بدون تزریق بوتاکس به “عصر جدید” نروید!

0 394

بدون تزریق بوتاکس به “عصر جدید” نروید!

 نگاهم به صفحه اینستاگرام چندتایی از بازیگران زن و مرد خارجی و ایرانی حسابی خیره شده و دست خودم نیست. خیلی دلم می خواهد بدانم پشت پرده ی اینهمه زیبایی افسون کننده چه می گذرد.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،مجهز به جدیدترین نسل

لیزر بدون درد (دستگاه اسکلپیون،مدیواستار)

☎ 22612171_021 ☎ 021-22612108

09027610748

 به غیر از استعداد هنری، شهرت و زیبایی چهره اغلب آنها مدیون چاقوی جراحی پلاستیک یا سوزن ژل و بوتاکس است: از جنیفر لوپز و نیکول کیدمن در آمریکا گرفته تا شیلا خداداد، بهاره رهنما، سحر قریشی، الناز شاکردوست، و الی آخر در ایران.

جوانسازی پوست با تزریق بوتاکس

 بعضی هنرپیشه ها از تزریق ژل های دایمی و عمل های زیبایی لیفتینگ و جراحی پلاستیک پشیمانند و بعضی کاملا راضی. به قول گاردین، خانم هنرپیشه ای تزریق بوتاکس پیشانی و خط اخم کرده و از اینکه دیگر نمی تواند احساساتی مانند تعجب و شگفتی را در نقش خود نشان بدهد ناراحت است. از طرف دیگر، جنی مک کارتی بازیگر و مدل آمریکایی از بوتاکس خود راضیست و انگار دوست دارد چهره اش یخی و پوستش سفت تر به نظر برسد؛ ظاهرا چهره های یخی با دنیای مدلینگ سازگارترند.

ونسا ویلیامز 56 ساله رسما از بوتاکس دفاع می کند، جرج کلونی هم همین طور؛ به قول ونسا، “زمانه دیگر عوض شده و در عصر جدید حتی هنرپیشگی با بوتاکس و ژل سازگار شده؛ اگر زیر نظر یک پزشک خوب بوتاکس کنیم و مقدارش متعادل و با چهره متناسب باشد هیچ ضرر شغلی نمی کنیم!”  

تزریق بوتاکس پیشانی و خط اخم برای جذب خواستگار خوب

همه مردم هنرپیشه نیستند و خیلی ها به بوتاکس نیاز دارند. یک مثال مهم دخترخانم های جوانِ دم بخت که خط اخم دارند هستند! تجربه نشان داده که جوانی و شادابی زیر و اطراف چشم نیز نقش پررنگی در جذب خواستگار دارد. 

برای بوتاکس دور چشم در بهترین مرکز تخصصی تزریق بوتاکس و ژل کلیک کنید. 

 با انجام بوتاکس ارزان و باکیفیت در بهترین مراکز تزریق بوتاکس در تهران و شهرستان ها (تهران اسکین)، می توانید جلوی خواستگارتان یک نفس راحت کشیده و با اعتماد به نفس از خواسته های خود بگویید. به علاوه، به لحاظ علمی و روانشناسی ثابت شده که مردان خواستگار در وهله اول به دنبال همسری با خصوصیات جوانی، زیبایی و سلامت هستند. همچنین، ازدواجی که زن زیباتر از مرد باشد دوام بیشتری دارد.

مقاله جذب خواستگار و خواستگار خوب را در سایت فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان جایروس کلینیک بخوانید.

بهترین نوع بوتاکس ایرانی برای مردان و بهترین سیاست مداران دنیا

valadimir putin2 300x194 - بدون تزریق بوتاکس به "عصر جدید" نروید!

اگر وکیل، سیاست مدار یا تاجر و با پوست رو به پیری هستید، تزریق بوتاکس را در نواحی یک سوم بالای صورت توصیه می کنیم. با تزریق بوتاکس، عواطف شخصی شما از طرف مقابل پوشانده شده و نمی تواند فکر شما را بخواند! اگر نگران قیمت بوتاکس آنهم با یک مارک مرغوب هستید، این مژده را به شما می دهیم که مرکز برکه هم تخفیف واقعی می دهد و هم کیفیت کارش عالیست. 

صدای همه ی پزشکان معروف را درباره تزریق بوتاکس در رادیوآنلاین تزریق ژل و بوتاکس و لیزر و جوانسازی پوست بشنوید!

تزریق بوتاکس

مشاهده ی لینک های مفید زیر را توصیه می کنیم:

شماره های تماس سریع بهترین تخفیف های زیبایی

لیزر موهای زائد الکساندرایت 2019  ☎ 22612171_021

 تزریق بوتاکس و ژل و فیلر ☎ 02122612108 ☎

 جراحی زیبایی بینی و پلک☎ 09027610748

هایفوتراپی ، پی آرپی و میکرودرم 02166046882 ☎

لینک بهترین و جامع ترین مقاله تزریق بوتاکس و ترمیم بوتاکس: پاسخ به همه سوالات رایج

 علائم حساسیت به بوتاکس یکی از مواردی است که بهتر است قبل از انجام بررسی

شود،در مورد  مراقبت های بعد از تزریق بوتاکسو یا پیشگیری از عوارض بوتاکس بوتاکس نیز اطلاعات لازم را از پزشک معالج خود جویا شود.

لینک منبع خارجی 1

لینک منبع خارجی 2

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: