لیفت باسن- آیا می توان با انجام لیفت باسن داشتن اندامی زیبا را تجربه کرد ؟

0

لیفت باسن 

در طول زمان، چه چیزی سبب زیبایی زن و جذابیت جنسی می شود؟ در روزهای دوران قدیم، ارزش یا زیبایی زن تا حد زیادی وابسته به توانایی او در تولید فرزندان بود. از آنجا که تخمک گذاری چیزی است که توسط چشم غیر مسلح تجسم نمی شود، مردان مدت ها از نشانه های خارجی برای تعیین باروری و سلامت در زنان استفاده می کنند. هر چه زنان “باروری ” بیشتری داشتند ، محبوب تر بودنداین شگفتی و جذابیت با حالت اندامی زیبا و با قوس های ظریف زنانه  در هنر دوران باستان به خوبی نشان داده شده است.پیتر پل روبنس (1680-1577) یک نقاش و هنرمند باروک آلمانی فلامید شناخته شده بود و یک طرفدار سبک باروک است که بر جنبش، رنگ و حساسیت  این موضوع تأکید داشت.او به خاطر عشقش به تصویر کشیدن زنانی که در شکل آنها به شکل کورکورانه مشهور شده بود مشهور شده بود و به اصطلاح “روبنسکی” در هنگام اشاره به زنان با اندازه بزرگ، مشهور شد. با گذشت زمان، مفهوم زیبایی تغییر کرده است از زن کاملتر، شکل گرانبها که توسط روبنس نشان داده شده است، به قدردانی از زن کوچکتر و پهن تر است.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - لیفت باسن- آیا می توان با انجام لیفت باسن داشتن اندامی زیبا را تجربه کرد ؟ پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - لیفت باسن- آیا می توان با انجام لیفت باسن داشتن اندامی زیبا را تجربه کرد ؟ پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - لیفت باسن- آیا می توان با انجام لیفت باسن داشتن اندامی زیبا را تجربه کرد ؟ نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

امروزه جراحی لیفت باسن   به عنوان بخش مهمی  از روش های پیشرفته جراحی پلاستیک به شمار می رود. اگر شما در تلاش هستید که اندامی زیبا تر و جذاب تر از قبل را در قسمت پایین تنه خود داشته باشید  یا به سادگی به دنبال نوعی زنانگی هستید، احتمالا یکی از  گزینه های در دسترس شما  لیفت باسن باشد .

به دنبال انجام لیفت ناحیه ران ، تمایل برا ی لیفت  باسن نیز افزایش پیدا کرده است. با توجه به نزدیکی آناتومیکی، جای تعجب نیست که بیمارانی که به دنبال افزایش تقاضا برای انجام لیفت باسن  هستند، به طور ناگزیر می توانند از  این روش جراحی پلاستیک استفاده کنند. در حالی که عمل لیفت باسن با تزریق چربی انجام می شود درست مانند لیفت ران ، این  کار نیاز به بخش  اهدا کننده کافی برای دریافت چربی برای انجام لیفت باسن  دارد.

در نتیجه، تعداد کمی از جراحان هستند که لیفت باسن  را انجام می دهند، از انواع مختلف ایمپلنت های بدون برچسب استفاده می کنند و یا برای هر بیمار از شیوه خاصی استفاده  می کنند.در حالی که من رویکرد ایمپلنت باسن  را ترجیح می دهم، برخی از اشکال و اندازه های ایمپلنت های کمری وجود دارد که ممکن است برای نیازهای خاص و افزایش حالت باسن  مفید باشد.

ایمپلنت مربوط به باسن و به شکل دایره ای شکل  می تواند برای افزایش حجم باسن به شکل مجزا و جلوگیری از حالت تو رفتگی باسن موزرد استفاده قرار گیرد. در حالی که ایمپلنت شکل دایره ای معمولا بهترین طراحی برایافزایش حجم باسن نیست، بلکه  برای تغییر شکل حالت  دایره ای بیشتر  به کار می رود.هرچند یک برش کوچک 4 سانتیمتری در بالای شکاف لگن قرار داده شده، می توان آن را روی ناحیه حلقه باسن  قرار داد.من ترجیح می دهم چنین اثراتی در حفره های باسن و به شکل تزریق وریدی انجام شود و برای رشد بافت و ثبات آن  درازمدت این کار صورت بگیرد.

