مرجع زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,لیزر مو،جراحی زیبایی

جراحی بینی و هر آنچه باید بدانیم!

جراحی بینی و هر آنچه باید بدانیم!
رای دادن به این پست
جراحی بینی

جراحی بینی

عمل جراحی بینی، به منظور تغییر شکل ظاهری و یا بهبود عملکرد آن انجام میشود. برای افرادی که با مشکلات تنفسی، انحراف بینی یا نقوص مادر زادی رو به رو هستند این عمل توصیه میشود. در غیر اینصورت به دلایل  زیبایی که باعث تغییر شکل بینی و ظاهر ان انجام میشود.

اگر به فکر تغییر شکل ظاهری بینی خود هستید با پزشک خود راجع به انتظاراتی که دارید صحبت نمایید.اینکه چه چیزی از آن باعث آزارتان میشود. به خاطر داشت باشید که جراحی میتواند باعث تغییرات مثبت در ظاهر شما شود اما واقع بینانه به این مساله نگاه کنید زیرا ممکن است انتظارات شما قبل از عمل با نتیجه نهایی متفاوت باشد.

جراح ساختار بینی شما را بر اساس ویژگی های صورتتان ارزیابی میکند.عمل بینی امروزه به صورت سرپایی انجام میشود واین به این معنی است که نیاز به بستری شدن نخواهید داشت.ممکن است از بیهوشی عمومی یا موضعی استفاده شود.با بیهوشی عمومی شما به خواب رفته ولی در بیهوشی موضعی تنها ناحیه مورد جراحی بی حس شده و شما بدون تحمل درد مورد جراحی قرار خواهید گرفت.جراحان عموما، بریدگی و برش هایی در اطراف سوراخ بینی ایجاد مینمایند و با اعمال تغییرات بر روی استخوان های بینی و غضروف آن ظاهر بینی شما را عوض میکنند.

در زمان مراقبت های بعد از عمل ،جراح تامپون در درون بینی قرار میدهد و بیرون آن را بانداژ میکند.

تورم اولیه ممکن است در عرض چند هفته فروکش کندو گاها ممکن است تا یک سال به طول انجامد. در طول یکسال تورم ممکن است گاهی ظهور و گاهی از بین برود.

بدیهی است که با افزایش سن ممکن است تغییراتی در بینی ایجاد شود اما تاثیرات زیادی در ظاهر بینی نخواهند داشت.تصمیم به عمل جراحی پلاستیک بینی کاملا شخصی است اما شما باید تمام عوارض و خطرات احتمالی آن را در نظر بگیرید.

جراحی بینی و خطرات و عوارض آن : 

۱-خطرات بیهوشی

۲-خونریزی یا هماتوم

۳-عفونت

۴-بهبود تدریجی و کند زخم

۵-تغییر در حس پوست (بی حسی یا درد)

۶-اشکال و اختلال در تنفس

۷-ظاهر نامطلوب بینی

۸-تیرگی رنگ پوست درناحیه متورم

قبل از عمل بهتر است از جراح خود این سوالات را بپرسید:

_آیا من کاندیدای مناسبی برای انجام عمل خواهم بود؟

_برای داشتن ظاهر بینی زیبا چه کارهایی قبل از عمل باید انجام دهم؟

_دوره ریکاوری چقدر طول میکشد و چه نیازهایی در آن دوره خواهم داشت؟

_انتظارات و خطرات احتمالی این جراحی کدامند؟

به خاطر داشته باشید قبل از عمل آزمایشاتی به عمل می آید و سیگار کشیدن باید متوقف گردد. هم چنین استفاده از داروهایی نظیر آسپرین و سایر داروهایی دازروهایی که باعث افزایش خونریزی می گردد توصیه نمیشود.

 


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.
error:
در حال بارگذاری
عنوان منو
@tehranskin