب رو به معنای واقعی تماشا کردم، در یک نمایشگاه ابزار و آلات و ماشین های صنعتی بود: دستگاه برشی که از فشار آب برای قالب دادن به سنگهایی با شکل های متنوع و تعریف شده استفاده می کرد. با برخورد آب به سنگ ها در جهت های معین، خیلی سریع اون تیکه سنگ شکل جالب و هنری ای به خود می گرفت.

در پزشکی نیز از فشار آب برای تهیه سلول های بنیادی چربی کمک گرفته میشه. البته برای فهم این مطلب باید کمی درباره مکش چربی به کمک فشار آب بدانیم.

یک سوال حول و حوش چربی سوزی

نقش فشار آب دستگاه بادی واتر جت در لیپوساکشن (مکش چربی) و لیپوترنسفر(تزریق چربی)؟

پیش از این به روش های لیپوساکشن، مزایا و عوارض هر یک و نیز ممنوعیت روش لیپوساکشن سنتیِ ( SAL) بدونِ محلول اشاره کردیم. این بار دستگاه واتر جت لیپوساکشن و تزریق چربی به میدان می آید.

اکنون به معرفی و شرح مدل بادی جت لیپو (Body Water Jet Lipo) می پردازیم. دوستان!  زیبان سعی دارد مطالب پیوسته و معتبرعلمی را ارایه کند. برای اطلاعات بیشتر حتما به مقالات گذشته ما نگاهی بیاندازید.

چربی سوزی: مقدمه ای بر دستگاه بادی واتر جت لیپوساکشن و لیپوترنسفر

بادی جت لیپو - باورتون میشه از فشار آب میشه هم سلول بنیادی چربی تولید کرد و هم خوش اندام شد؛؟ چه طوری؟ متن زیر رو بخونین!
مکش چربی و لاغری با دستگاه فوق

دستگاه بادی جت لیپو توسط شرکت Human Med آلمانی طراحی و ساخته شده است. حدودا 12 سال است که بادی جت در آمریکا، اروپا، کانادا و جدیدا در آسیا و ایران باب شده. بادی جت از روش WAL و تکنولوژی واتر جت برای مکش یا تزریق چربی بهره می برد.

برای توضیح روش لیپوساکشن چربی WAL؛ روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک روش WAL

منبع قدرت بادی جت فشار آب است. آب در بین بافت چربی به صورت پالسی پاشیده می شود تا سلول های چربی از هم جدا شده و راحت تر مکش شوند.

 

[دستگاه بادی واتر جت (WAL) برای لیپوساکشن و لیپوترنسفر

چربی سوزی: کاربردهای دستگاه لیپوساکشن چربی و لیپوترنسفر بادی واتر جت؟

پیکرتراشی و تناسب اندام

شماره های تماس سریع بهترین تخفیف های زیبایی

مرکز زیبایی قلهک:

  ☎ 02122612108 ☎ 22612171_021

  ☎09027610748

لاغری موضعی و کلی بدن (برای افرادی که چاقی مفرط ندارند.)

تزریق چربی حاوی سلول های چربیِ زنده برای تزریق به صورت، سینه، باسن و غیره.

چربی سوزی: تفاوت دستگاه بادی جت (WAL) با روش های دیگرِ لاغری؟

به روش فشار آب WAL - باورتون میشه از فشار آب میشه هم سلول بنیادی چربی تولید کرد و هم خوش اندام شد؛؟ چه طوری؟ متن زیر رو بخونین!

در لیپوساکشن سنتی یا مدل های دیگر، برش های کوچکی در پوست ایجاد می شود. سپس، کانولاهایی با اندازه ها و قطرهای تعریف شده وارد بافت زیرپوستی چربی می شود. کانولا همان لوله مکش و تخلیه چربی است. چربی از طریق یک سرنگِ متصل به کانولا یا یک دستگاه تخلیه کننده کمکی برداشته می شود. برای کاهش درد، بیهوشی یا بی حسی موضعی (فقط محل عمل) و یا بیهوشی کل بدن انجام می شود.

