مرجع زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,لیزر مو،جراحی زیبایی

برای پیشگیری از عوارض جانبی بوتاکس چه باید کرد ؟

رای دادن به این پست
برای پیشگیری از عوارض جانبی بوتاکس چه باید کرد ؟

برای پیشگیری از عوارض جانبی بوتاکس چه باید کرد ؟

بوتاکس همانند سایر عمل های زیبایی نیز می تواند موجب عوارض جانبی مختلفی شود . از عوارض جانبی بوتاکس می توان به درد ، عفونت ، التهاب، تورم ، قرمزی ، خونریزی و کبودی در محل تزریق اشاره کرد . اما تجربه تمامی این موارد امری نادر است . در این مقاله می خواهیم به راه کارهایی برای پیشگیری و به حداقل رساندن عوارض بوتاکس اشاره کنیم :


تخفیفات ویژه عید در مرکز زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل

الکساندرایت در ایران (اسکلپیون، مدیواستار 2018)

 22612171_021  021-22612108

09027610748


 

به طور قطع مطمئن شوید پزشکی که کار تزریق بوتاکس را انجام می دهد فردی متخصص و باتجربه باشد . بدیهی است که نخواهید این کار توسط یک تکنسین بی تجربه و نا وارد انجام شود . به طور مثال تزریق بوتاکس نباید در سالن های زیبایی و توسط افراد غیر حرفه ای و بی تجربه انجام شود زیرا اگر مشکلی بوجود آید این مکان ها فاقد تجهیزات و یا دانش پزشکی کافی هستند .همچنین ممکن است در برخی سالن های زیبایی از بوتاکس های تاریخ گذشته و یا تقلبی استفاده شود که می تواند موجب عوارض جانبی جدی شود.

قبل از تزریق بوتاکس ، پزشکتان را در مورد بیماری ها و یا مشکلاتی که دارید ، مطلع کنید.

بهنگام مراجعه به پزشک برای تزریق بوتاکس ، داروها، ویتامین ها، داروهای گیاهی و یا مکمل هایی را که مصرف می کنید را گزارش دهید زیرا برخی از این ترکیبات یا مکمل ها ممکن است در تزریق بوتاکس ایجاد تداخل کند و موجب عوارض جانبی جدی شود. به خصوص گزارش تزریق آنتی بیوتیک ها ، شل کننده های عضلانی، مصرف داروهای ضد آلرژی یا ضد درد ها و داروهای خواب آور از اهمیت بالابی برخوردار است .

با دقت تمامی دستورات پزشک را قبل و بعد از تزریق انجام دهید .

تمام عوارض جانبی را مخصوصا آنهایی که آزاردهنده اند و یا برطرف نمی شوند را سریعا به پزشک گزارش دهید .

دانستن هزینه درمانی می تواند در برنامه ریزی بودجه به شما کمک کند . این سوال را از هر کلینیکی که به آن مراجعه می کنید بپرسید و قیمت ها را با هم مقایسه و در نظربگیرید .با شنیدن قیمت پایین وسوسه نشوید زیرا ممکن است آن کلینیک تجربه کافی را در انجام تزریق بوتاکس نداشته باشد و یا از آمپول تقلبی استفاده شود ، پس در انتخابتان دقت کنید .


مترجم : مرضیه کبیری فر
منبع : http://www.allaboutvision.com/cosmetic/botox.htm


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.
error:
در حال بارگذاری
عنوان منو
@tehranskin