مرجع زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,لیزر مو،جراحی زیبایی

فواید ماساژ ریلکسیشن

فواید ماساژ ریلکسیشن
رای دادن به این پست

%d9%85%d8%a7%d8%b3%d8%a7%da%982

فواید ماساژ ریلکسیشن

به دلیل افزایش جریان خون و دفع مواد زائد از جمله اسید لاکتیک حالت نرمی به تمام اعضای بدن شما دست می دهد .

این ماساژ باعث تحریک شاخه های عصبی و در نتیجه آرام سازی سیستم عصبی می شود ، بدین طریق باطری بدن شما مجددا شارژ شده و نگرانی هایتان را برای مدتی بدست فراموشی می سپارید .

افزایش گردش خون ، موجب گرم شدن  و باز و گسترده شدن بافت های عضلانی  می گردد و این عوامل انعطاف بدنی را افزایش داده و نتیجه ثانویه ماساژ ، فردی فعال ، شاداب و  با اعتماد به نفس را می سازد .

ماساژ موجب تغذیه سلولی گشته و نیز موجب افزایش رها سازی اندروفین از سیستم عصبی مرکزی شده و این عامل موجب تعدیل انتقال پیام درد شده و دردها تسکین می یابند و با عدم وجود درد هشیاری شما بالا رفته  و قدرت تفکر شما را به طرز شگفت انگیزی ارتقا‍ء می دهد .

این نوع ماساژ که به ” یوگا برای افراد تنبل ” تشبیه شده که در آن تمام عضلات بدن کشیده می شوند و مفاصل نیز باز و بسته می شوند .

با آرام سازی عضلانی و حرکت آزاد مفاصل و کاهش درد بدن شما از آن حالت خشکی در آمده و به انعطاف معقولی می رسند و ” سطح انرژی ” بدن در حال نرمال قرار می گیرد و قابلیت ارتجاعی بدن افزایش پیدا کرده و سلامت تمام نقاط آن  تضمین می شود .

اگر شما در محیطی زندگی می کنید که دائما تحت  فشار قرار دارید ماساژ ریلکسی بهترین راه برای تمدد اعصاب و بدست آوردن آرامش است . یک تغییر جزئی در دست ها و پاهای شما می تواند سیستم کل بدن شما را دگرگون سازد .

موارد درمانی :

خستگی عمومی – کوفتگی –  حساسیت و تحریک پذیری – بی حسی –  بی قراری – کسالت صبحگاهی –  پریشان خیالی –  ترس –  اختلالات خواب –  عدم اعتماد به نفس –  تصلب عمومی بافت ها –  سختی عضلات –  احساس ضعف در هنگام راه رفتن ، دویدن ، ایستادن ، نشستن –  مور مور شدن و خواب رفتگی اندام ها  –  ورم دست و پا  –


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.
error:
در حال بارگذاری
عنوان منو
@tehranskin