مرجع زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,لیزر مو،جراحی زیبایی

عمل های بدون جراحی و روش جراحی چشم ( بلفاروپلاستی)

عمل های بدون جراحی و روش جراحی چشم ( بلفاروپلاستی)
رای دادن به این پست

عمل های بدون جراحی در مقابل روش سنتی جراحی چشم ( بلفاروپلاستی)

بلفاروپلاستی بدون جراحی و غیر تهاجمی، از روش هایی نوین و ایمن در زمینه زیبایی چشم است.

روش سنتی جراحی چشم ( بلفاروپلاستی) خطرات جدی به دنبال دارد، به همین دلیل شماری از بیماران از انتخاب این روش گریزان هستند. پزشک متخصص برای از بین بردن سیاهی دور چشم از تزریق پرکننده هایی مانند؛ جوودرم، ری استایلین به همراه رادیس استفاده می کند. این روش از تمام خطرات جراحی های چشم که در گذشته انجام می شد، به دور است. ودر واقع روشی ایمن با کمترین عوارض جانبی است.

ایمنی

روش سنتی جراحی چشم ( بلفاروپلاستی)

جراحی ها معمولا با خطراتی مانند، ایجاد اسکار، عفونت، بیهوشی کامل همراه هستند. در این روش برش هایی در اطراف چشم زده می شود که پس از عمل جای اسکار ها به راحتی قابل مشاهده هستند و منظره ی خود به جای نخواهند گذاشت. در روش سنتی جراحی چشم خطر آسیب به چشم و افتادگی پلک پایین نیز شایع است.

بلفاروپلاستی بدون جراحی

بلفاروپلاستی بدون جراحی بسیار ایمن است و تنها اثر جانبی این روش ایجاد کبودی هایی در اطراف چشم است که پس از چند روز رفع می گردند.

عمل های بدون جراحی و روش جراحی چشم ( بلفاروپلاستی)

عمل های بدون جراحی و روش جراحی چشم ( بلفاروپلاستی)

دوره ی نقاهت

روش سنتی جراحی چشم ( بلفاروپلاستی)

در این روش بهبودی تا ۲ هفته طول می کشد و در این زمان شما درد هایی شدید، کبودی، التهاب و خارش در ناحیه ی چشم احساس می کنید. به هیچ عنوان از لنز در دوره ی نقاهت استفاده نکنید. این روش معمولا نیاز به صبر و حوصله ی زیاد برای مشاهده ی نتایج پایانی دارد.

بلفاروپلاستی بدون جراحی

در روش  بلفاروپلاستی بدون جراحی دوره ی نقاهت بسیار کوتاه است. دردی در طی عمل و پس از آن احساس نمی شود و تنها التهابات خفیفی در اطراف چشم بو جود می آیند، که طی چند روز از بین می روند.

نتایج پایانی

روش سنتی جراحی چشم ( بلفاروپلاستی)

نتایج پایانی در این روش بی بازگشت است و معمولا سال ها طول می کشند. اما چشمان شما به مرور زمان پیر تر می شوند. این روش مفید است اگر نتایج خوبی به همراه داشته باشد، اما چشم ها در طی عمل کمی کوچک تر و کشیده تر می شوند. به مرور زمان زیر چشم ها گود می شود. یکی از مواردی که سبب شده تا افراد از جراحی سنتی چشم سر باز زنند، تغییر فرم چشم ها پس از عمل است.

بلفاروپلاستی بدون جراحی

نتایج بیش از ۴ سال طول خواهند کشید. تزریق جوودرم یا ری استایلین در گودی چشم باعث تولید کلاژن می شود و این مواد در این ناحیه نسبت به سایر نقاط صورت ماندگاری بیشتری دارند. در صورت ناراضی بودن از نتیجه ی پایانی، این مواد به راحتی حل می شوند. آنزیم هیالورونیدیز مواد پرکننده ی در زیر چشم را حل می کند. آنزیم سبب شکسته شدن پیوند پرکننده ها می شود و طی ۲۴ ساعت جذب بدن می شوند.

بلفاروپلاستی بدون جراحی هیچ تغییری در فرم چشم های شما ایجاد نمی کند.

لینک منبع

محقق: میترا کرمانیان

آیا شما هم از عمل های تهاجمی وحشت دارید؟

 


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.
error:
در حال بارگذاری
عنوان منو
@tehranskin