مرجع زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,لیزر مو،جراحی زیبایی

لیفت بازو بدون عمل جراحی تنها با یک جلسه درمان

لیفت بازو بدون عمل جراحی تنها با یک جلسه درمان
رای دادن به این پست
لیفت بازو بدون عمل جراحی تنها با یک جلسه درمان

لیفت بازو بدون عمل جراحی تنها با یک جلسه درمان

لیفت بازو بدون عمل جراحی تنها با یک جلسه درمان

شاید با کاهش پوست زیر بازو و اطراف زانو دیگر نیازی به عمل جراحی نباشد. مطالعه ای که توسط دو متخصص پوست با نام های تینا آلستر و الیزابت تنزی در واشینگتن دی سی انجام شد نشان داد که آلثرا- روشی که با دستگاه التراسوند کار می کند- به تنهایی قادر به لیفت بازو تنها در یک جلسه درمان است.

در نتیجه، این روش غیر تهاجمی که به تایید سازمان FDA تنها برای لیفت صورت در آمده بود، با مشاهده ی نتایج این روش را برای مناطق دیگر نیز اختصاص دادند.

دکتر آلستر در این باره می گوید: ” انرژی التراسونیک از لیزر و امواج رادیو فرکانسی بیشتر در پوست نفوذ می کند و با استفاده از تکنیک های مختلف می توان همانطور که صورت لیفت می شود، بازو را نیز لیفت کرد.”

این روش غیر تهاجمی خبری خوب برای افرادی ست که از عمل های تهاجمی و جراحی وحشت دارند و اینگونه تصور می کنند که بریدگی ای از آرنج تا بالا یا زیر بازو برای رفع افتادگی ایجاد می شود.

به خاطر بسپارید ، افرادی هستند که حتی از این روش در لیفت و رفع سلولیت های ران ها استفاده می کنند، البته بهترین مکان ها برای درمان با این روش در محدوده ی بالای بازوها و زانو های شل و گوشت آلو است. چون این روش بی درد است بنابراین، می تواند در هر مکانی بین ۳۰ تا ۴۵ دقیقه انجام شود، البته لازم به ذکر است که بدون درد نیست.

این روش مانند سونوگرافی در زمان بارداری نیست. در واقع پرتو های الترا سوند عمیقا به داخل پوست نفوذ می کند و به گرما تبدیل می شوند. بنابراین از مسکن هایی در طول عمل برای کاهش درد استفاده می شود. هیچ دوره ی نقاهتی پس از عمل وجود ندارد، تنها در برخی از افراد التهاباتی در محل دیده می شود، پس از چندی از بدن رفع می گردد.

نتایج نهایی به سرعت و یا بلا فاصله قابل مشاهده نیستند و در طول ۶ ماه آتی بهتر دیده می شوند. البته در صورت نیاز می توانید سریعتری جلسه ای دیگر را به این در مان اختصاص دهید.

لینک منبع

گردآورنده: میترا کرمانیان

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید.

 

 


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.
error:
در حال بارگذاری
عنوان منو
@tehranskin