بزرگترین مرجع تخصصی زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,جراحی زیبایی,لیپوساکشن

صورتی زیبا با تزریق چربی به چانه

صورتی زیبا با تزریق چربی به چانه
رای دادن به این پست

تزریق چربی به چانه

تزریق چربی به چانه

چانه ای ضعیف و کوچک هیچ جذابتی برای چهره ندارد. چنین شرایطی سبب می شود که چهره تان نامتقارن و دیر اعضای صورت بزرگتر به نظر برسند.

با برجسته سازی و بزرگتر کردن چانه، چهره متعادل و جذاب می شود. روش های بسیاری برای برجسته سازی و حجم دهی به چانه وجود دارد که در این مقاله به تزریق و پیوند چربی به این ناحیه اشاره داریم.

پیوند / انتقال چربی با برداشت سلول های چربی از یک محل از بدن و تزریق آن به محلی دیگر تعریف می شود. معمولا سلول های چربی از میان تنه برداشت می شوند. (شکم، ران ها، کفل ها رایج ترین محل های برداشت چربی هستند).  پس از برداشت چربی، ماده تصفیه می شود و به محل مورد علاقه ی شما تزریق می شود. که در این مقاله ما به ناحیه ی چانه می پردازیم:

تزریق چربی به چانه

تزریق چربی به چانه

پیوند چربی به چانه روشی نوین و دائمی ست. سال ها بیماران در مورد انتقال چربی از یک قسمت به قسمتی دیگر از بدن– خصوصا در ناحیه ی سینه – از متخصصین سوال می کردند.

با ابداع این روش، سیل وسیعی از مردم به سمت داشتن بدنی تراشیده و چهره ای با فرم دلخواه به سوی پزشکان روانه شد.

برجسته سازی چانه برای هر دو جنس مردمی اعم از مرد و زن مناسب است. هر فردی با چانه ای کوچک و بسیار ظریف می تواند کاندیدی مناسب برای این روش باشد. مردان معمولا به دنبال چانه هایی قوی و پهن هستند. اما خانم ها تنها با هدف تعادل چهره به سمت انتقال چربی به چانه می روند. هر فرد بالغی، به راحتی می تواند از این روش برای رفع نقص چانه اش استفاده کند، اما نکته ی مهم، وجود سلول های چربی کافی در یکی از نواحی یادشده در بدن بیمار برای برداشت است.

تزریق چربی به چانه

تزریق چربی به چانه

باید متذکر شد که تزریق چربی تنها سبب برجسته سازی این ناحیه نمی شود بلکه در افراد بالغ، باعث رفع چروک های موجود بر چانه نیز می شود.

تزریق چربی در صورتیکه توسط پزشکی متخصص و مجرب انجام شود، نتایجی چشم گیر در پایان خواهد داشت. زیرا تزریق دوز چربی به محل مورد نظر برای فرم دهی به چهره بسیار اهمیت دارد. تزریق دوز پایین تغییر چندانی در چهره ی فرد ایجاد نمی کند و تزریق بیش از حد چربی ظاهری عجیب به بیمار می بخشد.

نحوه ی عملکرد

گام نخست – آمادگی بیمار: محل مورد نظر – چانه – با بیحسی موضعی پوشانده می شود و همچنین محل برداشت چربی نیز به همین روش بی حس می شود.( البته باید توجه داشت که گاهی نیاز به بیهوشی کامل است)

گام دوم – برداشت چربی: چربی از شکم، ران ها، پشت زانوها و کفل ها برداشت می شود.

گام سوم – تصفیه ی چربی: در این مرحله چربی پالایش می شود ( به این معنی که سلول های چربی از مایعات چربی جدا می شوند).

گام چهارم – تزریق: چربی در دوز های مختلفی با توجه به وسعت سطح تزریق می شود.

دوره ی نقاهت

این روش با درد خفیفی در چانه همراه است که تنها ۱ تا۲ روز طول می کشد. شما به محض تزریق به زندگی روزانه خود باز میگردید،( البته بدون انجام دادن حرکاتی که سبب افزایش فشار به نواحی برداشت و کاشت چربی شود.) در محل تزریق چربی و برداشت آن کبودی و تورم مشاهده می شود که طی ۲ تا۴ هفته از بین خواهند رفت.

لینک منبع

محقق: میترا کرمانیان

پیشنهاداتتان را با ما به اشتراک بگذارید؟


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.
error:
در حال بارگذاری
عنوان منو
@tehranskin