در روش WAL (بادی جت)، برش های کوچک ایجاد می شوند. اما برخلاف روش سنتی، به کانولا (لوله میان تهی) برای مکش چربی نیازی نیست. بلکه، چربی با فشار بالای آب کنده شده و وارد دستگاه جمع آوری کننده (Lipo Collector) می شود. در واقع، آب با فشار از طریق یک کانولا به زیر پوست می رسد. چربی سانتریفیوژ و غربال نمی شود. در روش سنتی چربی شکسته می شد. اما در روش WAL چربی شل می شود. از همین چربیِ جداشده می توان برای تزریق به سینه، باسن، صورت و غیره استفاده کرد. فن آوری فشار آب از آسیب به سلول های اطراف بافت چربی، رگ های خونی، بافتِ نرم و عضله ها می کاهد. در نتیجه، بیمار سریع تر و با عارضه های کمتری بهبود می یابد. اگر از لیپوساکشن لیزری یا الکتریکی می ترسید، مدل واتر بادی جت برای شما مناسب است.

 

نکته: روش WAL در عین تفاوت، شباهت هایی هم با روش های دیگر دارد. برای مثال، محلول های اپی نفرین، تام سنت یا شور استفاده می شوند.

سوال از کارشناس زیبان:

چه افرادی می توانند کاندیدای حذف چربی با دستگاه بادی واتر جت باشند؟

پاسخ از کارشناس زیبان: افرادی با پوست و بدنی سالم. افرادی که مشکلات قلبی-عروقی حاد یا مزمن ندارند. افرادی که دچار بیماری ها و حساسیت های پوستی جدی نیستند. افرادی که سبک زندگی سالمی دارند و به توصیه های پزشک گوش می دهند. همچنین، افرادی که بیشتر دنبال تناسب اندام و تزریق چربی هستند تا کاهش وزن. زیرا هدف اصلیِ لیپوساکشن همان پیکرتراشی، زیبایی و تناسب اندام است نه کاهش وزن یا درمان بیماری. البته، لیپوساکشن در صورتی به کاهشِ وزن کمک می کند که چربی های شما با ورزش و رژیم غذایی قابل حذف نباشند.

مزایا و ویژگی های دستگاه مکش چربی بادی واتر جت چیستند؟

چربی سه لایه - باورتون میشه از فشار آب میشه هم سلول بنیادی چربی تولید کرد و هم خوش اندام شد؛؟ چه طوری؟ متن زیر رو بخونین!

کاهش مصرفِ محلول تامسنت. محلول تامسنت برای متورم کردن بافت چربی و راحتی مکش زیر پوست تزریق می شود. این محلول نباید بیش از حد باشد وگرنه بدن را سمّی کرده و عوارض نامطلوبی دارد.

پس از گذشتِ 24 ساعت از عمل، ترشحات محل عمل متوقف می شود. یعنی، خطر عفونت کاهش می یابد.

سلول های چربی با فشار آب به صورت زنده برداشت می شوند. این سلول ها را می توان به جاهای دیگرِ بدن تزریق کرد.

در مقایسه با روش های دیگر،  تورم، درد و خونریزی پوست بیمار در حین لیپوساکشن یا پس از آن کمتر است. در نتیجه، بیمار سریع تر بهبود می یابد. نیازی به بستری در بیمارستان نیست. مدت عمل کوتاهتر است.

نیازی به دستگاه های کمکی مانند کمپرسور هوا، پمپ تزریق چربی یا مکش چربی نیست. البته، در روش های لیزری نیز از کمپرسور هوا استفاده نمی شود. روش های لیپوساکشن متفاوتند و هر کدام نقاط قوت و ضعف خود را دارند. اما مهم این است که دستگاههای جدیدتر معایب دستگاههای قبلی را کاهش داده اند. در صورت تمایل، مقاله قبلی زیبان  با عنوان “روش های لیپوساکشن: تفاوت ها، نقاط قوت و ضعف” را بخوانید.

