مرجع زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,لیزر مو،جراحی زیبایی،تخفیف لیزر موهای زائد در تهران، بهترین مرکز لیزر مو در تهران،دستگاه لیزر بدون درد،اقدامات قبل از لیزر مو، مرکز لیزر شریعتی

برای پیشگیری از عوارض جانبی بوتاکس چه باید کرد ؟

0 0
رای دادن به این پست
برای پیشگیری از عوارض جانبی بوتاکس چه باید کرد ؟
برای پیشگیری از عوارض جانبی بوتاکس چه باید کرد ؟

بوتاکس همانند سایر عمل های زیبایی نیز می تواند موجب عوارض جانبی مختلفی شود . از عوارض جانبی بوتاکس می توان به درد ، عفونت ، التهاب، تورم ، قرمزی ، خونریزی و کبودی در محل تزریق اشاره کرد . اما تجربه تمامی این موارد امری نادر است . در این مقاله می خواهیم به راه کارهایی برای پیشگیری و به حداقل رساندن عوارض بوتاکس اشاره کنیم :


تخفیفات ویژه بهار در مرکز زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل

الکساندرایت در ایران (اسکلپیون، مدیواستار 2018)

 22612171_021  021-22612108

09027610748


 

به طور قطع مطمئن شوید پزشکی که کار تزریق بوتاکس را انجام می دهد فردی متخصص و باتجربه باشد . بدیهی است که نخواهید این کار توسط یک تکنسین بی تجربه و نا وارد انجام شود . به طور مثال تزریق بوتاکس نباید در سالن های زیبایی و توسط افراد غیر حرفه ای و بی تجربه انجام شود زیرا اگر مشکلی بوجود آید این مکان ها فاقد تجهیزات و یا دانش پزشکی کافی هستند .همچنین ممکن است در برخی سالن های زیبایی از بوتاکس های تاریخ گذشته و یا تقلبی استفاده شود که می تواند موجب عوارض جانبی جدی شود.

قبل از تزریق بوتاکس ، پزشکتان را در مورد بیماری ها و یا مشکلاتی که دارید ، مطلع کنید.

بهنگام مراجعه به پزشک برای تزریق بوتاکس ، داروها، ویتامین ها، داروهای گیاهی و یا مکمل هایی را که مصرف می کنید را گزارش دهید زیرا برخی از این ترکیبات یا مکمل ها ممکن است در تزریق بوتاکس ایجاد تداخل کند و موجب عوارض جانبی جدی شود. به خصوص گزارش تزریق آنتی بیوتیک ها ، شل کننده های عضلانی، مصرف داروهای ضد آلرژی یا ضد درد ها و داروهای خواب آور از اهمیت بالابی برخوردار است .

با دقت تمامی دستورات پزشک را قبل و بعد از تزریق انجام دهید .

تمام عوارض جانبی را مخصوصا آنهایی که آزاردهنده اند و یا برطرف نمی شوند را سریعا به پزشک گزارش دهید .

دانستن هزینه درمانی می تواند در برنامه ریزی بودجه به شما کمک کند . این سوال را از هر کلینیکی که به آن مراجعه می کنید بپرسید و قیمت ها را با هم مقایسه و در نظربگیرید .با شنیدن قیمت پایین وسوسه نشوید زیرا ممکن است آن کلینیک تجربه کافی را در انجام تزریق بوتاکس نداشته باشد و یا از آمپول تقلبی استفاده شود ، پس در انتخابتان دقت کنید .


مترجم : مرضیه کبیری فر
منبع : http://www.allaboutvision.com/cosmetic/botox.htm

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error:
در حال بارگذاری