مرجع زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,لیزر مو،جراحی زیبایی

با این روش ها ازچین و چروک صورتتان رها شوید!

با این روش ها ازچین و چروک صورتتان رها شوید!
رای دادن به این پست

با این روش ها ازچین و چروک صورتتان رها شوید!

خطوط و چین و چروک امکان دارد درهر نقطه ازصورت پدیدارشوند. علت آن ناشی ازریزکردن چشمها، لبخند زدن، التهاب داخلی و یا شکست کلاژن و الاستین باشد.

درهر صورت با این روش ها می توانید ازچین و چروک صورتتان رها شوید بطوریکه چروک ها کاهش پیدا می کنند و کمتردیده می شوند.

برطرف کردن خطوط پیشانی

خطوط پیشانی براحتی و با تزریق بوتاکس یا دیسپورت برطرف می شوند. بوتاکس، دیسپورت و زئومین داروهایی هستند که با شل کردن و محدود کردن حرکت عضلات، خطوط افقی و چین و چروک را تا حد ممکن ازبین می برند.

تصویر مرتبط

باید توجه داشت که تزریق باید بصورتی انجام شود که صورت بیمارطبیعی بنظربرسد. البته درصورتیکه چین و چروک پیشانی خیلی عمیق باشد جراحان ترجیح می دهند که دراین موارد پیشانی را بالا بکشند.

بالا کشیدن پیشانی بستگی به آناتومی بیمار، موقعیت ابروها و ماندگاری عمل دارد.

برطرف کردن خطوط اطراف دهان

پوست اطراف دهان ظریف تر از سایر نقاط صورت است. سال ها جمع کردن لبها برای انجام کارهایی ازقبیل نوشیدن و خوردن و همچنین قرارگرفتن در معرض نور خورشید و حتی سیگار کشیدن باعث ایجاد چروک های ریز وکوچک و در عین حال سختی دراطراف لبها می شود.

تصویر مرتبط

ممکن است برخی از پزشکان توصیه کنند که برای ازبین بردن خطوط اطراف لب ازپرکننده ها استفاده کنید. اما پرکننده ها خطوط اطراف لب را کاملاً ازبین نمی برند و برای مدت طولانی اثرنمی کنند. اثرپرکننده ها حداکثر برای چند ماه تا یک سال است.

بهترین گزینه برای ازبین رفتن چروک اطراف لبها درمان با لیزر و میکرودرم می باشد. این روش ها پوست آسیب دیده را تازه و جوان می کنند.

استفاده ازکرم های ضد آفتاب

استفاده ازکرم های ضد آفتاب به حفظ کیفیت پوست کمک کرده و مانع بروز چین و چروک می شود. برای اطمینان ازپوشانندگی مناسب باید ضد آفتابی با حداقل ۳۰ SPF را انتخاب کنید و روزانه درهمه جا ازآن استفاده کنید.

تصویر مرتبط

یک ضد آفتاب خوب ازرسیدن اشعه های مضرخورشید مانند UVA و UVB به پوست شما پیشگیری می کند.

استفاده ازپرکننده ها

هنگامی که صورت شما حجم خود را بخصوص درزیرگونه وگوشه های بیرونی بینی و دهان ازدست داده است باعث می شود که خطوط عمیقی دراطراف دهان دیده شود. علت بروز این خطوط کاهش چربی دراین مناطق است.

تزریق چربی و پرکننده ها موجب می شود که خطوط و چین و چروک این قسمت ها ازبین بروند و کاری مشابه لیفتینگ را انجام می دهد.

تصویر مرتبط

استفاده ازچربی و پرکننده ها باید بصورتی باشد که صورت بیمارطبیعی بنظربرسد.

استفاده از رتینوئیدها

استفاده از رتینوئیدها به حفظ پوست در شرایط عالی کمک می کنند. هرچه خطوط و چین و چروک های پوست کمترباشند پوست سالمتراست.

استفاده از رتینوئیدها موجب تقویت پوست و افزایش تولید کلاژن می شود. هرچه تولید کلاژن بیشتر باشد، چین و چروک و خطوط کمتر خواهند بود.

 

استریوکتین-AR رتینول پیشرفته برای درمان چروک های اطراف چشم شامل رتینول است و استفاده ازآن چین و چروک اطراف چشم را به حداقل می رساند.

تصویر مرتبط

استفاده نکردن ازمواد غذایی حاوی شکر

هنگامی که شما مواد غذایی حاوی شکر یا حتی قند طبیعیرا مصرف می کنید، مولکول های قند به کلاژن و الاستین متصل شده و میزان آن را کاهش می دهند.

این فرایند، به عنوان قندی شدن تولید محصولات نهایی گلیکاسیون پیشرفته (AGEs) شناخته شده که بر اساس انباشت داخلی مصرف قند در بدن است. هرچه (AGEs) دربدن بیشترباشد آسیب بیشتری به بدن می رسد.

تصویر مرتبط

بنظرمی رسد که (AGEs) پوست را بیشتر مستعد ابتلا به آسیب های نور خورشید می کند زیرا آنتی اکسیدان ها به طور طبیعی کمتر فعال می شوند.

منبع:  https://www.newbeauty.com/

گرآورنده و مترجم:  مینو شفیعی


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.
error:
در حال بارگذاری
عنوان منو
@tehranskin