مرجع زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,لیزر مو،جراحی زیبایی

حقیقت هایی که باید راجع به عمل جراحی سینه بدانیم. (۳)

حقیقت هایی که باید راجع به عمل جراحی سینه بدانیم. (۳)
رای دادن به این پست
حقیقت هایی که باید راجع به عمل جراحی سینه بدانیم. (3)

حقیقت هایی که باید راجع به عمل جراحی سینه بدانیم. (۳)

حقیقت هایی که باید راجع به عمل جراحی سینه بدانیم. (۳)

ایمپلنت سینه تا آخر عمر تضمین شده نمیباشند و ممکن است جراحی های آتی را در یک یا هر دو سینه به همراه داشته باشد. حاملگی ، کاهش وزن و یائسگی ممکن است باعث تغییراتی در ظاهر پستان ها گردیده و در ادامه به انواع ایمپلنت های پستانی اشاره میکنیم.

Saline Breest Implant

این نوع کاشت مورد تاییده ی FDA آمریکاست و در زنان ۱۸ سال به بالا  استفاده میشود.این ایمپلنت با آب نمک استریل پر شده است و در صورت سوراخ شدگی پوسته ی آن، متلاشی و جذب شده و به صورت طبیعی  از بدن خارج میشود.

Silicone Breast Implant

این نوع ایمپلنت با ژل سیلی کن پر شده است و بافت شبیه به بافت سینه دارد. این نوع ایمپلنت دارای تاییدیه FDA آمریکا میباشد و در زنان بالای ۲۲ سال استفاده میشود. چنان چه از این نوع ایمپلنت استفاده میکنید بهتر است سالانه  ملاقاتی با پزشک خود داشته باشید تا از نحوه ی عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید. سونوگرافی یا غربالگری یا MRI میتواند وضعیت ایمپلنت های پستانی را ارزیابی کند. در صورت نشت ایمپلنت ،ژل ممکن است در درون پوسته ی آن باقی بماند و هرگز جذب و خارج نمیشود.

Gummy bear breast implant

این نوع کاشت بسیار مستحکم است، حتی زمانیکه پوسته ی ایمپلنت دچار شکستگی میشود شکل ظاهری خود را حفظ میکند.شکل اینگونه کاشت ها بیشتر مخروطی است و در صورت چرخش ممکن است شکل نامتعارفی به خود گیرد.برای قرار دادن ایمپلنت های نوع Gummy برش های عمیق تری در اطراف سینه ایجاد میشود.

Round Breast Implants

از انجا که این ایمپلنت ها گرد هستند در صورت چرخش مشکل در ظاهر سینه ایجاد نمیکنند.

Smooth Breast Implants 

این ایمپلنت ها صاف و نرم هستند و در مواردی پس از کاشت باعث ناهمواری قابل لمس میشوند.

Textured Breast Implant

احتمال چرخش و حرکت در این نوع ایمپلنت کم تر از موارد نام برده قبل  است.

تولید کنندگان ایمپلنت گاهی سبک های جدید و انواع مختلفی به بازار عرضه میکنند بنابراین ممکن است پزشک شما انواع دیگری را به شما معرفی نماید.

در بعضی موارد چربی که از طریق لیپوساکشن گرفته شده است نیز به پستان تزریق میشود. جراح چربی را از قسمت های مختلف بدن شخص گرفته و این گزینه برای زنانی مناسب است که دنبال افزایش نسبتا کوچکی در اندازه ی پستان خود هستند و نتایج طبیعی را ترجیح میدهند.

برای آماده شدن عمل جراحی افزایش حجم سینه آزمایشات قبل عمل و خون را طبق نظر پزشک انجام داده و استفاده ی داروهای ضد انعقاد خون را متوقف کنید، از کشیدن سیگار خودداری نمایید.

 

 


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.
error:
در حال بارگذاری
عنوان منو
@tehranskin