باسن - لیفت باسن- آیا می توان با انجام لیفت باسن داشتن اندامی زیبا را تجربه کرد ؟

شایع ترین روش های پزشکی پذیرفته شده برای انجام عمل لیفت باسن  انتقال چربی های بیمار به این منطقه است.هر زمان که این کار انجام شود، بخشی از این چربی (به طور متوسط حدود 40٪) توسط بدن جذب می شود در حالی که باقیمانده برای مدت طولانی در محل قرار می گیرد. به همین دلیل است که اکثر بیماران نیاز به مقدار قابل توجهی از چربی های خود را به منظور ایجاد نتیجه دلخواه نیازمند هستند.  مشکل آشکار این است که بسیاری از بیماران در جایی که در بدن آنها مد نظر است ، ذخیره چربی کافی ندارند. به طور خلاصه، این به این معنی است که چربی کافی برای انتقال وجود ندارد.

برخی از بیماران به دنبالعمل لیفت باسن به روش های خطرناک تبدیل می شوند که می تواند نتایج ناپایدار ایجاد کند.زریق سیلیکون مایع گزینه ای نیست که در ایالات متحده تایید شده باشد یا توسط پزشکان واجد شرایط در سایر کشورها انجام شود. دکتر Cardenas NEVER تزریق سیلیکون مایع و به شما هشدار می دهد برای جلوگیری از این مهم نیست که چگونه وسوسه آن ممکن است به نظر می رسد. بیماران اغلب به ما می آیند که به دنبال تزریق سیلیکون مایع به نتیجه ناکافی برسند. برای اطلاعات بیشتر در مورد حذف سیلیکون مایع اینجا کلیک کنید.

دکتر کاردناس خوشحال است که ایمپلنت های بیهوشی را برای بیمارانی که نامزد خوبی برای انتقال چربی به ناحیه باسن  نیستند،  به کار نمی رود.  از آنجا که هیچ ایمپلنت مشخص  شده خاصی در این زمینه  در بازار وجود ندارد، دکتر کاردناس با استفاده از ژل سیلیکون به خوبی انتخاب شده،  را با استفاده از ژل سیلیکون، ایمپلنت  باسن با عنوان ایمپلنت  “خاموش” را برای قرار دادن در منطقه لگن قرار می دهد. این ایمپلنت های شکل بیضی شکل به شیوه ای تنظیم می شود که تجدید نظر زنانه را که اغلب در ارتباط با این قسمت از بدن زن ایجاد می کند یاباعث افزایش حجم و بزرگی باسن می شوند را به دنبال دارند.

جهت کسب اطلا عات بیشتر اینجا کلیک کنید. 

استفاده از ایمپلنت برای انجام عمل لیفت باسن 

ایمپلنت های  زیبایی  باسن و ایمپلنت های ران می توانند بسته به محل قرار گیری بدن، یکسان و یک شکل  باشند.آنها تکه های سیلیکونی مسطح هستند که زیر پوست و زیر ساخت قرار می گیرند که پس از بهبودی،  ظاهری جذاب تر از یکئ بدن زنانه با قوس های ظریف زنانه  در ناحیه لگن و پایین لگن فراهم می شود.

شماره های تماس سریع بهترین تخفیف های زیبایی

مرکز زیبایی قلهک:

  ☎ 02122612108 ☎ 22612171_021

  ☎09027610748

چه کسانی کاندید مناسبی برای لیفت باسن می باشند ؟

معمولا افرادی که از لحاظ ظاهر بیرونی بدن خود دچار نقص هستند این گونه افراد در نواحی باسن ران و یا کفل دچار مشکل می باشند. بسیاری از زنان با خطوط منحنی شکل  و عضلانی  در ناحیه باسن متولد می شوند و برخی ممکن است مایل به ماندن به انحنای نرم تر در این ناحیه  باشند.افرادی که تحت عمل جراحی مجدد قرار گرفته اند نیز نامزد مناسبی برای عمل لیفت باسن  هستند. زنان آسیایی، به دلیل حالت خمیدگی بدن ، گاهی اوقات نامزد برای ایمپلنت های چسب زیبایی هستند.

ایمپلنت ها چطور در عمل لیفت باسن مورد استفاده قرار می گیرند ؟

ایمپلنت ها می توانند از اندازه 10 “اندازه   6” در عرض متفاوت باشند اما معمولا بسته به مهارت و تجربه جراح در انجام مجدد نهایی قطعه سیلیکون متفاوت است و معمولا با بیش از حداکثر 1 “ضخامت دارند  . آنها از طریق یک برش کوچک 3 سانتیمتر زیر استخوان ران در نزدیکی تروکانتر بزرگ قرار می گیرند. آنها فقط زیر فاسیا از عضلات نزدیک قرار دارند که آنها را به طور کامل از  قسمت خارج پنهان می کند. ایمپلنت های چینی دارای  زیبایی خاصی هستند که  اغلب همراه با سایر روش های زیبایی شناسی مانند لیپوساکشن یا ایمپلنت های پستان می باشد.

محل قرارگیری ایمپلنت های لیفت باسن 

جدیدترین اعضای خانواده ایمپلنت بدن این است که از ایمپلنت های باسن می باشند. افزایش حجم پایین تنه  با استفاده از سبک های مختلف ایمپلنت های باسن در دهه اخیر انجام شده است. در حالیکهافزایش حجم باسن  امروزه با تزریق چربی انجام می شود (لیفت برزیلی )، عدم توجه نسبتا کمتری به قسمت  بالای مفصل به سمت باسن به دلیل کمبود چربی کافی برای تزریق  چربی وجود دارد.

از نقطه نظر آناتومیک، منطقه ای که برای افزایش حجم باسن است  از قسمت تاج استخوانهای لگن خاصره به استخوانهای ران  به پایین گسترش می یابد.در زیر پوست و چربیتانسور فاسیا عضله عقب / فاسیا (TFL) است که به لگن خاصره  متصل می شود و به طور مداوم با نوار ایلوتوئیتیب (ITB) به سمت زانو که در آن به epicondyle جانبی متصل می شود.در سطح بالاتری از آن، TFL با ITB خلفی ترکیب شده است تا نیمه بالایی حلقه مفصل باسن ایجاد می شود. بعد از آن حلقه  ضخیم و افزایش ماهیچه سورینی را به عهده دارد  و یک ورقه ی کلی مستمر ایجاد می کند.عملکرد TFL برای جابجایی لگن به طور خاص ربوده شدن، چرخش و چرخش داخلی است.

با توجه به افزایشحالت  آلوپلاستیک باسن ، باید تصمیم بگیرد که آیا آن را در بالای یا پایین TFL قرار دهید.این  نوع ایمپلنت در درجه اول بر اساس اندازه ایمپلنت و ابعاد مورد نظر افزایش قد و ارتفاع است.قرار دادن زیرسازی ایمپلنت در اندازه بزرگتر محدودیت دارد و برخی از مشکلات عملکرد کوتاه مدت را نیز به همراه خواهد داشت.(قسمت  کوتاهآن برای  زانو به دلیل وابستگی ITB این تقریبا مشابه با ایمپلنت های باسن عضله ای است که اندازه ی ایمپلنت نیز محدود است و موجب محدود شدن موقت حرکت می شود.)هنگامی که لیفت باسن برای افزایش قسمت زیر لگن ه کار می رود  ،  به فلسفه ایمپلنت عمومی مشخص می شود  که پوشش بافتی ایمپلنت بهتر است.

در بالایبخش حلقه ای و بخش زیر پوستی،  ، این امکان را برای ایمپلنت های بزرگتر فراهم میشودکه هم در سطح پوشش محیطی بلکه در ضخامت نیز قرار دارند.پس از قرار دادن بسیاری از این ایمپلنت های لگنی مشاهده شد که ضخامت ایمپلنت اهمیت کمتری نسبت به میزان پوشش آن دارد. پوشش سطح بالایی نیز امکان انتقال صاف را به بخش لگن  و ران و اطراف آن  می دهد. ایمپلنت های وسیع تر نیز نیاز به نرمی (دوومتر) کمترین امکان را دارند، به طوری که آنها هیچ گونه محدودیتی ندارند.

ایمپلنت های مرسوم کدامند ؟

ایمپلنت های مربوط به باسن  با استفاده از تزریق چربی انجام می شود.حتی برای بیماران که مقدار زیادی از چربی را دن خود ندارند این ایمپلنت ها ، تقریبا همیشه می تواند بهشکل کنگره ای و هم به شکل تقسیم بندی شده در  هر دو طرف باسن قرار گیرد. اما وقتی که ترکیب باسن و لگن هر دو ایمپلنت مورد نیاز باشد   یا در نوع بدن لاغر مورد استفاده قرار گیرد ممکن است بخش های  برداشت  شده از چربی ناکافی باشند.علاوه بر این، تمام تزریق چربی به باسن موفقیت آمیز نیست.