عمل لیپوساکشن با واتر جت بدون بیهوشی نیز قابل انجام است.

◄ دستگاه بادی واتر جت به دستگاه Q-Graff متصل شده تا سلول بنیادی (Stem Cell) از چربی به دست آید.

به لحاظ رفع عیوب جسمی و آرامش روانی دستگاه بادی واتر جت یک دستگاهِ سودمند است.

خطرات لاغری و چربی سوزی به روش بادی واتر جت چیستند؟

Δ احساس درد، قرمزی و تورم محل لیپوساکشن. چند روزی طول می کشد تا این علایم رفع شود.

Δ بروز مقداری کبودی و تغییر شکل بدن در محل لیپوساکشن. در نتیجه، احتمال آسیب به منطقه درمان وجود دارد.

Δ بر هم خوردن نظم و یکنواختی حالت پوست (مانند حالتِ موج دار یا شکل چین دار در آب ).

Δ نیاز احتمالی به یک سری داروها و لباس های محافظ برای کاهش درد پس از عمل.

چندین نکته درباره روش WAL (لیپوترنسفر یا لیپوساکشن با فشار آب) طبق آزمایش های علمی

نکته 1: طبق آزمایش ها، روش WAL برای تقویت سلول های بنیادی بافت های پوستی جواب داده است. برای مثال، با تزریق چربی به سینه برای بالا بردن آن، سلول های بنیادی پستان ها تقویت شده است.

نکته 2: درعمل لیپوساکشن بادی جت، حفظ ایمنی رگ های لنفی بسیار مهم است. بنابراین، پزشک کاربلد و پرتجربه را انتخاب نمایید.

لزوم انتخاب پزشک پرتجربه برای چربی سوزی

تجربه لزوما به معنای مسن بودن نیست. پزشکان مجموعه فوق تخصصی آلومینا در عین جوان بودن از تعهد کاری، انرژی زیاد و تجارب چندین ساله در زمینه کار با انواع دستگاه های لیپوترنسفر، لیپوساکشن، جوانسازی و زیبایی برخوردارند. مجموعه آلومینا بر کار پزشکان نظارت دارد و به خواسته های معقول بیماران توجه می کند. برای تماس با ما اینجا کلیک نمایید.

نکته 3: ااز روش WAL برای جداسازی سلول های چربی بنیادی از سلول های بنیادی عضله، استخوان و کارتیلاژ (مزانشیمی) استفاده می شود. با جداسازی سلول های بنیادی چربی از سلول های بنیادی مزانشیمی (MSCs)، امکان پیوند چربی به بافت های آسیب دیده یا ناقص بوجود آمده است. سلول های بنیادی مادر تمام سلول های بدن هستند. آن ها می توانند به تمامی سلول های دیگر، مانند سلول های قلبی، خونی، عصبی، غضروفی، تبدیل شوند. این سلول ها برای پیوند و ترمیم بافت های آسیب دیده بدن مفیدند.

یکی از کاربردهای عجیب و جالب روش چربی سوزی WAL

نکته 4: استخراج سلول های بنیادی چربی به روش WAL برای رفع مشکل دستگاه تناسلی کودکان دوجنسه کاربرد دارد.

هزینه عمل لیپوساکشن و لیپوترنسفر بادی واتر جت چه قدر است؟

در آمریکا بین 3000 تا 7000 دلار می باشد. در ایران، گرانتر است. اما در کل، هزینه ها به عواملی مانند نظر پزشک، هزینه بیهوشی، امکانات جراحی یا بیمارستانی، و قیمت داروها و لباس های محافظِ پس از عمل بستگی دارد.

لینک منبعلینک منبعلینک منبع

پژوهشگر: مریم اکبری زاده

شاد و خندان باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: