مرجع زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,لیزر مو،جراحی زیبایی

بوتاکس و دانستنی های آن

رای دادن به این پست
بوتاکس

بوتاکس

بوتاکس و طرفداران این عمل زیبایی


تخفیفات ویژه بهار در مرکز زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل

الکساندرایت در ایران (اسکلپیون، مدیواستار 2018)

 22612171_021  021-22612108

09027610748


 

امروزه در دنیای زیبایی بوتاکس طرفداران زیادی دارد به طوریکه در آمریکا شایع ترین عمل زیبایی هست و در ایران نیز تعداد افرادی که به دنبال بوتاکس هستند بسیار است.عده ای از افراد نیز به علت های مختلف شادابی و و جوانی پوستشان را زود از دست میدهند.در میان روش های مختلفی که برای حل این موضوع وجود دارد تزریق بوتاکس طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است، چرا که این روش بدون جراحی . بی هوشی است. هم چنین بوتاکس دارویی می باشد که هم در زمینه درمان و هم در زمینه زیبایی کاربرد دارد.

در اینجا نکاتی را راجع به این عمل زیبایی برایتان بازگو کنیم که شاید کمتر جایی شنیده باشید:

برای از بین بردن پیری پوست و نقاطی که در ناحیه پیشانی، بین دو ابرو و ناحیه گوشه چشم دارای چین و چروک می باشند میتوان از بوتاکس استفاده کرد.

هم چنین افرادی که دچار بیماری میگرن هستند و یا در ناحیه زیر بغل دچار تعرق میشوند میتوانند از طریق این روش برای رفع مشکلشان استفاده کنند.

با توجه به این که تعداد جراحی زیبایی بینی در ایران زیاد هست عده ای میخواهند همزمان با این جراحی تزریق  بوتاکس هم انجام دهند و نکته اینجاست که این دو هیچ مغایرتی با هم ندارند و میتوان همزمان هر دو را انجام داد.

بوتاکس با آزاد سازی یک باکتری به نام کلسترویدیوم بوتولینیوم باعث می شود تا عصب های اخم و یا خنده به طور موقت فلج شوندبا فلج موقت این عصب ها افراد به طور نا خود آگاه اخم نمیکنند و از این طریق از چین و چروک در ناحیه پیشانی میتوان جلوگیری کرد.

با توجه به اینکه بوتاکس باعث میشود پوست کمی کشیده شود و حالت لیفت ایجاد میشود خطوط سطحی پوست را برطرف میکند.

تاثیرات بوتاکس بعد از اولین ساعات تزریق قابل مشاهده است اما بیشترین اثر پس از یک هفته بروز می نماید.تاثیر بوتاکس بستگی به نوع تزریق و جنس پوست دارد امه معمولا ماندگاری مفید آن ۶ ماه تا یک سال هست

بوتاکس بهترین راه :

بوتاکس روشی موثر و سریع در جهت رفع چروک های صورت است که اثر آن ۴ تا ۷ روز بعد نمایان میشود. انجام بوتاکس زمان زیادی لازم ندارد و معمولا بین ۱۰ تا ۲۰ دقیقه انجام میشود و بعد از انجام به راحتی میتوان به فعالیت روزانه ادامه داد و تغییری فاحش در چهره ایجاد نمیکند.

اثر عملکرد بوتاکس به مرور طولانی تر میشود یعنی جلسات بعدی میتوان با تزریق ربوتاکس کمتر نتیجه طولانی تری گرفت.

بوتاکس و خطوط اخم متفاوت :

خطوط اخم ثابت : خطوطی هستند که در حالت عادی و آرامش نیز در چهره وجود دارد.رفع این خطوط با بوتاکس به تنهایی انجام نمیشود و نیاز به تزریق فیلر دارد.

خطوط اخم حرکتی : خطوطی هستند که در حالت اخم و کشیده شدن پیشانی در صورت دیده میشود و با تزریق بوتاکس و عدم اخم به طور کامل رفع میشود.

 


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.
error:
در حال بارگذاری
عنوان منو
@tehranskin