هنگامی که تزریق چربی گزینه ای مناسبی یا برای عدر حالی که برخی از جراحان ممکن است سعی کنند و از ایمپلنت هایی که برای سایر قسمت های بدن ساخته شده اند استفاده کنند، منطقه لگن نیاز به یک شکل ایمپلنت منحصر به فرد دارد. این شکل بیشتر شبیه به یک ایمپلنت باسن شکل است اما با مشخصات پایین تر در طرح اوج خود قرار دارد.اما این شکل لیفت باسن مناسب نیست، تنها گزینه دیگری استفاده از ایمپلنت است.هیچ ایمپلنت عضلانی استاندارد یا پیش ساخته نشده وجود دارد.

انتظار پس از دوران بهبودی عمل لیفت باسن چیست ؟

روش های مختلف لیفت باسن  در مقایسه با جراحی های تهاجمی مانند ایمپلنت های کمر یا ایمپلنت های باسن  نسبتا ایمن است. از آنجا که در ناحیه جراحی چند عصب وجود دارد و از رگه های ثانویه یا شریان ها نسبتا آزاد است و خود ایمپلنت ها عمیقا در بافت قرار نمی گیرند، شانس کمتری برای عوارض وجود ندارد. شما باید یک لباس تنگ  برای یک ماه بپوشید و در طول همان دوره هیچ فعالیت شدید نداشته باشید. بعد از دو هفته، ممکن است بعد از عمل جراحی و تمرین سبک به راه رفتن عادی بازگردید.

خطرات و عوارض جانبی مربوط به لیفت باسن کدام است ؟

همانند هر عمل جراحی، برخی از خطرات وجود دارد، هرچند حداقل ولی باز هم عوارضی وجود دارد. . برخی از آنها عبارتند از عفونت، افزایش سرووم، خونریزی، اکستروژن ایمپلنت های ، نامتقارن، زخم، آسیب عضلانی، آسیب عصبی (عصب پوستی فمورال جانبی) و سندرم کوپه.

نحوه انجام عمل لیفت باسن 

انجام عمل لیفت باسن یکی از رو شهای مرسوم لیپوساکشن است که در مناطق مختلف و چند گانه بدن انجام می شود.  در این  روش چربی  ها جمع آوری شده و سپس به منطقه باسن  منتقل شده  تا شکل شیک و زیبایی  را ایجاد کند.هر چه قدر که باسن شما بزرگتر باشد  با این روش می تواند بنیاز به فضای بیشتر ی برای تزریق چربی  با توجه به نوع پوست وجود دارد .در بسیاری از زمان ها که حالت پوست تنگ است ،مقدار چربی که ممکن است برای تزریق به منطقه باسن  به اندازه کافی برای به دست آوردن نتایج مورد نظر کافی نیست.در چنین شرایطی، بیماران ممکن است بیش از یک جلسه تحت عمل جراحی قرار بگیرند هنگامی که چربی زنده تزریق می شود و به داخل ناحیه سن بمنتقل می شود، التهاب و ایجاد رگ های خونی سبب ایجاد کشیدگی پوست می شود.هنگامی که چربی حل شده است،  دوباره می توان این روش را می توان دوباره پس از شش ماه انجام می شود.معمولا دور دوم تزریق چربی در محل دریافت جراحی (مانند ناحیه باسن) حالت شکنندگی پوست را بیشتر می کند  به بیماران اجازه می دهد که چاق تر به نظر برسند.این به این دلیل است که هنگامی که پوست کشیده شود،تمایل برای برداشن پوست بیشتر شده و تن پوست کاهش می یابد.التهاب ناشی از تزریق چربی باعث می شود که بافت به آن منطقه لطمه بزنند، به طوری کهتزریق مجدد چربی باعث زیبایی بیشتر می شود.تزریق  دوباره در بیماران مبتلا به پوست تنگ فقط لازم است، زیرا تنگی پوست مانع از دستیابی به پوست کشیده در  بیمار می شود. فقط در چنین شرایطی دور دوم انتقال چربی به منظور دستیابی به این هدف توصیه می شود.

محقق و مترجم : مریم طباطبا ئی 

منبع :

منبع : 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: