بزرگترین مرجع تخصصی زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,جراحی زیبایی,لیپوساکشن

چاق کردن صورت با تزریق چربی، مجسمه سازی کنید

چاق کردن صورت با تزریق چربی، مجسمه سازی کنید
رای دادن به این پست
چاق کردن صورت با تزریق چربی

چاق کردن صورت با تزریق چربی، مجسمه سازی کنید

تزریق چربی

چهره ی شما: دقیقا محلی رو که شما نمی خواهید چربی آن را ازدست بدهید، با گذشت زمان و افزایش سن این چربی های دوست داشتنی را از دست می دهید. بسیاری از مردم اینگونه در ذهن می پرورانند که، با افزایش سن و از دست دادن مقدار زیادی چربی صورت، وقت آن است که به تزریق فیلرها یا پرکننده هایی مانند چربی و یا ژل بپردازند.

تزریق چربی چگونه انجام می شود؟

تزریق چربی و یا اوتولوگ چربی این گونه است که چربی را از ناحیه ای از بدن که همیشه در آن جا تجمع چربی وجود دارد و به راحتی از شر آن ها خلاص نمی شوید از طریق لیپوساکشن برداشت کرده و تصویه می کنند و به مناطق گود، خالی و یا مسطح تزریق می کنند.

موارد کاربرد

بازیابی حجم صورت: برجسته سازی گونه ها، از بین بردن خطوط چهره و به طور کلی فرم دادن به چهره.

به چه دلیل تزریق چربی بهتر از تزریق فیلر ها و ژل ها است؟

چربی ها یا دائمی هستند و یا نیمه دائمی هستند. به طور کلی فیلرها از ۶ ماه تا دو سال دوام دارند. بسته به نوع فیلری که شما استفاده می کنید این مدت به طول می انجامد.

چربی از خود بدن شما گرفته می شود و جزیی از بدن شما است ( از این طبیعی تر نمی شود). شما سلول های بدن خود را به سادگی از یک مکان به مکان دیگر انتقال می دهید و سلول ها در مکان منتقل شده، دو باره با سیستم بدن اخت می شوند و به فعالیت زیستی خود ادامه می دهند.

بسیاری از بیماران اینگونه اطلاع رسانی کرده اند که پس از دریافت دوز چربی تغییر شگرفی در رنگ و تن پوست خود احساس کرده اند. به این خاطر است که شما در حال اضافه کردن سلول های بنیادی زنده به آن منطقه از صورت خود هستید.

در تمام کل صورت می توان تزریق چربی را انجام داد برای مثال: پیشانی، ابروها، شقیقه ها، زیر چشم ها، گونه ها، لب ها، و چانه و فک.

با برآورد کردن هزینه ها میتوان به این نتیجه رسید که تزریق چربی نسبت به تزریق ژل ها از هزینه ی کمتری برخوردار است.

آنچه که باید در مورد تزریق چربی بدانیم

تزریق چربی برای از بین بردن چین و چروک های سطحی کاربردی ندارد. و برای مناطقی از  بدن استفاده می شود که حجم خود را از دست داده اند و یا مسطح بوده اند.

اگر شما جزو افرادی نیستید که از روی هوس و سرگرمی به تزریق ژل می پردازند و نیاز به تاثیری دائمی دارید، بهترین گزینه برای تزریق چربی هستید. اگر شما برای اولین بار دست به تزریق چربی و یا ژل میزنید، لطفا از مواد موقتی استفاده کنید تا برای شما پشیمانی در بر نداشته باشد.

از مجرب بودن پزشک خود اطمینان حاصل کنید.

لینک منبع به این مطلب

http://www.smartbeautyguide.com/news/injectables/fatten-fat-transfer-replace-fillers/#.WD59q9J961s

گردآورنده: میترا کرمانیان


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.
error:
در حال بارگذاری
عنوان منو
@tehranskin