با برترین و با کیفیت ترین رنگ موهای دنیا آشنا شوید

0

با برترین و با کیفیت ترین رنگ موهای دنیا آشنا شوید

legendary look tablet - با برترین و با کیفیت ترین رنگ موهای دنیا آشنا شوید
بهترین رنگ مو های دنیا

اگر می خواهید ظاهرتان را تغییر دهید، تیره و روشنی ریشه موهای تان را ترمیم کنید، یا به یک مهمانی بروید، مجبور نیستید برای داشتن موهایی زیبا و دلفریب به سالن زیبایی مراجعه کنید.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - با برترین و با کیفیت ترین رنگ موهای دنیا آشنا شوید پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - با برترین و با کیفیت ترین رنگ موهای دنیا آشنا شوید پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - با برترین و با کیفیت ترین رنگ موهای دنیا آشنا شوید نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

برای کسانی که به جای رفتن به سالن، ترجیح می دهند خودشان در منزل موهای شان را رنگ کنند، قصد داریم رنگ مو های حرفه ای را معرفی کنیم که بهترین نتیجه را می دهند و در ضمن بسیاری از کارشناسان آن ها را توصیه کرده اند.

 

5 رنگ موی حرفه ای دنیا

1- رنگ مو کلایرول روت تاچ آپ (Clairol Root Touch-Up)

1 8 - با برترین و با کیفیت ترین رنگ موهای دنیا آشنا شوید
رنگ مو کلایرول روت تاچ آپ

بسیاری از کارشناسان رنگ موی افراد مشهور به دلیل کاربرد آسانش از این محصول استفاده می کنند. بنا به توصیه کارشناسان، رنگ مو کلایرول را از خط رویش مو و نزدیک به ریشه بمالید. همچنین حین انتخاب رنگ، 1 تا 2 درجه روشن تر از رنگ مو یتان را در نظر بگیرید. معمولا رنگ مویی که در داخل منزل صورت گیرد، کمی تیره تر از آنچه که سالن انجام می دهد، می باشد. سعی کنید در انتخاب رنگ دقت کنید و رنگ هایی مانند قهوه ای طبیعی را بر گزینید، نه قرمز!

 

2- رنگ مو گارنیر اولیا (Garnier Olia)

2 - با برترین و با کیفیت ترین رنگ موهای دنیا آشنا شوید
رنگ مو گارنیر اولیا

این رنگ مو به دلیل ساختار مبتنی بر روغن که سبب نرم کنندگی عمقی مو می شود، بسیار محبوبیت پیدا کرده است. این محصول مشابه محصولاتی است که آرایشگران حرفه ای در سالن های زیبایی از آن ها استفاده می کنند. در ضمن در ترکیبات این رنگ مو از آمونیاک استفاده نشده است و این موضوع بسیار حائز اهمیت است. استفاده از این رنگ در منزل می تواند نتیجه ای را برای تان حاصل کند که از کار سالن زیبایی انتظار دارید.

3- رنگ مو لورآل اکسلنس کرم (L’Oréal Excellence Creme)

3 5 - با برترین و با کیفیت ترین رنگ موهای دنیا آشنا شوید
رنگ مو لورآل اکسلنس کرم

رنگ مو لورآل مزایای بسیاری دارد. هم از کیفیت بالای مواد تشکیل دهنده برخوردار است، هم دستورالعمل واضح و آسانی دارد. کارشناسان رنگ مو توصیه می کنند برای پوشش کامل موهای سفید و خاکستری از رنگ مو لورآل استفاده کنید. این محصول علیرغم پوشانندگی موهای سفید، رنگ فوق العاده ای به مو می بخشد و به دلیل وجود ترکیبات نرم کننده، مو را نرم می کند. جهت رنگ کردن مو با این رنگ مو بهتر است از یکی از دوستان یا اعضای خانواده در خواست کنید که کمک تان کند. چندین لایه رنگ گذاشتن روی مو می تواند سبب تخریب ساختار رنگ مو یا آسیب به مو شود. بنا به توصیه کارشناسان باید در انتخاب رنگ دقت لازم داشت، چرا که حذف رنگ مو از روی مو بدون هیچ آسیبی، اغلب کاری سخت و دشوار است. همچنین اکسیدان محصولات خانگی ممکن است کمی مضر تر از اکسیدان های مورد استفاده در سالن باشد و این بدین دلیل است که رنگ مو های خانگی مخصوص هر نوع مویی ساخته شده اند و برای نوع موی خاصی فرموله نشده اند.

 

4- رنگ مو کلایرول نچرال اینستینکز (Clairol Natural Instincts)

4 - با برترین و با کیفیت ترین رنگ موهای دنیا آشنا شوید
رنگ مو کلایرول نچرال اینستینکز

این دسته از رنگ مو های کلایرول دارای فرمولاسیون نیمه دائمی می باشند. این بدان معنا است که ماندگاری کمتری نسبت به رنگ مو های دائمی دارند. این محصول همچنین فاقد آمونیاک بوده و با برخورداری از روغن آلوئه ورا و روغن نارگیل، به مو نرمی و درخشندگی خاصی می بخشد که بسیار بیشتر از محصولات دائمی می باشد. حین خرید این رنگ مو نیز باید یک درجه روشن تر را انتخاب نمایید. بنا به توصیه کارشناسان از انتخاب رنگ های گرم این محصول اجتناب کنید، زیرا در آن ها رنگ نارنجی بیشتری به کار رفته است. تنها رنگ های سرد یا طبیعی را انتخاب نمایید، چرا که نتیجه مطلوب تری حاصل می کنند.

 

5- رنگ مو ولا کالر چارم (Wella Color Charm)

5 2 - با برترین و با کیفیت ترین رنگ موهای دنیا آشنا شوید
رنگ مو ولا

این رنگ مو بسیار مورد علاقه و پسند کارشناسان زیبایی هالیوود می باشد. اولین و مهم ترین چیزی که باید بدانید، این است که رنگ مو طبیعی تان چه رنگی در نظر گرفته می شود. شرکت سازنده رنگ مو ولا، چارت و نموداری دارد که نشان می دهد کدام رنگ و ته رنگ، چه رنگی را حاصل می کند. چنانچه خواهان یک تغییر قابل ملاحظه و اساسی هستید، به خاطر داشته باشید که باید گام به گام و آهسته پیش بروید. بسته به رنگ مو و البته رنگ پوست تان، باید نسبت به انتخاب نوع رنگی که مناسب تان است، تصمیم گیری نمایید.

 

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منبع:

[symple_button url=”http://www.today.com/style/5-pro-quality-hair-dyes-let-you-skip-salon-t83736″ color=”black” button_target=”_self” btnrel=”nofollow”]لینک مطلب[/symple_button]

شماره های تماس سریع بهترین تخفیف های زیبایی

مرکز زیبایی قلهک:

  ☎ 02122612108 ☎ 22612171_021

  ☎09027610748

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: