عوارض فیشیال صورت | آیان بهترین روش پاکسازی صورت عارضه دارد؟

0

عوارض فیشیال صورت

اگر به دنبال غیرتهاجمی ترین و به اصطلاح نرم ترین روش جوانسازی و پاکسازی صورت می گردید، فیشیال صورت بهترین گزینه پیش روی شماست. این پروسیجر ایمن یک درمان یک جلسه ای نیست، بلکه بیشتر شبیه یک نوع سبک زندگی است. چراکه روند فیشیال صورت ادامه دار، کم هزینه و کم خطر است. اما اگر به یک مرکز خوب مراجعه نکنید، باید انتظار عوارض فیشیال صورت را هم داشته باشید.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - عوارض فیشیال صورت | آیان بهترین روش پاکسازی صورت عارضه دارد؟ پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - عوارض فیشیال صورت | آیان بهترین روش پاکسازی صورت عارضه دارد؟ پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - عوارض فیشیال صورت | آیان بهترین روش پاکسازی صورت عارضه دارد؟ نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

در این مقاله از زیبان بیشتر در مورد فیشیال صورت، فرآیند و البته عوارض آن صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

.jpg - عوارض فیشیال صورت | آیان بهترین روش پاکسازی صورت عارضه دارد؟
عوارض فیشیال صورت

فیشیال صورت

پیش از اینکه به عوارض بپردازیم، بیایید در ابتدا کمی با خود این پروسیجر آشنا شویم.

فیشیال صورت بیشتر یک فرآیند طولانی مدت مراقبت پوستی است که مزیت های بسیار زیادی دارد و آرام آرام و در روندی طبیعی می تواند موجب رفع چین و چروک، لک و جوش های پوستی، لیفت و جوانسازی هم بشود.

فیشیال صورت یک پروسه چند مرحله ای است که در هر جلسه روی صورت شما انجام می پذیرد. در محیط های شهری امروزی که پوست صورت در معرض آلودگی های متعدد و بیماری های مختلف است، پاکسازی پوست با فیشیال مانند یک معجزه عمل می کند. با انجام فیشیال صورت شما به صورت مداوم صورت خود را پاکسازی می کنید و آلودگی های سطحی و زیرین آن را خارج می کنید تا همواره پوستی جوان، شاداب، تمیز و البته صاف و صیقلی داشته باشید.

توصیه متخصصان پوست و مو که همگی روی مزیت های پروسیجر ایمن فیشیال صورت اتفاق نظر دارند، این است که کار پاکسازی با فیشیال را به صورت مداوم و مرتب انجام دهید تا بتوانید نتیجه معجزه آسای آن را بعد از مدتی مشاهده کرده و البته آن را حفظ نمایید.

مراحل فیشیال صورت

در سایر مقالات زیبان زیاد در مورد مراحل فیشیال صورت صحبت کرده ایم. اگر می خواهید آشنایی بیشتری با این مراحل و کارکرد کامل هریک از انها داشته باشید، توصیه می کنیم سری هم به آن مقالات بزنید. اما به هر شکل در اینجا سعی می کنیم به صورت خلاصه توضیح کوتاهی از هریک از مراحل فیشیال صورت به شما ارائه دهیم. مراحل شش گانه فیشیال صورت عبارتند از:

.jpg - عوارض فیشیال صورت | آیان بهترین روش پاکسازی صورت عارضه دارد؟
عوارض فیشیال صورت
 1. پاکسازی اولیه : پاک کردن سطح پوست صورت با پد الکلی یا مواد شوینده طبیعی
 2. بخاردهی : باز کردن منافذ پوستی با بخار و آماده سازی پوست برای تخلیه جوش های زیر پوستی
 3. تخلیه : خالی کردن جوش های سرسیاه زیر پوستی
 4. لایه برداری : برداشتن لایه سلول های مرده سطح پوست و تحریک پوست به تولید کلاژن با دستگاه هایی نظیر فیس آپ
 5. ماساژ : ماساژ دادن پوست توسط یک فرد متخصص برای آرامش بخشی مجدد و رفع التهابات ناشی از مراحل قبلی
 6. ماسک گذاری : قرار دادن ماسک های آب سان و پروتئینه برای تقویت و تأمین مواد معدنی مورد نیاز پوست

مزیت های فیشیال صورت

پیش از این درمورد اصلی ترین مزایای فیشیال صورت صحبت کردیم. اما اگر بخواهیم به صورت خلاصه و تیتروار به مهمترین مزیت های فیشیال صورت اشاره کنیم باید موارد زیر را نام ببریم:

 • از بین بردن جوش های زیر پوستی
 • کمک به رفع چین و چروک های ریز
 • از بین بردن ترک های پوستی و خط خنده
 • پاکسازی پوست
 • جوانسازی پوست با تحریک آن به ترشح کلاژن
 • لیفت پوست صورت با ماساژهای تخصصی
 • تأمین مواد معدنی مورد نیاز پوست با استفاده از ماسک های باکیفیتی که به خاطر منافذ باز پوستی، راحت تر کار تغذیه را انجام می دهند.

مهمترین عوارض فیشیال صورت

همانطور که از مراحل این پروسیجر مشخص است، فیشیال صورت یک روند کاملا غیرتهاجمی است که اصولا کمترین آسیبی به پوست صورت شما وارد نمی کند و کمترین فشار را به آن وارد می آورد. اما اگر به یک مرکز معتبر و قابل اطمینان برای انجام پروسیجر مراجعه نکنید، احتمال اینکه همین پروسیجر کم خطر بتواند باعث بروز عوارض بشود هم هست.

.jpg - عوارض فیشیال صورت | آیان بهترین روش پاکسازی صورت عارضه دارد؟
عوارض فیشیال صورت

هرچند عوارض فیشیال صورت اصولا بسیار سطحی و کم خطر هستند، اما به هر صورت جزو عوارض به شمار می روند. عوارضی که عبارتند از:

شماره های تماس سریع بهترین تخفیف های زیبایی

مرکز زیبایی قلهک:

  ☎ 02122612108 ☎ 22612171_021

  ☎09027610748

 • قرمزی و التهاب پایدار پوست
 • اسکراب یاخراش افتادن پوست
 • زخم های سطحی و خونریزی
 • زیاد شدن جوش های زیر پوستی
 • بی نتیجه بودن

بهترین مرکز فیشیال صورت در تهران

از آنجایی که پروسه انجام فیشیال صورت در ظاهر بسیار ساده است، بسیاری از مراکز زیبایی یا حتی سالن های آرایشی اقدام به ارائه خدامت آن کرده اند. اما واقعیت این است که فیشیال صورت یک فرآیند تخصصی است که برای نتیجه گرفتن از آن باید حتما به یک مرزک تخصصی معتبر مراجعه کنید.

بهترین مراکز زیبایی که کار فیشیال پوست را انجام می دهند نه تنها از نیروهای متخصص برای انجام مراحل مختلف این پروسیجر بهره مند هستند، بلکه از بهترین دستگاه ها و البته بهترین مواد و متریال هم برخوردارند.

 به عنوان مثال نوع دستگاهی که برای لایه برداری پوست در فیشیال مورد استفاده قرار می گیرد برای نتیجه بخشی ان بسیار مهم است. مراکز نه چندان خوب معمولا از دستگاه هایی ننظیر میکرونیدلینگ استفاده می کنند در حالی که بهترین مراکز از دستگاه های پیشرفته تری همچون فیس آپ بهره می جویند.

از طرف دیگر ماسک هایی که برای تعذیه پوست در مرحله آخر مورد استفاده قرار می گیرند نیز بسیار مهم هستند. بهترین مراکز از مرغوب ترین و بهترین ماسک های صورت برای تغذیه پوست بهره می برند.

مرکز زیبایی شمال تهران با چندین سال سابقه از جمه اولین مراکزی است که خدمات فیشایل صورت را در ایران معرفی کرد. بهره مندی از بهترین متخصصین پوست، بهترین دستگاه ها و البته بهترین مواد و ماسک های صورت باعث شده تا خدمات فیشیال صورت این مرکز زبانزد باشند.

.jpg - عوارض فیشیال صورت | آیان بهترین روش پاکسازی صورت عارضه دارد؟
عوارض فیشیال صورت

تعداد جلسات فیشیال صورت

همانطور که اشاره کردیم فیشیال صورت یک درمان تک جلسه ای نیست. بلکه یک روند همیشی است. اصولا اگر می خواهید از فیشیال صورت نتیجه بگیرید باید هر 30 الی 45 روز یکبار  آن را انجام دهید.

نگران هزینه هم نباشید، چراکه اصولا فیشیال صورت در دسته درمان های پوستی ارزانقیمت است. از طرف دیگر لازم نیست در جلسات بعدی همیشه تمام مراحل شش گانه را انجام دهید چون ممکن است صورت شما به تمام آنها احتیاج نداشته باشد. و این موضوع خودش روی کاهش هزینه هر جلسه تأثیرگذار است.

با فرض طی کردن هر شش مرحله، هر جلسه از فیشیال صورت حدود 1 ساعت از شما زمان می برد.

همچنین این فرآیند بیشتر مناسب افرادی است که پوستشان هنوز دچار مشکلات جدی، مانند چین و چروک های عمیق نشده است. اصولا بهترین سن برای آغاز فیشیال صورت 25 تا 35 سال است. به یاد داشته باشید که باید به روند فیشیال صورت عادت کنید و در طول سال های بعدی به صورت منظم آن را انجام دهید تا بتوانید نتیجه لازم را از آن بگیرید.

مطالعات تخصصی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: